TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka, tak ja davam bazu tak na jedno stlacenie pupicky, ako hrasok ;-) som rada ze sa ti paci :-N a co si este zaujimave v Pupe objavila?
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - vitaj v klube pupa bazy 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell ja som spricla 2x ale veru aj mi ostala na ruke....nekukala som nic bohuzial,lebo ako vzdy nemala som cas :-( a nejak mam take setriace obdobie..rada by som si kupila daco ale pak si poviem ze ved doma mam to a to a ani to nepouzivam-napr. moj sypky puder....tak som odisla aj bez toho kompaktu ;-( ...ved inokedy kupim,a mozno tym ze uz mam bazu uz ani nebude nevyhnutny
Odpovědět
Profilova fotka
domi, dakujem za uvitanie :-D ,paci sa mi u vas :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez puder nepouzivam, staci baza a pak mejkap...puder pouzivam na to prepudrovanie viecka po naneseni bazy, inak vobec a to mam puder od manhattanu :-p pimpul - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tie kompakt pudre su viacero druhov....Luminys (rozjasnujuci, ma akoby jemne trblitky) alebo Silk (matny) a potom je este bronzer a ten je mega obrovsky a potom je este sypky puder, ten mam ja a je supeer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, kukli ste tie videa?asi stranu-dve dozadu....na ktorych baba ukazuje ako sa lici...mna straaasne oslovil ten Nars rozjasnovac ci co to je..mne sa velmi paci ak plet je taka trblietava...teda ne moc,ale taka rozjasnena,zdrava..len neviem ci by som s tym vedela narabat...momentalne pouzivam tie avon gulicky,tie svetle...a celkom pekne...
Odpovědět
Profilova fotka
upsi, no davnejsie to bolo....ak sa nemylim tak su to tieto videa.....http://www.youtube.com/watch?v=acPnxUN83uM http://www.youtube.com/watch?v=cisX56...
Odpovědět
tak hlasim vcerajsie poznatky z navstevy Douglasu- kozmetiku Bobbi Brown tam nemali, bola som v 3 douglasoch a nikde tu znacku nemali na otestovanie, hlavneze na ich webe je ]-( Ale dalsich znaciek tam bolo na testovanie a kukanie habadej,mrzi ma, ze sa totalne vytratila znacka Givenchy-konkretne make upy (tie boli skvele), ale co sa mi velice pozdava je make up Armani Face Fabric Radiance http://karlasugar.net/2010/04/armani-... a este ma velice zaujal YSL Teint Radiance, jeden z nich urcite musime mat, zatial som testla len na ruku, vsetko co sa zmestilo :-p Inak veeelice off topic, ale nemci tu celkom ziju sobotnajsou svadbou svedskej princeznej Viktorie, budete tiez kukat princeznovsku svadbu?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - tie videa som videla, super, ze? mne sa tam tiez dost pozdaval ten nars ;-) ery - ty pokusitelka :-D :-p
Odpovědět
pimpulka: to je nars sheer glow make up od missglamorazzi (odtien fjij) a na tom 2. odt. barcelona, http://karlasugar.net/2009/10/nars-sh... mne pozdavaju hned 3. odtiene a preto som neriskla objednavku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - len to u nas nezozenies, iba ak objednat niekde z netu, ale Chanel ma nieco podobne a aj ine lepsie znacky, mne sa to tiez velmi paci, ale tie avon gulicky to ani zdaleka tak neurobia, tiez ich mam... prave nato chcem este vyskusat ten Pupa puder luminys, najblizsie az pojdem okolo to vyskusam na predajni co to urobi za rozjasnenie ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ery - vo Viedni maju aj BB v Douglase vsade
Odpovědět
Profilova fotka
baby baza po anglicky je primer ze?...juuuj ten armani...ollalaaaaa....to je take rozjasnujuce ze? to ja "straka" mozem :-D ..mne pride kamos o tyzden z USA a vypytuje sa co mi ma doniest....ja by som aj povedala vela veci,ale ked neviem aky odtien tak radsej nechcem nic :-| ..a nemala by som sa tym velice chvalit,stalo sa mi aj to ze som v obchode skusala odtien,tam OK a pak doma uz cele zle a nemohla som tu vec opuzivat....ja som take trdlo :-D mne by trebalo do obchodu dotiahnut nejaku poradkynu na vizaz hihihi
Odpovědět
Profilova fotka
eryyykah aha takze to je make-up klasicky nejaky fluid? ta baba na videu pak stetcom nad liniu licok davala daky rozjasnovac, stetcom...aj to sa mi lubilo...len neviem co to je..a plus v takej "vysuvacej" tube mala Nars volaco neviem co....jaky taky tuky stick mi to pripadalo..ale to mozno kombinujem uz obe videa dokopy, abo mozno aj tretie, bo som nurala na youtube dalej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
svadbu asi kukat nebudem lebo nemame nemecke kanaly...neviem ci to na nasich budu davat..ale kukla by som
Odpovědět
Profilova fotka
eryka...ten armani face fabric..to neni make up...to je len nieco "tekute" co sa dava len na urcite partie tvare na rozjasnenie ze?licka...linia pod obocim
Odpovědět
Profilova fotka
baby toto mi nerobte! :-( sak ja si normalne budem musiet kupit nejaky iny mejkap ked dominam tento EL co mam teraz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - ten Armani je normalny make up, ale rozjasnujuci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi pre mna moj "novy" EL uz stratil caro...rozmaznane sme uz hihi....tolko veci na trhu...mam nacate 2make upy- EL+Pupa....a kukam dalsie...ale ten armani na obrazku ma taku peknu telovu farbu...ne oranz,ne hneda,ne beloba..pekna bezova telova
Odpovědět
Profilova fotka
jaky taky tuky stick ....toto som napisala o 13,07 hihihi..sa rehnim na sebe,..myslela som tym ze jak taky tuhy stick
Odpovědět
bellada: tu v meste nic, moznoze niekde v obchodnych centrach na periferii ano, musim ist este kuknut, mne sa aj zdalo, ze som take nic nevidela- ked som uz bola aj predtym,lebo urcite by som testla..
Odpovědět
Profilova fotka
bell veru tie gulicky su take no, slabota...ale nic insie nemam tak zatim ich patlem..ale ja ich davam len na licka...len na taky ten rozjasnujuci efekt na licka by som chcela daky supis pripravok
Odpovědět
pimpulka: veru bellada ma pravdu, Armani Face Fabric je normalne make up a teraz na leto pridali verziu Radiance, na tom obrazku, ktory som dala to vidno, vlavo Radiance-vpravo klasicky http://karlasugar.net/2010/04/armani-... inak klasicky FF c. 2 u mna, ale "radiance" je 2.veeelmi tmava (dokonca sa mi zda, ze aj o 2 stupne)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - pravdu mas, sme rozmaznane a ja som aj lahko ovplyvnitelna, teda hlavne co sa kozmetiky tyka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ery a Pupa make up mas ktory?
Odpovědět
Profilova fotka
ja ked som niekde v zahranici, tak furt po parfumerkach lietam a uz sa mi aj pletie ze kde co bolo a v ktorej, ale aj tak sa mi zda ze BB bol v Douglase...mali ho vzdy na pulte polozeny taky mensi box, nie velky samostany ako ine znacky... mne by ta 2 armani tusim aj sedela ako rit na serbli :-D ale aj YSL je fajny, ach jaj, pomoooc =-) :-D
Odpovědět
pimpulka: ja mam teraz na ceste rozjasnovac Becca Shimmering Skin Perfector a Jemma Kidd Dewy Glow, tak poreferujem, este velmi chvalia aj od Dior http://www.temptalia.com/dior-amber-d... bellada: koci nemam od nich make up
Odpovědět
Profilova fotka
bell to 13,36 bolo asi pre mna ze? ja mam ten hydratacny od Pupa...myslim ze tam boli 2 druhy...tento hydratak a druhy bol "oteruodolny" ci jak sa to vola
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa od YSL pozdava tento : http://beaut.ie/blog/wp-content/uploa... ery tento si nahodou neskusala? tusim si spominala, ze ty zmatnujuce nepotrebujes, ale tak ci nahodou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?