TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondi - takych "postihnutych" je nas tu viac :-D ja mam tolko zavazkov ohladom nakupovania kozmetiky... =-) len nejak sa tazko plnia :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlasi sa dalsia "postihnuta kozmetikou" :-D o chvilu idem do Pupa..tak si pisem co mam kukat bo zabudnem, takze: kompakt, bazu...este co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka, rovno vsetko :-D tieniky, lesky, laky, licka... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suhlas s bell 8-)
Odpovědět
no, ja som si uz zacala spisovat vydavky na kozmetiku mesacne, ste ma inspirovali :-D za maj som mala 150 €, v juni doteraz 50 € :-N:-N:-N hrozne, ked to tak vidim napisane|-|
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano pisem si...VSETKO :-D ...to je lahke,to nezabudnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko a to naco robis? =-) mna by slahlo hned o zem, to radsej neee :-D treba si setrit nervy :-D
Odpovědět
ved vy ste to tu robili, tak som si chcela urobit prehlad aj ja:-D ale nie som z toho na mrtvicu, zatial:-D nepijem, nefajcim, tak co
Odpovědět
Profilova fotka
ja som to vtedy napisala len tak od oka, urcite je to vyssie cislo, ale tak co by clovek neurobil pre krasu, ze? 8-) a tiez ako ciatko - nepijem ani nefajcim :-p
Odpovědět
mam vzdy take obdobia, ze sa vsetko minie naraz]-(
Odpovědět
Profilova fotka
podobne 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ked sme si zarobili, tak co by sme neminuli ze? ved peniaze su nato, do hrobu si ich nezoberiem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell ten tvoj pristup mi hned zlepsi pohlad na moje nekonecne minanie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
..a najlepsia investicia je do seba samej!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
nech by mi pri tom vysla akakolvek suma, aj tak by som si pri kazdej veci povedala, ze to bola nevyhnutna kupa :-N tu pupa ceruzku na oci s aplikatorom mam aj ja x-) x-) x-) (akurat ze mam hnedu) a mam aj hnedu ceruzku na obocie (ten tienik mi prisiel ako riadna babracka, takze som zobrala ceruzku a spokojnost) na fialkovu baz som kukala (proste u mna je ta farba no. 1).....ale hovorim si, ze mam este tu bazu pod make-up dermacol, tak som odisla s tazkym srdcom
Odpovědět
aj mamina hovori, ze radsej bude kazdy druhy den u kadernicky, ako investovat do alkoholu, alebo cigariet takze niekto fajci a ja si dam urobit gelove nechty a kupim si nieco pekne ved fajciari aj tak minu okolo € 100 na cigarety a € 100 mesacne na kozmetiku je celkom fajn polozka na vyblaznenie sa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja som si myslela ze tienovat obocko bude babracka, ale mne to ide lepsie ako s ceruzkou a viem si to aj krajsie vyplnit a velmi sa mi tam paci ten vosk na zafixovanie strapatych chlpkov x-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak baby ta pupa v eurovei sa mi zda malicka, napr. oproti tej co bola v palace. neviem sice aka bola inde predtym, ale tato je riadne mala
Odpovědět
len ked ja som blondina a svoje obocie nemam nijake.....chodim si ho davat trosku farbit ]-( a to mi nedrzi dlho (sak co by na svetlych chlpoch bez pigmentu drzalo) zo zaciatku by mi tienik na tienovanie vyhovoval, ale ked sa mi farba vymyva, tak potrebujem ceruzku trosku na dokreslenie ]-( nepotrebujem tienik na obocie.....ommmmmmmmmmmmmmm :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ved ani v auparku nie je pupa velka..... =-)
Odpovědět
baby, to o akom pupatieni na obocko pisete? aj ja chcem. hodte niekto link. zatial si ho fixujem priesvitnou spiralou, aspon tam nelezi nevyuzita. mne zas v jednom oboci na jednom mieste v strede nerastu chlpky:-N mam tam dieru.:-D
Odpovědět
Profilova fotka
blond - ale tak ja som bola predtym len v pupe v palace a potom az teraz v eurovejke a bola som fakt v soku, ze co to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teraz to maju v tych boxoch viac natesnane...
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko http://www.pupa.it/ENG/Catalogue/Sche...
Odpovědět
v pupa je speci tienik na obocko.....lebo som sa pytala na ceruzky (tie maju 3 farby) a odporucala mi ten tienik (no mne sa tienik zda vhodny pre niekoho, kto ma farbu svojho vlastneho obocia a tym tienikom to iba dotvori) nie som vsak ziadna kozmeticka, takze neviem, ci je to pravda vizazistky rady pouzivaju tienik na obocko (ale neviem, ci je vhodny akurat pri mojom type obocia (sem tam chlpok a aj ten nevidno) :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam sice vyrazne obocie, ale tiez nepravidelne, su tam medzery a ten tien mi to dobre zamaskuje a vykreslim si plynulu liniu a drzi to cely den ;-)
Odpovědět
no ved to som tym chcela povedat (ze na dokreslenie medzier a celkoveho dotvorenia obocia to je super a prirozdenejsie, ako ceruzka)......len ja si ho musim kreslit uz po tyzdni od farbenia skoro cele
Odpovědět
Profilova fotka
baby =-) ja viem pisem tu o tom jak keby som objavila ameriku,pre vas uz davno nic nove :-D ale neska mam pod make upom Pupa bazu a este stale sa nelesknem! ze zazrak :-D o tomto case bez bazy sa uz ligoceeeeeeeem jak discogula ajajaaaj :-D :-D rano som saskovala s tou bazou,vobec som nevedela kolko jej mam napatlat na tvar, ci to je vela ci malo, pak ked som nanasala prstami make up,tak som nechapala jaku mam "mokru" plet :-D naozaj dobra vecicka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj a kompaktny puder som nekupila,lebo ten co mi ukazovala,tak ten mal take vele balenie ze to nebol kompakt ale kompaktisko....a este ukazovala mensi ale nejak nevabne vyzeral ten tester tak som nic nekupila..okrem bazy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?