TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vo FR maju trosku lepsie ceny tak jedine ze by mal niekto cestu...by nas mohol zasobovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - ty si zakaznicku kartu dostala hned? =-) jaaj sprchac, nooo nepozerala som...ale zaujali ma aj tie kremy na ruky, uz dlhsie pouzivam neutrogenu, ta jedina zabera na moje suche ruky 8-( bell - super napad :-D
Odpovědět
haloo, kto ide do francuzska:-D:-D kartu mi dala az v Eurovei, vraj za kazdy nakup. ked som chodievala do auparku, tak mi nic nedali=-) na kartu sa zbieraju body a ked dosiahnes nejaku hranicu, tak mas nieco bud zadarmo alebo v zlave
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som bola tiez v Eurovei, tak nechapem potom...ale ked tam budem nabuduce urcite sa na nu spytam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
len pri tych cenach kym nazbieram nejake body...to nevydrzim cakat na zlavu :-( mohli by mat lepsi system, ako fann aspon -10% a hotovo :-p
Odpovědět
tiez si myslim:-| mam tam nakup za 16 €:-D ked je hranica nejakych 100€, tak sa vidime o 5 rokov:-D btw. fann nejako zmenilo narodeninove kuponiky, uz tam je 15€ zlava za 50€ nakup=-) alebo 40€
Odpovědět
domi, spytaj, v penazenka sa dobre vynima, pekna je:-D:-D:-D:-D idem sa tam asi zaregistrovat, nech ma informuju o akciach mailom
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko a dovtedy aj Loccitane zrusia, ako vstko zaujimave na SVK :-D a bude po radosti
Odpovědět
Profilova fotka
ad fann, mne prisla ta poukazka na 15€ s tym, ze musim nakupit nad 40€... myslela som, podobne ako vsetky ostatne zakaznicke karty :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a myslite ze na ich eshope maju lepsie ceny ako v predajni?
Odpovědět
bell, presne, ako napriklad lush]-( v loccitane e-shope su tie ceny take iste:-|mrkla som aj do kamenacov v prahe a viedni a tiez to iste
Odpovědět
aj v budapesti:-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myslim, ze rovnake, teda mne to tak pride, aspon podla toho mojho tuheho parfemu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lush je tusim teraz v prahe a je aj vo viedni ci?
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj tak nam ostava len nadalej slintat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alebo pilne setrit, aby sme mohli minat a nepozerat pritom na tie horibilne sumy :-p
Odpovědět
hej:-D:-D tak podme hopky supky pracovat a zarabat na loccitane:-D
Odpovědět
Profilova fotka
problem je v tom, ze su tu este aj ine znacky... :-D a to by som sa musela v robote zodrat, aby som na vsetko nasetrila :-D :-D :-D nehovoriac o inych potrebnych veciach, ako handry, dovca a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell - si to zaklincovala :-D :-D alebo by sme mohli vyhrat loto... inak ta baza od Pupy je tiez super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi - som rada ze sa ti pozdava, ja uz mam polku fuc, nabuduce asi skusim tu fialkovu ;-)
Odpovědět
od pupy sa mi osvedcila ceruzka na oci, mam zelenu multiplay, s hubkou na rozotieranie na jednom konci http://robyberta.files.wordpress.com/... krasne pise, taka je makucka
Odpovědět
Profilova fotka
inak ja som nabehla do tej Pupy, teta ma poriadne nestihla ani pozdravit a ja, ze potrebujem toto ( prstom som ukazala na bazy) a bolo to :-D a nie je trosku vacsi objem ta baza? lebo ta od lorealu mi prisla mensia, ale tak mozno to je tym, ze toto je v tej flasticke...
Odpovědět
Profilova fotka
aj mne sa zda byt velka, ale asi je ten flakon z hrubeho skla mne sa v Pupe pozdava vela veci, puder je fajn, uplne super je tien na obocko, aj ocne tiene, akurat maskara je taka priemerna
Odpovědět
Profilova fotka
asi, lebo aj tety som sa na to pytala, ale povedala, ze je to klasicky objem... mne sa z Pupy paci aj ta "mliecna sada" Miss Milkie 8-)
Odpovědět
Dievčatá môžem Vás poprosiť o tip na nejaký super dobrý kvetinový parfém, ktorý vydrží od rána do večera. Dík.
Odpovědět
grizly66: kukla by som na web arome.cz, tam urcite najdes odpovede ;-) Na mne drzi velmi dobre Chopard Wish Turqoise Diamnond aj Estee Lauder Pleasures
Odpovědět
baby, bavili ste sa tu o tych narodeninovych kuponoch z Fann, ja som myslela, ze to zrusili... mne nic neprislo, aj ked po minule roky ano... a to som mala narodeniny uz pred 10dnami...
Odpovědět
Profilova fotka
casy - to vazne? =-) mne to prislo este pred narodkami...a myslim, ze aj luko spominala, ze jej prisli, asi to niekto na poste vzal...
Odpovědět
kupony mi prisli az 2 tyzdne po narodeninach, dali si nacas
Odpovědět
mi hovorte o tej kozmetike......kebyze spocitam len to, co mam doma, tak sa to akurat vyrovna tomu, co este bezpodmienecne "potrebujem" :-D :-D :-D :-D :-D :-D teraz sa uz snazim mierne krotit (ale skor stylom, ze kupim jednu kvalitnejsiu vec a SNAZIM sa dominat)....nie ako kedysi, ze mam doma 4 pletove vody casto-krat to ostava iba pri snazeni sa loccitane mandlove telove mliecko nejdem radsej ani skusat (pekne ostavam pri mojej neutrogene za € 8 :-N )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?