TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska ráno mě můj chlap zničeho nic pochválil, že se mi viditelně zlepšila pleť- nikde ucpaný póry či pupínky x-) . Testry od LRP zafungovaly a vyhovují mi. Jsem spokojená :-)
Odpovědět
vsimla som si, ze zalezi aj trochu od tienov, ako drzia, nielen od bazy. vcera som mala take lacne obycko tiene a okolo tretej poobede uz bol problem, co pri inych nemam:-|
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysek - to je super, ze ti to LRP sadlo a aj pomohlo ;-) ciatko - ja mam nejake tiene od avonu, tak som to dnes skusila na nich...ale zatial drzia,uvidime co to bude poobede
Odpovědět
Profilova fotka
ja ked dam na bazu aj nejake lacakove tieniky, tak mi tiez dobre drzia, u mna vobec nie je rozdiel ci pouzijem nejake fajnovejsie, ci no name, drzia az do vecera a ak by to bolo potrebne, tak aj do rana 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mám stíny z kazetky Ruby Rose a vydržely a ani se nerozmázly po 5 km joggingu :-D 8-)
Odpovědět
mne tiene drzia, ked si dam trolinku make-upu, prepudrujem, pretriem oko gosh ocnym tienom v tycinke a potom nanesiem tiene ale ja mam trosku zahyby na viecku, takze podvecer sa mi to uz dava do pasikov ]-( ]-( ]-( na oku mozem mat aj neviem aku podkladovu bazu, tie zahyby aj tak urobia svoje ale serioznu bazu aj tak potrebujem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gosh ma v tej tycinke uz aj origos bazu a nielen ten waterproof tienik, je v ciernom obale, ja ju mam a je super ;-)
Odpovědět
heeeej....no to musim ist omrknut teda x-)
Odpovědět
tak kocky, ja si Artdeco bazu uz nekupim, robi mi hnusne viecka- dam si tienik a uplne mi zvraskavie viecko ako keby som mala davno po 60-tke, tieniky sa nenanasaju dobre, radsej budem priplacat za drahsie UD alebo TF.
Odpovědět
Profilova fotka
ery - a teraz teda ako bazu pod tiene pouzivas? a baby, tie tiene od gosh su mono ci viac paletkove? :-N
Odpovědět
domi: prave teraz mam Artdeco, skusala som stetcami tienik naniest- mam origo MAC- aj aplikatorom, vystriedala som od Dior cez Estee Lauder az po avonacke tieniky a vzdy je to rovnake ]-( Vobec sa neda na tej baze tienovat a vrstvit, 1 farba je ok,ale ak ich je viac je to uplne o nicom.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja som zatial spokojna, ale mam ju len par hodin, uvidime vecer...snad budem spokojna
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
domi, Gosh ma tiene mono, trio, quatro :-D ja mam od nich najradsej sypke tieniky Effect Powder, maju krasne farby, mozes pozriet na ich stranke ;-)
Odpovědět
erykah, nemas to po zaruke=-)alebo nedavas si jej prilis vela? staci tenulinka vrstvicka. ved dalsi tien vrstvis uz na ten prvy, s tym baza nema co spolocne, ci?
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ahaaaa :-D :-D no ja, ze ci nie su len mono noo :-D :-p ja mam sypky od avonu, je celkom fajn, a teraz s tou bazickou je este lepsi 8-)
Odpovědět
gosh sypke tieniky su super, mam aj duo, tie su perfis v hnedej kombinacii a tie iste v ruzovo-fialovej vobec nefarbia=-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem vyzkousela dvouslozkovy odlicovac na oci od Dermacolu, a pokud to mam srovnat s dvouslozkovym odlicovacem od Balea - Dermacol mi prijde trochu mastnejsi, prijemne voni ruzovym olejem. Tam ale nejak klady konci :-| Odlicovaci schopnost mi prijde u obou stejna, ale u Dermacolu me dost casto pali oci, kdezto u Baley se mi to jeste nestalo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuun - mne Dermacol tiez stipal 8-( cic moc u mna a navyse ten Balea ma aj super cenu, Dermacol je uz drahsi ciatko - aj duo? to som zamerne vynechala v mojom skorsom prispevku, lebo tie som ja nevidela a ani na webe ich nemaju uvedene :-.
Odpovědět
takyto http://www.bugy.sk/images/gallery/thu... a mono http://www.bugy.sk/images/gallery/thu...
Odpovědět
jaaaj, mylis sypke duo? tie nie su, som ta zle pochopila:-D
Odpovědět
Profilova fotka
bellada: jj, cena je vic jak o polovinu lepsi. Asi se k nemu vratim, a kdyz si budu chtit polepsit, koupim nejaky drazsi jiny... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko, nie sypke, to viem ze len mono, ale normalne....ja som ani tie duo nevidela len tiro a quatro
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tiez baleacky odlicovac oci a som spokojna :-) predtym som pouzivala na odlicovanie oci aj pleti to nivea mliecko, teraz pouzivam na tvar len niveu a na oci ten balea odlicovac :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a este ad Gosh, ten by mali mat aj v DM- kach, ale iba v niektorich ich naozaj fyzicky maju 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
vo Fann maju Gosh komplet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, aky mate nazor na make up od la roche ten toleriane? lebo sestra ho ma, este nie je stary, ale ked som ho isla skusit, tak mi z neho vysla nejaka tekutina a v nej trocha farby, akoby sa oddelili zlozky. na druhej strane jej ho odporucil kozny, ma pre mna celkom dobry odtien a bol v poho aj na mojej alergickej pleti. nemali ste ho niektora? ozaj domi a kde si zohnala bazu artdeco? rozmyslala som, ze ju skusim. niekde si ju objednala? dakujem posledna otazka, mate niekto skusenost s Bio-24 internetovym obchodom?
Odpovědět
Profilova fotka
lillianx LRP make up som mala a bol uplne v pohode, ja som s nim bola spokojna, zlozky sa oddeluju ked je uz stary alebo pokazeny, mohla ho mat niekde na svetle alebo v teple a tak sa rychlesie pokazil...to sa moze stat u kazdej znacky
Odpovědět
Profilova fotka
bell - viem, ze vo fann maju vsetko, ale dik za info ;-) lilianx - ja mam bazu tu od ciatka, sa ponukla, ze mi ju kupi, nakolko bola nedavno vo viedni ;-)
Odpovědět
jj, maju ju v sieti Douglas
Odpovědět
Profilova fotka
inak Douglas uz na SVK kompletne zrusili? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?