TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
ved vata na tycinke je tak stlacena ze sa tam nic neuvolni za stvrt sekundy, co je v kreme :p a keby aj, take mikrovlakno by mi vadilo menej ako cudzi vlas v polievke 8-) (btw.vatove tycinky pouziva moja kozmeticka na naberanie kremov z velkych baleni, kedze je to jednoduchsie ako umyvat spachtle, a ja som za maximalne pohodlne a rychle riesenia x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ja ziram, co vsechno se tu neresi... Copak to neni totalne jedno, kdo si cim krem nabira? Me je to treba uplne ukradeny, at si to kazdy nabira cim chce, proc to jako resit...??? =-) :-p Jinak teda nepochopila jsem prirovnani vlakna z vatove tycinky s necim jako je vlas v polivce, kterou clovek sni, to je snad totalne mimo ne....eh. :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
podme na nieco ine uz konecne ;-) potrebujem poradit tien na oci v telovej farbe, pripadne jemne do ruzova, ale aby nebol perletovy, chcem to na take prejasnenie oka :-) len nejak nemozem zohnat, vsade su perletove...poradte nejaku znacku kde to maju ;-)
Odpovědět
vsak tu sa rozoberaju kadejake "podstatnejsie" veci jak spachtle tak co ;D
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ja som mala od manhattanu krasne tiene, ale neviem ci ich este vyrabaju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja potrebujem len konkretne tu jednu farbu, telovu alebo svetloruzovu a nie perletovu, som nasla akurat MF taku bezovu, nie uplne taky odtien co by som chcela a este k tomu 10€ za jedn mono tienik :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ved jasne, preto to pisem, ja som mala take telove, ale to bolo uz par rokov dozadu :-S
Odpovědět
a manhattan uz na Slovensku sa ani neda kupit, ci sa mylim... pred casom ho stiahli z DMky a odvtedy som ho nikde nevidela... ci viete poradit kde este sa da kupit?
Odpovědět
Profilova fotka
skusim teda mrknut ten manhattan, snad este budu mat nieco take...hoci som nevidela v DM naposledy
Odpovědět
Profilova fotka
no v DM-ke som ho uz ani ja nevidela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bellada: jestli hledas telvoou nebo svetleruzovou, ja mam takovy stin od Bourjois ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak ja nechapem co vsetko stahuju z obehu, krachuju distributori kozmetiky alebo co??? ved tolko hovadin stale nakupujem a vy asi tiez, ze to predsa nem mozne!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bourjois ale ma perletove trosku a je chcem matne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ved to :-o vacsinou su to vzdy vyrobky, ktore sa kupuju, takze nechapem :-|
Odpovědět
tieto trio burzujky nie su perletove http://farm4.static.flickr.com/3256/2... mam tie Les naturels a tie dva tmavsie sa nelesknu, najsvetlejsi trosku. ale charakterizovala by som ich ako matne tiene, neznaaaaasam perlet :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam to same jako ciatko, a opravdu se netrpyti, nesnasim perletove stiny...proto jsem to sem psala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ja mam Les Roses, a myslim, ze ten prostredni stin je super. Nejtmavsi uz je vic do ruzova, a nejsvetlejsi prakticky nepouzivam.
Odpovědět
najsvetlejsim trosku do vnutorneho kutika, ale tiez ho mam najmenej minuty
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja mam tie les naturels, ale neni to ono, moja predstava je skor ako puder nieco skoro neviditelne, len aby to tak prejasnilo tu plet nad okom a ja v les naturels vidim take metalicke odlesky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.coty.sk/dekorativna-kozmet... taketo nieco, to su obe vyborne farby, len problem je v tom ze jedna z nich je zase perlet ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mam na mysli tu 520 co je aj na obrazku hore
Odpovědět
Profilova fotka
tak baby cez vikend idem in da Eurovea, takze nabehnem do Pupy, asi aj do L´occitanu a snad sa moja penazenka nebude na mna velmi hnevat :-D
Odpovědět
ahoojte ;-) Bell... nekupila si si Revlon?? ten ma paradne ...vsetky moje oblubene farby... ale ten link od ciatka mozem aj ja...moje oblubene trio kombinacie...vsetko okrem modrej :-D :-D :-D Hladas mono, duo, trio alebo ??? :-N http://cgi.ebay.co.uk/24-x-Maybelline...
Odpovědět
Profilova fotka
Radlinka - hladam mono, pretoze doma mam velku zbierku vseliakych tienov a chyba mi momentalne len te jeden odtien a nejak nic neni podla mojej predstavy...som mala predtym taky paradny- znacky no name :-D ale absolutne splnal moje poziadavky na farbu a matnost ;-) Domi do Eurovei sa chystam aj ja, asi zajtra, to zase budeee.... :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell - tak prijemne okukovanie ci skor nakupovanie? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Domi, som pozerala web eurovea a tu Pupu som tam nasla, ale je to zle zaradene, dali to do kategorie sperky, hodinky, doplnky =-) ale aspon si mozes pozriet na mape, kde sa presne nachadza ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vazne? tak asi preto som to tam nenasla :-| lebo tak ja som pozerala , len do casti kozmetika a tam som to nenasla,ostatne casti som len tak zbezne prebehla
Odpovědět
Profilova fotka
baby mam na vas otazocku. teraz na leto si davate na tvar pod make up aj nejaky opalovak? alebo iba pouzivate nejaky krem s ochrannym faktorom? staci to? neviem ci si mam davat opalovaci krem, vsade pisu, ze sa treba chranit, ale tie opalovaky su hrozne mastne. a davat potom este klasicky hydratacny krem je asi moc. tak neviem. aky mate nazor?
Odpovědět
lillianx: ja davam hydratacny krem SPF 30+make up, ale fluidne opalovaky su v pohode a fakt nie su mastne- Eucerin, Avene, LRP, bioderma, alebo si mozes kupit tonovany opalovak taktiez zo spominanych znaciek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
"fluidny" (davam do uvodzoviek, lebo teda hustotu fluidu si predstavujem inak) opalovak od biodermy, ktory je VRAJ na zmiesanu plet velmi dorazne neodporucam, upchal mi pory tak, ze dovi-dopo... :-| tak hladam nieco ine....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?