TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli - pohoda jahoda 8-) jasne, kazdy ma tu svoju znacku ;-) bell - pravda :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D to je z toho Sheridanu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radli a nakoniec si aj vlastne nejaky mejkap kupila? som z toho soku nejako nepostrehla :-N :-D
Odpovědět
dakujem za nazor kocky,domi,ja som na MMB EL nevidela =-) ja mam taku zvlastnu plet,velmi citlivu,sucasne v oboci a nad perami suchu,az supinky niekedy :-S teraz pouzivam max factor,co spominala radlinka,som spokojna,aj ked este si viem predstavit cosi lepsie a sucasne sa s nim dost lesknem uz par hodin po naneseni :-S tak neviem,radsej by som kvalitny matujuci make up ako nanasat puder na tento max factor
Odpovědět
Profilova fotka
no mna dnes rano bolela trosku hlavenka :-D idem si urobit manikuru, pedikuru, nech som fesanda v robote od pondelka :-D dam nejaky cerveny lak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
moon, ta baza by bola asi najlepsia ;-)
Odpovědět
domi - vies, nekupila :( nemal ma tam kto obsluzit... tak bohuzial som to len otestovala..EL, Lancome ten poznam, Clinique nemozem...ma hrozne vysusuje hm....ostatne bolo tabu, v nedelu vsetko otvorene a predavacky v drogerke nikde iba pri kasse...ejha...takze nic...musim do MAC-u priamo do predajne sa dat nalicit a kupit spravny otien, inak to nevidim, alebo ked pridu tetky-betky, tak ma nalicia dalsimi znackami...maju ich tam pozehnane. Zaujal ma tiez YSL baza aj make up ;-) Ozaj testovala som Chanel Chance, je velmi jemnucky, uz teraz ho necitim od poobedia na pokozke. :-N
Odpovědět
Bell - dnes som prave pozerala na Revlon, krasne otiene lakov mali vystavene... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babky a Radlinka, rada Ta tu vidim :-) Zaujimava tema a mozno mi budete moct poradit. Ja uz dlhsie pouzivam MAC - skin base visage, line filler base lissante, studio sculpt concealer a cele to ukoncim studio fix fluid foundation a NC20 pudrom. Mam citlivu plet a MAC je premna zatial to najlepsie co som nasla len mam dojem, ze mi to moje zacinajuce vrasky zvyraznuje. Licim sa celkom jemne s citom a urcite to s nanasanim neprehanam, len ten foundation sa mi zda trosku tuhy? Mate s tym niekto podobnu skusenost? Ja mam chut ho niecim zriedit, myslim doplnit mozno dalsim foundation, hmmm?
Odpovědět
Profilova fotka
radli - ak mozes otestni aj tento mejkap od YSL, ak sa ti bude dat, som na neho nedavno pozerala :-N http://www.wizaz.pl/kosmetyki/picture... moon - to sa mi nejako nezda, ja viem aspon o 1 babe, ktora ho predava, a nie su to ziadne braky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli - inak tie predavacky su desne, ako mna by asi trtlo ]-(
Odpovědět
mima - ahoooj, tak ja sa neviem nachystat do MAC shopu, mame to az v Bhame, komplet celu predajnu a aj ta tam nalicia, poskytnu vzorky a testery zdarma, taktiez na letiskach, len keby bolo viacej casu...hmmm... zavisi aj aky podklad si davas a aky mas typ pleti. Fix fluid foundation je nieco pre mna .. :-D podla mna ti staci primer a zaklad, ked nemas problematicku plet a nepotrebujes velmi prekryvat. Ja som mala NC 20 foundation a tiez som mala NW20...oba boli super, ale chcela som nieco tmavsie na leto, len sa neviem cez inet trafit do spravneho odtiena :-N Mozno keby si vynechala fix fluid a nahradila to niecim inym ???
Odpovědět
Článek se načítá
Domi - no prave na ten som pozerala, ja si ho testnem a potom ti dam vediet :-D ... ja chcem skusit aj YSL Perfect Touch (kt. ma super stetec na nanasanie) alebo Teint Resist... ;-) je tiez oil-free...tak uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
radli - super, tak peknen otestuj a pak referuj x-) idem ja baby, pekny vecer ;-)
Odpovědět
domi - pa ;-) aj tebe pekny ;-)
Odpovědět
Mima - ja ti napisem IPcko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Radlli, my mame MAC v Nottinghame, ale predajna je malilinka, hlava na hlave a servis 1out of 10 :-|. Ja som si povedala, ze ak do MAC, tak uz len v Londyne. Dakujem za radu, skusim to teda bez fix fluidu a uvidime ;-). Ozaj baby, videli ste reklamu na sheer cover? Je to mineralny make up odLeeza Gibbons, v telke to vyzera naozaj skvele, mate s tym skusenost?
Odpovědět
mima - ja mineralne vobec nemozem, vyzeraju bajecne na perfektnej pleti, ale na mojej zmiesanej s imperfections vyzera kazdy mineral hrozne |-| tak nic...skusala si Bobbi Brown ? ;-) Mozno by si mala skusit inu znacku vybrat si spravny primer a make up, ktory bude jemnucky a nebude zvyraznovat prve priznaky vrasok ....zavisi od typu pleti. ;-)
Odpovědět
ja som isla len okolo Boots dneska a nikto ma tam nebol schopny obsluzit, nikde ani ziva dusa a to som si chcela aj nieco kupit a stala som tam sama a testovala a baby od cash desks na mna pozerali ze : =-) =-) =-) no co uz, snad nabuduce pozriem do deben alebo selfridges...uvidime ako vyda, sme hrozne busy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Radli, revlon laky paradne, skoda, ze som si nejaky nekupila ked som bola v UK, u nas nie su :-|
Odpovědět
bell - ja som tam dneska zostala pozerat ze wow... som si nevedela aky odtien vybrat, vsetky tak krasne a huste, uplne uzasne, som chcela cerveny,ruzovy a biely, ale ked si dam francuzsku, tak co s tym ? :-D blizi sa vyrocnik, tak bude francuzska ;-) A teraz vsetko balia do folie, tak si nemozem nic odskusat v reale, ked tam nie je personal...hmmm
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja som na farebne nechtiky, aj francuzka sa mi paci, ale mne sa to nechce robit :-D
Odpovědět
bell - no ved prave, na to su odbornici, tak nech robia :-D mne sa tiez pacia farebne, ale nemam take krasne dlhe, tak budem si musiet dat modelovat gelove :-N kde uz-co uz :-D
Odpovědět
alebo si dam spravit len vrchnu cast ;-)
Odpovědět
Babenky pouzivate aj bazu na ocne viecka ?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam svoje vlastne celkom dobrej kvality nastastie, tak nemusim gelove, len si tie svoje pekne farebne namalujem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radli - ja mam tiez zmiesanu plet, tak ten mineral asi ani pre mna nebude. Bobbi Rrown nepoznam, kde ho najdem? Tesim sa na Ip-cko ;-) Baby uz ked sme pri nechtoch, ja som mala velmi lamave nechty, ale odkedy pouzivam Mavala Scientifique, po lamavosti uz ani stopa a dlzka nechtov je taka o akej som nikdy ani nesnivala. Uplne super x-). Ja milujem francuzsku manikuru, ale sama som si ju este nikdy nerobila, ved zajst raz za cas do salonu je take priiiijemne :-)
Odpovědět
radli: ano, bazu na viecka pouzivam, ked si davam tiene, mam od MK a normalne aj tiene od Avonu potom držia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baza pod tiene je nenahraditelne sucast vybavy, potom uz drzi cokolvek na vieckach ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute ja len rychlu otazku :-p aku bazu pod ocne tiene pouzivate? som nejake zachytila, ale nepamatam, ktore to boli konkretne :-N Dik
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?