TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som este nic od nich neskusala, ale celkovo je na Biotherm vela chvaly, mozno raz nico dam aj ja, ked dominam zasoby :-D ale momentalne som so svojou vybavou spokojna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som praveze mala potrebu zmenit znacku a vyskusat nieco nove ;-) volba padla na biotherm , tak uvidime ci nesklame. zasoby mam teraz ja, ale uvidime dokedy :-D
Odpovědět
Caute holky, tak potrebujem helfnlut ;-) do MAC shopu mam daleko, tak potrebujem novy makeup immediately :-N chcem si kupit EL Foundation Double Wear, ale neviem si vybrat odtien, zevraj si mam hladat nieco bledsie k svojej pleti, bo vsetky odtiene idu do oranzova, co sa mi vobec nezda...ale tak tvrdia recenzie. Tiez je light verzia, tak sa neviem rozhodnut hmm....a aj puder by som brala Tiez od EL je Maximum Coverage Camouflage a aj ten by som chcela...tu je link...nemate skusenosti ??? http://www.boots.com/en/Estee-Lauder-...
Odpovědět
A dalsia vec je, ze ja obycajne pouzivam dost tmave tony, lebo nie som bledulka...takze v zime okolo 5-6tku a v lete do 10 :-N
Odpovědět
radlinka: koci, pozor na klasicky DW robi trochu masku, ale zasa toho fakt vela vydrzi, skusala si ho? Robila si si test na ich oficial web site - foundation finder s nim by si sa mala dopracovat k spravnemu tipu make upu aj odtienu! http://www.esteelauder.com/flash/foun... Inak u EL DW Light sa mi fakt zdaju tie odtiene zlto-oranzove, klasicky ma trochu lepsi vyber.. Ak chces nejaky dlhotrvajuci viac kryci tak Guerlain Parure Extreme, Dior Forever, Clarins Everlasting este mrkni ;-) Ja mam tiez trochu tmavsi, ale len tak o 1 stupen-viem, ze sa to nema, no ked to pekne rozotriem aj na krk+sa natriem samoopalovakom je to lepsie. Ale ako rezervu mam aj bledsi odtien-to ked som leniva sa natierat samoop. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radli a ten Maximum Coverage Camouflage budes pouzivat ako korektor? lebo na celu tvar sa mi to zda asi moc, ale ako korektor iba na urcite casti co treba maskovat to moze byt super ;-) skusala si aku ma konzistenciu? a pre vyber toho najlepsieho odtiena by bolo asi najlepsie keby ta tam nalicili, aby si to videla v reali, len ci je taka moznost...
Odpovědět
eryka - ahooj zlato, presne tak...ale musim to vyskusat v reale, lebo neda sa to objednavat z netu, nic mi tie odtiene nehovoria a ani na ruku si to nemozem testovat, pretoze tvar mam vzdy tmavsiu, kedze sa pohybujem vonku. Oranzove tony nemusim 8-( , som za bezove farby az do nadychu hnedej...resp. si obycajne beriem vsetko beige. Neda sa inak, na nete sa neviem presne trafit, jedine tak do zimneho tonu - bledeho =-) Moja oblubeny odtien na leto je 109 od Max Factor Lasting Performance ;-) lepsi odtien som nenasla na seba fakt, jedine uz MAC ...asi sa tam zajtra vyberiem vlakom a potom podam info :-D Bell - ahoj mojik, ano chcela som to ako korektor, je to dost sila, zakryje to aj tattoo, presne tak ako Vichy dermablend mam pocit..ten je tiez podobny, ale ina konzistencia. Zajtra uvidim najlepsie, podla testerov a vzoriek, musim to vidiet na dennom svetle, mne vadia totizto aj neonky ci tie ziarivky, ktore skresluju odtien v kamenakoch :-N :-N
Odpovědět
Guerlian ma vobec ako celkova znacka vyborne referencie a Clarins na mojej pleti tiez nic moc..no neviem, znacka a pletovka fajn, make up mi akosi nesedi. Zajtra omrkam vsetky najlepsie vychytavky a potom podam info, ako sa mi pacili :-D Tak bezkam workovat, zelam krasny dnicek a este krajsi vikend vsetkym a zdravim vospolok ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute baby :-D radli vitaj, davno sme sa tu nestretli x-) potrebujem tip na dobru podkladovu bazu pod mejkap, viem, ze ste o tom uz vela-krat kecali, ale aj tak sa pytam :-p momentalne mam tu od lorealu :http://www.bling.sk/wp-content/uploads/2010/03/loreal-studio-secrets-01.jpg - ale nie je to to prave orechove :-N
Odpovědět
Profilova fotka
domi, ved tu si len teraz kupovala nie? nie si spokojna? ja ma teraz tu to http://www.pupa.it/ENG/Catalogue/Sche... a som velmi spokojna ;-) chod ju skusit do predajne a uvidis ci sa ti bude pozdavat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - no uz je to davnejsie, ale tak neviem, ako je celkom fajn, ale aj ta od dermacolu mi prisla o cosi lepsia ako ta od lorealu :-N dominam ju, ale uz si ju znova nekupim... pupa je teraz v avione, ze? a kolko cca stoji? lebo tak ta lorealka stala v akcoske 13 €
Odpovědět
Profilova fotka
uz si nepamatam, ale tiez tak nejako, ved oni maju prijatelne ceny ;-) a predajne maju vo vsetkych centrach v BA okrem Polusu a Palace kde ju zrusili inak som tam bola pred nedavnom a zase som si nakupila, mne to proste nedalo :-D ale dochadzaju mi veci, tak som doplnila :-D kupila som si od Pupy sypky puder a mozem len chvalit, perfektne matuje a makeup mi zase o nieco dlhsie vydrzi, som s nim velmi spokojna, je jemnulinkyyy x-) potom maskaru Extremeyes, pokne zahustuje aj dobre drzi, ale mala robit nejaky vejarovy efekt a nejak sa mi to teda nezda :-D som rozmyslala aj nad Maxi volume, ale ta mala obrovsku kefku na ktoru sa naberalo vela farby a som sa bala ze bude zlepovat, predavacka mi radila tu extremku, ze ta je lepsia...v celku je dobra, ale na hypnosku ktora mi uz skoncila nema ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ok, tak by som ju asi skusila ;-) len teraz sa musim dostat do nejakej tej ich predajne :-D bell - hod link na ten puder, zvedava som :-p inak neviem ci som sa uz chvalila :-N ale objednala som si tu novy hypnosku x-) tesim sa na nuuu... http://www.mimifroufrou.com/beautyand...
Odpovědět
Profilova fotka
ale v eurovei/y pupa nie je, ako tak pozeram :-(
Odpovědět
domca: ja stale pouzivam clarinns eclact minute, tiez zo smejdenia po forach viem, ze dobra je YSL, ta ma viacere odtiene, Givenchy a EL, ja mam novu revitalizacnu masku na zmiesanu plet od MK a som hrozne moc spokojna, za rok pouzivania ich mikrodermazie, pred nedavnom som pridala cistiaci krem 3v1 s jemnymi ciastockami + rok pouzivania hydratacneho fluidu Lancome, z pletovych vod najviac sa osvedcila Bioderma na citlivu plet alebo Orlane....ja fakt citim velku zmenu k lepsiemu, plet je hladsia, ovela menej sa upchavaju pory a aj ton pleti je trocha jednotnejsi...aj ked samozrejme, ''dokonale'' by to bolo po odbornom ostereni...ale zatial som fakt nadsena x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale mne sa zda ze som videla aj v eurovei hore na poschodi na ten puder neviem najst nist, nemaju ho na svojej stranke iba kompakt a luminys a ten sypky tam neni :-.
Odpovědět
Profilova fotka
mati - ja zase take tie drahsie moc nechcem :-N dnes som si momentalne bazu nedala a vyzera to tiez fajn. radsej investnem do pletovych vod, gelov a kremikov ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - fakt? lebo pozeram na webke a tam nepisu, ze by tam pupa bola =-) mozno som len slepa
Odpovědět
Profilova fotka
ono skor to je tak ze na webke maju bordel :-D asi velmo neaktualizuju, sa mi to stalo, ze som nieco hladala a skutocnost bola ina ako udavali centra na svojich weboch
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad sa najde nejaka dobra dusa, ktora mi potvrdi ci je in da eurovea Pupa :-D
Odpovědět
no ja teraz tiez uz nie vzdy pouzivam bazu...konecne fakt vidim rodziel v kvalite pleti..ale na leto nieco na zmatnenie urcite ano, aj ked miesto make-upu mozno len lahky tonovaci krem....viete poradit nieco?
Odpovědět
Profilova fotka
s tonovacmi je dost problem, malo kto ich robi...nie je vyber, co tak nejaky mineralny pudrovy makeup, na leto je to dost lahucke...
Odpovědět
žeby? :-)) skúsim ešte pošmejdiť na nete, mineralny make-up mám, len pravda..na leto by to chcelo troška tmavši odtieň...ale nie moc for me
Odpovědět
http://www.okosmetice.cz/pletova-kosm... tipy na leto
Odpovědět
tak hned aj clarins ma zaujal...ked mam dobre skusenosti s podkladovou bazou..ale uvidime, musim napisat kamoske, ci MK nema nejaky http://www.krasa.cz/hydratacni-tonova...
Odpovědět
tu je charakteristika pre pripad, ze by sa link zmazal: Clarins tonovaci krem Trvale hydratuje a dodává pleti jemnost. Rozjasňuje tón pleti, dodává jí přirozený jas a zdravý vzhled. Chrání před UV paprsky díky minerálním filtrům s ochranným faktorem SPF 6, před znečištěným ovzduším a volnými radikály. Je dostupný ve více odstínech, takže uspokojí potřeby všech tónů pleti. Aktivní látky: výtažky z mořských řas - pomáhají udržet ideální míru hydratace svrchní vrstvy epidermu, korekční pigmenty - opticky vyhlazují známky únavy, drobné vady pleti a vrásky způsobené dehydratací. Jak používat: aplikujte prsty na čelo, nos a bradu a poté lehkými hladivými pohyby rozetřete po celém obličeji.
Odpovědět
a co sa kremu tyka uvazujem o Eucerine s SPF30 aj viac
Odpovědět
Profilova fotka
luko - nejaky ma aj avon, bioderma, dermacol, dr. hauschka, logona ta ma aj viacero odtienov, lebo ostatni robia iba po jednom odtieni co napr mne malo kedy sadne
Odpovědět
Profilova fotka
ak chces aj s faktorom, tak tonovac + vysoky faktor ma Bioderma - Photoderm MAX Tónovací krém SPF50+ 40ml, sa moze pouzivat ako make up
Odpovědět
biodermu som mala len ochranny s SPF50 a ten bol trocha hutny...ale tonovac som neskusala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?