TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo, mozno az nie tak, ale mne to teda kozu riadne zosusilo ]-( radsej by som volila ten LRP, som mala od nich pletovu vodu a cistiaci gel a bolo to v celku fajn ;-) pripadne skus pozriet este avene... a problemy s mastnou pletou mozu byt v roznom veku, nielen v obdobi puberty :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já tu mastnou pleť mám už hodně dlouho, bojovala jsem s ní už od puberty. Chodila jsem ke kožařce, cpali do mě antibiotika, jenže moje pleť si vždycky za chvíli zvykne a je to. Naštěstí mi nezůstaly žádné negativní projevy- jizvičky ani tak, jen je mastnější. Asi fakt půjdu do LRP. moc se mi to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě vichy taky nééé. Měla jse řadu na problémovou mastnou pleť. Efekt žádný a hrozně vysušoval. Peníze nehorazne. Ted jsem spokojena z MK zakladni rada 3. Už používám od lonskéh leta a pořad mám tak cca pul připravku a to poctivě používám denně. Takže investice pardni a učnek taky ;-) Ale třeba moje budoucí tchyně nedá na vichy dopustit.
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysek - pripadne skus najprv vypytat v lekarni vzorky, sice nie vzdy podla vzorky urcit ci ti bude dany vyrobok vyhovovat, ale za skusku predsa nic nedas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u toho LRP vzorky nemají, dokonce ještě ani na letáčku není. Takže to bude výkřik do tmy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to sa mi nejako nezda, ja som od nich mala zopar vzoriek =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysek, mas plet s akne, alebo len mastnu? to je totiz velky rozdiel, pripravky urcene na akne vacsinou vysusuju a ty pises aj o zacinajucich vraskach...to by ti mohlo urobit viec skody ako osohu, vyber si skor nieco hydratacne na zmiesanu plet na baze vody, LRP ma takych vyrobkov hned niekolko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell- mám mastnou pleť . O akné se už nedá hvořit, nemám ty klasické teenagrovské pupance. Je mi 33 let. Nehorší mám klasicky T- zónu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to sme potom rovesnicky s rovnakou pletou ;-) ale ja uz nepozivam pripravky na akne, nerobia mi dobre, to uz skor nieco na prevenciu proti vraskam a hydrataciu, akne pripravky su zbytocne ak nemas vyrazky, len ju zatazuju a vysusuju co sposobuje predcasne starnutie...
Odpovědět
Profilova fotka
teď používám Niveu- pleťovou vodu pro smíšenou pleť, jejich odličovací mléko i krémík Natural beauty rožjasňovací. Sice má krásné odlesky, je jemný, ale mám po hodině z něj pocit, že se pleť dusí.
Odpovědět
Profilova fotka
otazocka :-D nedavno som pri listovani v novej Emme narazila na vyrobky od znacky Australian Bodyshop...mali ste uz nejaky vyrobok od nich?
Odpovědět
Profilova fotka
domi - oni sa specializuju na vyrobky s obsahom tea tree oleja, cize na problematicku plet, sampony na lupiny a tak...ja som od nich mala gel na intimnu hygienu a cisty olejcek tea tree
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bell - dik, som vobec netusila co je to za znacku, ale uz som na par vyrobkov narazila, preto sa pytam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
su uz velmi dlho na trhu, ja ich poznam roky a dostat ich v kazdej lekarni, vyrobky si maslim su kvalitne. ale dost specificke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej? no ja som ju zaregistrovala az teraz...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, australian bodyshop pamatuju na trhu uz minimalne 12 let, mozna dyl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mozno maju nejaky novy obal, tak preto sa mi zdaju nezname :-N alebo som take neznala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
domi: ono nevim jak u vas, ale tady to maji jen v lekarnach, tak to neni moc na ocich... A buh vi, treba maji opravdu novy obal, to nevim ;-)
Odpovědět
domi, to s tymi vzorkami sa ti nezdalo....jasne, ze ma LRP vzorky dokonca maju aj vzorky na tu mastnu plet - Effaclar ---- takze pavlysek, chod si pytat a Eucerin nie je nova rada....konkretne radu na problematicku plet registrujem na trhu cca. 3 roky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna - to je tiez pravda, to ma nenapadlo :-N ;-) blond - dik, lebo som si nebola ista, ale potom sa mi vybavilo, ze som raz pri nakupe dostala vzorku nejakeho kremu od LRP... ved preto som sa pytala, ze aku novu radu mysli, lebo ja si tiez pamatam len tu zelenu
Odpovědět
nemyslite australian bodycare?=-) http://www.australian-bodycare.sk/ ti su uz dlho, zmenili obaly, predtym boli obaly sede
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - ja myslim, presne to ;-) len ja som to fakt predtym neregistrovala...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no presne, maju nove obaly, ale stara vec to je, clovek uz ma chaos z toho vsetkeho co je v ponuke pri kozmetike :-D ;-)
Odpovědět
bell, myslim ze si niekde dozadu spominala, ze si objednas to kolagenove serum s morskymi riasami z mhslovakia... podarilo sa? ak ano mas uz nejake dojmy, pojmy z neho??? ;-) aby som vedela, ci mam objednavat.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy, hej uz ho mam, ale zatial som si ho dala len raz, lebo musim dominat stare serum Bioderma co mam, je to taky gelik, dala som ho normal pod krem, zatial nemozem povedat ako ucinkuje, ale na to prve vyskusanie sa mi zdal dobry ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne vcera prisiel balicek s biothemom, zatial som skusila len cistiaci gelik, nakolko vodu mam tu od biodermy,ale mozem povedat, ze gelik sa mi zatial pozdava a ma aj prijemnu vonu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi a to mas tu modru Pure radu?
Odpovědět
Profilova fotka
bell - presne tu
Odpovědět
Profilova fotka
nad tou som aj ja kedysi rozmyslala, ale teraz by som uz asi zvolila tu zelenu, ta je viac hydratacna dufam ze budes spokojna a ze ti to sadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dufam aj ja, ale tak mam miestami aj rozsirene pory, tak snad mi to trosku stiahne a precisti :-) ja som rozmyslala nad hydratacnym kremom z tej zelenej sady...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?