TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U mňa na celej čiare vyhráva kozmetika Mary Kay...Aj pleťová, aj dekoratívna a aj telová kozmetika...Spravila z mojej pleti to, čo žiadna iná... :)) ...Oplatí sa vyskúšať...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja osobne mam rada prirodnu kozmetiku, Dr.Hauschka a Himalaya. Dr.Hauschka je dostupna na internete vo viacerych obchodoch, a Himalayu som si zatial nechavala dovazat od znamych zo zahranicia. Coskoro by ale uz mala byt tiez dostupna na Slovensku, pred casom som nasla stranku mojahimalaya, sice "vo vystavbe", ale uvidime :-)
Odpovědět
Caute holky, neskusali ste ste deodoranty od La Roche ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jaké přípravky používáte od Vichy? Můžete něco doporučit?
Odpovědět
ja celu sadu Aqualia...modru... zelena mi sadla iba na chvilku, potom som mala vysusenu plet...takze uz iba Aqualia z Vichy, nic ine. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caves radli, od La roche mam len pletovku, deodoranty nisto, ale tiez som uvazovala :-D sarunatko - vichy je pre mna jedna velka katastrofa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jak to, že katastrofa?
Odpovědět
sarunatko - co tak skusit Biodermu, Avene alebo La Roche Posay z lekarne ? tam ti poradia, otestuju plet a dajju vzorky ktore mozes vyskusat...su predsa len lepsie. ;-)
Odpovědět
domi - idem workovat, ozvem sa neskor.... Babenky, hodte mi sem svoje recenzie na REVLON make up color stay prosim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak, ze ziadny jeden vyrobok od nich mi nesadol,jedine tak termalna voda v spreji, ale aj ta je lepsia od La roche
Odpovědět
Profilova fotka
radli - id, pak sa ozvi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, asi fakt zkusím ty vzorky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to bude najlepsie,lebo tak aj ja som si myslela, ze ved vichy je super a pritom mne teda vobec nevyhovoval 8-(
Odpovědět
hlavne si nekupujte nic z rady oligo -vichy, ak sa este predava, pol roka som si davala tvar dohromady a to nie som na nic extra precitlivena... Skusala som Vichy Aqualia antiox novinku, tak pachla typicky "vychiovsky", mala som ju 3x a nevyzeral zle ten kremik-taku "krajsiu farbu" dal, pripominal mi Avon Solutions tonovaci krem. radli-skusala som len verziu pre suchu plet, no unesena som z neho nebola, taky obycajny mi prisiel-no holt som rozmaznana nedrogerkovymi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takze dievcata.... po tom dlhom procese cez 3 krajiny, dve rodiny a maly problem na letisku mi dorazila ARTDECO eyeshadow base.... Juchuuuuu :-D Vyzera pekne... predstavovala som si to trocha lepkavejsie... ale tesim sa, ako ju vecer vyskusam... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem měla oligo 25 od vichy a spokojenost, ale už se nedělá...
Odpovědět
Profilova fotka
haluzka - tak cakame na referencie x-) a este ad vichy, niekomu vyhovuje, niekomu nie, preto treba skusat vzorky ;-)
Odpovědět
haluzkamakova: s bází Artdeco budeš určitě spokojená ;-) Jinak za mě Vichy NEEEE!!! Podle mě tahle kosmetika ani nestojí za to, aby ji prodávali v lékárně. Normálně bych ji srovnala s drogerkovými výrobky (které jsou i několikanásobně levnější).
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem moc nebyla spokojená s rosalic od la roche, přišlo mi, že se z pokožky drolí a žmolkuje ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Radlinka- ja som s Revlon color stay spokojna, na drogerkovy make up je velmi dobry, velmi dobre kryje a pritom je nenapadny bez efektu masky a mne aj dlho vydrzi, nelesknem sa, mam ten na zmiesanu plet ;-) som vyskusala ten samoopalovak PIZ BUIN a tu je moje hodnotenie :-) - dala som si ho zatial 2x nastaveny na stupen 3 (je ich 5), takze mam take stredne opalenie, je prirodzene hnede bez flakov, ziadna oranzova farba - nanasa sa dobre, rychlo sa vstrebava do koze, nezanechava lepkavy pocit ako u inych co najviac neznasam - celkovo mi teda vyhovuje a som spokojna, nabuduce uz dam stupen 4 8-) jedine co by mohlo byt lepsie je zase ta vona, nesmrdi, vlastne mi ani tak nevadi, len tu vonu neviem idetifikovat, je taka zvlastna....citim ju, ale iba pri natierani, potom na pokozke uz nie, ale hlavne je, ze som spokojna s tonovanim, mozem vam ho s cistym svedomim odporucit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ten revlon sa da kupit normalne v drogerke? =-) a super, ze ti ten samoopalovak tak sadol :-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi - u nas sa Revlon v drogerkach nepredava, len na nete, neviem preco, niekedy davnejsie to bola normalne dostupna kozmetika aj u nas a potom sa prestala dovazat ]-( tak ako teraz Artdeco. ja som ho kupila v London v drogerke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj jasne, to si tusim spominala, ze si ho priniesla z Londona :-N ale to je bezne, tu stiahnu vzdy to co je dobre a nechaju tie horsie 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a z tohu Piz sa fakt tesim, budem pekne opalena na tej svadbe v mojich odhalenych satockach :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell a pred nanasanim samoopalovaku sa peelingujes, to asi neni otazne, len sa chcem spytat ze nejaky speci peeling? ci si len kupis nejaky sprchac so "zrnieckami" a staci? plus tvar separe peeling jo?
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka - normalny peeling co bezne pouzivam, na telo mam z Lush a na tvar Biodermu ;-) ale ani si nerobim peeling zakazdym, tak raz 1-2 tyzdne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Slyšely jste už o névé řadě Eucerin pro mastnou pleť?Rozhoduji se mezi ní a LRP Effaclar a jejich novinkou Duo. S Vichy a jejich Normaderm mám zkušenost cca 1 rok, kdy si na ní má pleť asi po 1 měsíci zvykla a pak to přestalo fungovat.
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysek - aku novu sadu od eucerinu myslis? =-) pokial ja viem eurcerin ma tuto sadu na mastnu a problematicku plet : http://www.eucerin-kosmetika.cz/bmz_c...
Odpovědět
Profilova fotka
ano, to je u nás ta novinka ;-) Myslíš že vysušuje tak, že se po ní začnu loupat? =-) a co ten LRP- http://www.effaclar-duo.cz/06_produit... jenže už dáávno nejsem v teenagerských letech. Začínám řešit první vrásky, ale mastná pleť zůstává 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?