TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby tak nieco podobne mam aj ja, mastna plet, ale ak na nu pozijem kozmetiku urcenu na nu tak ma to vysusuje, preto som s tym skoncila a uz tak max na zmiesanu aj to sa mi zda niekedy drasticke, treba len jemne pripravky pozivat, ak clovek nema vyslovene akne tak naco to na seba kydat?
Odpovědět
ja mam s akne problem hlavne na krku ]-( ]-( ]-( ]-( a hlavne vtedy, ked mam stresove obdobie (ako napr. teraz) ]-( pritom davno nie som pubertacka
Odpovědět
Profilova fotka
bell to o 13:46 bolo pre mna? tu masku pouzivam dlho..pre mna naj zatial...plet mega prehydratovana po nej,super
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka, hej pre teba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som raz bola na kozmetike,kde cistila plet ultrazvukom,cize nie mechanicky vytlacanim...a predtym takym strojcekom zmerala vlhkost mojej pleti a bola cela zhrozena aku ju mam dehydratovanu,spytala sa ma co pouzivam-vtedy som ficala na Vichy ten krem na zmiesanu plet,neviem jak sa vola...a ona ze nech s tym prestanem a nech neriesim to,ze mam zmiesanu plet,nech riesim skor hydrataciu pre sensitivnu plet..a odvtedy OK..ona mi odporucila tu cesku znacky SynCare a super...len ja som typ ze ak mi aj nieco vyhovuje,po minuti to iste nekupim,rada experimentujem a menim...ale viem ze tym Syncare nic nepokazim..tak ako ani aj s lush-neviem naspamat nazov toho kremu- atd...atd...
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak ako pises najdolezitejsia je hydratacia, to treba riesit hlavne, ja tiez ked som zacala so sensitiv pripravkami tak sa to zlepsilo ;-) a este ten ultrazvuk ked k tomu pridam, tak uz budem mat plet hadam ako babatko :-D
Odpovědět
najsamplepsie cistenie pleti, ake som kedy zazila, bolo Sothys.. x-) x-) x-) x-) chodila po mne taky akoby "epilatorom" --- koncovku to malo vsak taku platnicku a "oholila" mi tym tvar....takze necistila mi tvar rucne ale tou srandou x-) x-) x-) x-) planujem zacat kozmeticku navstevovat pravidelne, ale v nasom regione je s tymito sluzbami problem :-( u nas vsetky "kozmeticky" ficia na avon, oriflame, pripadne dermacol :-N :-N :-N :-N :-N pricom to nema s profesionalitou nic spolocne a jedna, co robi s alcinou nerobi hlbkove cistenie pleti (iba masaze, pripadne peeling, licenie a tak) :-(
Odpovědět
neviem, ci je tu niekto zo ziliny.... ak mate nejaky kontakt na super kozmeticku, supnite mi ho do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeemine to som este nezazila zeby kozmeticka ficala na ori a avon..jeeemine... :-N casto som videla Ryor.
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez hladam nejako sikovnu a spolahlivu kozmeticku a pritom som z okolia BA a SC :-N ...este sa mi taku nepodarilo najst 8-(
Odpovědět
no ja som zazila a nie u jednej :-N :-N :-N :-N :-N proste sedlacina neskutocna a najviac ma dojala jedna, ktora mala kazdy vyrobok inej znacky :-D :-D :-D :-D :-D odlicovala nejakym polskym vyrobkom z drogerky, maska no name znacka, pletova voda oriflame, dalsia maska dermacol,... :-D :-D :-D :-D :-D a bez milosti ze 450,- Sk :-N :-N :-N :-N :-N :-N no a zapichla to cim? nie make-upom, ale to sa kedysi kupovalo v lekarni --- taka tuba kremu --- dremacol sa to volalo??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja rozmyslam ze si kupim taku tu elektronicku vecicku co maju v kozmetickych salonoch na to cistenie pleti + to robi ete kopac dalsich paradnych veci s pletou, lebo ja sa strasne malo kedy vytrepem do salonu a tak by som si to aj doma urobila sama, sa to da normal kupiit a doma pouzivat
Odpovědět
Článek se načítá
uz sa vidim, aka by som bola doma do toho zhava :-| ked mam nieco doma, rychlo ma to omrzi si niekedy nie som schopna napatlat ani masku na ksichtik, nie to este si ho citsiti :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blond - to je strasne....nevolalo sa to aknecolor? :-D :-D :-D
Odpovědět
presneeeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sismaria, tak to je koneeeeec :-D :-D to uz moze/ ci skor mohla byt kozmou kazda druha, lebo aknecolor bol kedysi strasne velky hit :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som si to doma aj robila, mne nejak nevychadza cas pravidelne chodit do salonu, hoci je to paradny odych, zboznujem masaz tvare a dekoltu ked mi robia x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - a kam chodis ak sa smiem spytat? niekam do BA?
Odpovědět
Profilova fotka
ale ved to ze nechodim nikam pravidelne, len skusam hladam...ale mam par salonov vo vyhlade co cem vyskusat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj, aha, ja som to pochopila, ze mas jeden kam obcas skocis :-N
Odpovědět
a ja som si myslela, že tie "epilátory" na tvár majú už všade keď to má kozmetička u nás v zapadákove a dokonca aj kozmetiku podľa tiypu pleti a všetko jednej značky :-N :-N :-N asi som sa dooosť mýlila |-|
Odpovědět
Profilova fotka
som chodila do Avinu ale tam to uz zrusili, sa to prestahovalo a to mi uz nevyhovuje, skoda lebo robili s kozmetikou Gernetik a to je fakt bomba
Odpovědět
Profilova fotka
ja chodim do BA na lekarsku kozmetiku..l style bodka eska...domi nevybijes ma za to? :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul a za co? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no za tu skovanu reklamu :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj tak, ta je pekne schovana ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
och joj, tak to vyzera, ze uz dnes tu pletovku nezozeniem a neviem ako to bez nej den prezijem :-o
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka tu tvoju kozmetiku musim vyskusat, sa mi celkom pozdavaju, maju dobre sluzby, hadam sa k nim niekedz uz vyberiem, mne by vyhovoval Ruzinov, ale na tom pracovisku nerobia vsetko a to druhe je uz od ruky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bell hej presne, maju 2 pracoviska...ja chodim tu pri miletycke
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?