TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - bohvie co je za tym,mna teda vysusil riadne, teraz si davam mastny krem,aby som mala ako tak tu plet hydratovanu
Odpovědět
Profilova fotka
domi ja ho pouzivam len na vecer a cez vikendy, proste vzdy ked viem ze si na tvar nedam make-up...do prace by som si olejcek nedala....mozno keby som ho viac pouzivala.....
Odpovědět
Profilova fotka
ja som ho tiez pouzivala iba vecer, tak neviem co sa kde porobilo, ale tak teraz som ho prestala pouzivat a uvidim co bude
Odpovědět
Profilova fotka
tie oleje uprevuju sekreciu mazu a vam ju asi upravil az do sucha :-D asi by to chcelo olej na suchy typ pleti, alebo vam proste nesedi...mne to prave robi taku vlacnu mäkku plet, lesknem sa po nom ako prasiatko, ale na noc mi to nevadi :-D
Odpovědět
domi a cim si cistis plet? nie je to moc agresivne? tvoja je nejaka zacarovana, raz pises, ze mastna, potom ta zasa susi...
Odpovědět
Profilova fotka
na cistenie pouzivam cistiacu vodu od eucerinu ( tu zelenu), predtym som mala avene ; 1 - 2 krat do tyzdna si spravim peeling ( tiez od eucerinu - skor podla potreby) a potom som pouzivala aj gelik na cistenie, ale ten sa mi davnejsie minul... ja viem, ta moja pletovina je desna |-|
Odpovědět
Profilova fotka
a prave ta zelena od Eucerinu vysusuje, ved je urcena na problematicku plet s akne, ja som ju pozivala, ked som mala problemy s pletou, ale ak nemas akne, tak naco to pouzivat?
Odpovědět
Profilova fotka
to vazne? tak lenze mne sa sem - tam nejaky ten pupik vyhodi, a predtym som s nou problem nemala...to len teraz ...
Odpovědět
tak sme nasli vinnika?:-D cistiace vody su zradne, radsej treba skusit uplne jemne, na citlivu plet a urcite bez alkoholu
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ste uzasne x-) x-) x-) este, ze je tam uz len fakt kvapka tej vody, uz ju viac nekupim! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ved to je normalne ze sa ti sem tam nieco vyhodi, je to reajcia na hormony v tele, u zien sa predsa behom cyklu ich hladina meni a to ma za nasledok nejaky ten pupak, ma to 90% zien, ale to este neznamena ze mas problemovu aknoznu plet a netreba ju teda zatazovat priprevkami co su urcene speci pre nu ;-) ako som pisala uz skor aj ja som pozivala tieto pripravky, ked som mala problem s pletou prave pre hormony, ale ked sa mi to upravilo, tak mi uz robili viac zle a preto som cistiace veci (gel, voda) vymenila za tie na citlivu plet a nemala problema ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja som teda uz dostatocne poucena, uz nist take nekupim , prisam vacku zuvacku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
vela ludi si zle zdiagnostikuje plet a nakupuje nespravne vyrobky:-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, aspon budem vediet do buducna, ze tak toto uz nem
Odpovědět
ja som tiez susila a susila, az som presusila a teraz premastujem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co teraz pouzivas ak sa smiem spytat? ;-)
Odpovědět
po skusani vsetkeho mozneho som vyhodnotila ako najlepsie pre mna: -cistenie pleti s takouto hubkou http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:dz... maju v DM, dve v baleni, pouzivam mesiac a davam cistu. namoci sa s vodou a dokonale odstrani makeup. bez akehokolvek pripravku. nebavilo ma minut denne 8 tamponov na zotretie makeupu mliekom a stale na nom bola spina. -na docistenie pouzivam pletovu vodu, striedam ich, bez alkoholu, a na citlivu plet. pouzivam prirodnu kozmetiku, takze alverde z ruzi, logona, sante, lavera... potom spravim ten ritual s olejom, teraz mam jojbovy, ten je univerzalny, alebo sa nakremujem kremom na noc:-) aha, a este predtym si odlicim oci loccitane lotiom z bambuckeho masla, co som tu raz hadzala link
Odpovědět
Profilova fotka
tie hubky vyzeraju fajn...no ja sa tych kvetovych cistiach vod bojim , nakolko som mala zlu skusenost s tou zo saloosu ( ale tak to mozno bolo preto, ze nebola len z 1 druhu - ci ako to spravne povedat :-N ) - alverde som este neskusala, som pozerala aj na sprchove geliky od nich...neskusala si nejaky?
Odpovědět
hej, to su take na bezne minanie, su fajn.aj tak sa hned natriem mliekom, tak neviem, ci vona vydrzi. mam rada grep, citrus, limeta, take svieze vone. alebo kokos-lotos peeling. a co z alverde fakt mozem je maslo z makadamiovych orechov, paradne na suchu kozu http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobk...
Odpovědět
Profilova fotka
alverde odporucam balzam na blond vlasy - med a citron myslim, nadherne to vonia, maju aj sampon ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja na vlasy mozem len vsetko z kadernictva, tieto "lacnejsie" varianty sa mi vobec neosvedcili 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja pouzivam Joico, ale raz som to len tak kupila, lebo som na rychlo potrebovala a milo ma to prekvapilo, teda ze by to nejak extra vzivovalo to nie, ale ta vona vo vlasoch bola super ;-) oni celkovo maju pekne vonajuce veci
Odpovědět
Profilova fotka
baby a aka bola ta pletova voda od biodermy? davnejsie sme sa tu bavili ze micelarka je supis, ale ze maju aj biodermu "detsku"? pletovu vodu a ze ta je lacnejsia a pritom zlozenim sa nelisi moc od micelarky...spravne hovorim? lebo chcem skocit do lekarne a nechcem tam pohoriet hihi
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka ja ju mam, prave tu detsku http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma... pouzivam na vcerne docistenie namiesto pletovej vody
Odpovědět
Profilova fotka
ano tu som myslela..diky bell
Odpovědět
Profilova fotka
je to cenovo velmi vyhodna kupa a pre mna je to to najlepsie co som mala na cistenie, najprv plet odlicim gelom Bioderma sesibio, alebo ak som leniva tak pouzijem odlicovacie obrusky z DM a potom docistim tamponom s detskou micelarkou, rozmyslam ze si kupim aj tie detske obrusky nato odlicovanie http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma... je to tak rychlejsie a mne sa niekedy vecer tak strasne nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taku uchylku, ze u mna umyvanie je spojene s vodou...neviem sa odlicit napr. pri kozmetickom stole len s obruskami a vat. tamponmi+pletovka...u mna odlicenie je gel+voda :-N ....aj ked su to muky bo tez sa mi nechce ale co uz :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez radsej vodou, ale u mna dost casto zvitazi lenivost a potom ma zachranie tie obrusky a odlicuju spolahlivo :-D
Odpovědět
tie obrusky som mala, ale neodlicia dobre ]-( akoze oci vobec nie, ani omylom.....a to nepouzivam vodeodolne spiraly
Odpovědět
a obruskami som schopna to zabit iba ked pridem domov nadranom mrtva inak pekne voda a cistiaci gel
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?