TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond - vdaka za info ;-) ako som uz pisala marionaud je pre mna nezaujimavy, takze sa skocim popytat najprv do fannu a ked to nenajdem tam ako posledna moznost bude toto marionaud, ale verim, ze ma vo fannku nesklamu :-) ako je jasne, ze je to marketingovy tah, ale pekne to oci zalepi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy - to je len cisto sipkovy ci s nejakymi pridavkami? bell spominala aj levandulovy a nad nim som tiez najprv uvazovala, ale nakoniec som kupila ten tea tree ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pre mna ... Vaseline zelena... 8-)
Odpovědět
u mna je No. 1 balzam Neutrogena ;-)
Odpovědět
ale vraj aj saloos je vybrony =-)
Odpovědět
Profilova fotka
neutrogena vyraba aj balzamy na pery? =-) som netusila, myslela som,ze len kremy na ruky a telove mlieka :-x
Odpovědět
domi, ano ten sipkovy je 100% cisty, levandulovy moze byt, ale tebe vraj pletova voda nerobila dobre, tak mozno by som olejcek uz neriskovala, skor este mandlovy, ten je taky najuniverzalnejsi... Neutrogena balzam som vyskusala davno velmi, vtedy som mala fest problemy s perami, ale bohuzial mi nepomohl velmi.... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy - no pletovku som mala rosalinu, ta mi teda fest nesadla...ta nebola levandulova, tak teraz neviem =-)
Odpovědět
aha, neviem ako som prisla na to ze si mala levandulovu :-. v tom pripade by aj tato pripadala do uvahy, ci... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ako ja neviem fakt...asi si dam na chvilku pauzu a potom opat skusim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka - serum mam objednane kolagen a morske riasy, cisto kolagen si necham na neskor ;-) domi - vyber si taky olejcek co je vhodny na vsetky typy pleti nie len na mastnu, vsade je tam popisane ktory je naco urceny ;-) ja som mala aj ylang ylang a mne vyhovoval
Odpovědět
Profilova fotka
pre lahsiu orientaciu: levandulovy - * Jemne sa stará o všetky typy pleti * Pôsobí antisepticky a protizápalovo * Čistí a dezinfikuje, je vhodný pri akné * Má výrazné regeneračné účinky, spomaľuje proces starnutia, vracia pleti žiarivosť a vitalitu * Celkovo ukľudňuje a pomáha pri nespavosti santalove drevo * Je vhodný pre suchú a dehydrovanú pleť * Pomáha regulovať tvorbu kožného mazu, preto je vhodný aj na ošetrenie mastnej a zmiešanej pleti * Zvláčňuje a vyživuje, zmierňuje akné a zápaly kože, ukľudňuje sčervenanie kože * Pre svoju zmyselnú drevitú vôňu je u mužov obľúbeným ošetrujúcim olejom, vhodný tiež po holení * Ukľudňuje psychiku, zmierňuje stres a pocity úzkosti ruža * Exkluzívna starostlivosť o všetky typy pleti vrátane tej najcitlivejšej * Vyživuje a tonizuje, má čistiace účinky * Zmierňuje zápaly a upokojuje podráždenú pokožku * Zrelá pleť je opäť žiarivá a vitálna * Harmonizuje psychiku a uvoľňuje napätie, pôsobí ako afrodiziakum * Dodáva pocit sebaistoty ženám pred pôrodom ylang ylang * Zdrojom zriedkavej silice Ylang-Ylang sú intenzívne voňajúce kvety tropického stromu Kananga voňavá * Výborne sa hodí pre suchú aj mastnú pleť, kompenzuje nedostatok vody a obnovuje prirodzenú rovnováhu pleti * Ochabnutej, unavenej a starnúcej pleti pomáha získať svieži vzhľad * Má antiseptické účinky a čistí zanesené póry
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
x-) x-) x-) x-) prave som sa na to isla kuk, ze ktory je na co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
niektory z tychto by ti mohol sadnut, tie by nemali vysusovat, su na vsetky typy pleti a posobia anibakterialne a cistiaco ;-)
Odpovědět
domika, byt tebou, som pri olejcekoch uz opatrna - alergicka reakcia nie je ziadna sranda napr. aj mandle su silnym alergenom
Odpovědět
Profilova fotka
ak mala alergisku reakciu tak by som to uz nepouzivala, ale ona pisala, ze ju len vysusoval
Odpovědět
ee, veruze nie vysusoval... pisala, ze sa cela vyhadzala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ja som sa vyhadzala z tej pletovky, olej ma len vysusuje...ale ako som povedala, teraz si dam urcite od olejov pauzu ;-)
Odpovědět
ahooojte, jej vy ste tu toho popisali :-D
Odpovědět
Dnes som isla do lekarne, tak som si kupila novu mascaru a usmieval sa na mna svadobny fotoramik, tak som nedolala :-D Pri testovani mascary som zistila, ze mi ziadna nevyhovuje :-D :-D :-D :-D som sa chcela dat zmiatnut na novinky Lloreal, ale odradili ma tie makke-flexibilne kefky eee :-N
Odpovědět
A pomaly zistujem ze najlepsiou znackou je' hlbkove cistenie pleti' (az pravidelne) , uz vyhodim asi aj Clarins do kosa 8-( Takze mne uz nic nezabera okrem slnka, po tom slneni mam perfektnu plet, ani pupinek, ani upchate pory, nic...krasna, cista a hladka, moje nervy =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj radli x-) aku spiralku si to kupila? ;-) a nie su tie problemy s pletou spojene aj s podnebim pripadne s niecim inym? :-|
Odpovědět
Domi - jeej ...vies na plet posobi asi vsetko, kazdy negativny faktor od stresu, jedla, sladkosti, resp. cukru ktory si neodopriem, velkomesta, hrozne tvrdej a necistej vody...atd..je ich dost...hmm co si navyberame, nemozem pracovat na vidieku, iba ak pojdem na matersku, tak budem oddychovat v cistom prostredi, horsky vzduch alebo more zaberie :-D Vies co, pozerala som na tie kefky a skusala som jednu po druhej od najlacnejsich az po tie najdrahsie, samozrejme tam neboli top znacky, lebo v lekarni ich nemaju, ale som sa opat rozhodla pre Maybelline Volum Express Lift Up...chcela som tu novinkovu od Maybelline co som tu davala link, ale bola vypredana a tato ma vytocenu kefku, ktora mne osobne vyhovuje najviac. Vsetky tie super spiralky su propagovane s tymi flexibilnymi kefami, co ma obcas hneva...a bolo to za super cenu, tak nekup to. No je to volum, a nie curvy, ale nevadi...tutu som uz kedysi davno mala a bola fajn.
Odpovědět
Bell - ja som na ylang-ylang :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak sup sup na MD ;-) :-p aha, no maybellinku som fakt este ziadnu nemala, mozno raz skusim :-) a co pekne si este objavila?
Odpovědět
Snad sa raz aj k tej materskej dopracujeme, ktovie :-D :-D :-D Ja som mala kedysi davno, este pred 10 rokmi, ked som na VS chodila Maybelline Curl Up tusim, taka uzucka dlha, stredne modra, perfektna mascara, lepsiu som nemala fakt. Vydrzala velmi dlho, nikdy nebola sucha, krasne vytocila aj predlzila riasy zaroven, super efekt, ale prestali ich uz vyrabat a nahradili ruzovou a zelenou Define A-Lash....tiez su fajn, len tie kefky makke ma hnevaju...juuj. No a dnes som pozerala tie kremiky na opalovanie od LaRoche a Vichy, kedze o Bioderme ani slychu ani chyru, tak ze teta mi donesie vzorky, tak si pojdem bud.tyzden nieco zobrat. Nieco bolo z Eucerinu, ale chcela som Avene a ten je v drogerke, takze nic. Vichy som pouzivala faktor 30 a bol fajn na plet. Ja mam z LaRoche Hydreane Riche, hydratacny kremik pre sensitivnu pokozku, najviac mi vyhovoval v zime a tiez Termal Spring Water aj v sprejovej forme. Effaclar bol raz okej inokedy ani nie...takze je to pol na pol. :-D Ale ako som uz pisala, som na komplet Clarins pletovke, aj make-up sa najde, len uz nemyslim ze mi nieco zabera fakt, musim to striedat, lebo moja plet si na to zvykne a potom je to uz zle nedobre. :-N :-N Vyskusala som aj Guinot, je to podobne na Clarins. Ja som celkom happy aj s Vichy Aqualia sadou, mam ju rada. Ono to chce kozmeticky salon pravidelne bez vynechania, aby som mala krasnu a cistu plet :-N
Odpovědět
Jediny make up co mi neupchava pory je MAC... (alebo nieco z LRP) len teraz na leto neviem trafit presny odtien cez net, a do predajne mam daleko =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to bol zase prispevok :-D ja som uz spominala, ze som dlho pouzivala spiralky od Astoru, fakt som bola spokojna, potom som presedlala na Lorealky, tie boli tak 50:50 a teraz uz len hypnose...este uvazujem nad YSL alebo Diorkou...uvidim pre ktoru sa nakoniec rozhodnem 8-) ale najprv dominam tu hypnose... prave teraz zhanam nejaky hydratacny alebo taky nejaky vyzivny kremik, lebo sa mi strasne vysusila pokozka...tak sa chystam do lekarne a parfumerky po vzorky
Odpovědět
Keby som mala cestu do nejakeho lepsieho obchodiku, tak si hned vyskusam aj Diora, musim vidiet a skusit tu kefku, lebo ak je to flexibilna mrsina, tak ju nexcem :-D YSL moze byt tie super, no ale zalezi komu co vyhovuje a aky typ preferuje, hmmm. Ale odbehla som cez obednu prestavku, tak som snorila po vyrobkoch a porovnavala...skoda ze nevyslo viacej casu. :-D A niektore clovek ani nemoze vybalit, lebo pridu zabalene uz z vyroby, vlastne asi by sa nic nestalo vo velkej predajni. Kozmeticka ti najlepsie poradi, aky typ kremiku by ti vyhovoval k tvojej pleti, lebo mozes mat normalnu az zmiesanu...niekedy robia aj v lekarnach testy, ale nie je to podla mna ono, mal by tam clovek nabehnut odliceny priamo z domu, aby test sadol, no a po takej celodennej puti v praci to potom vyzera. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mne v podstate vyhovuje skoro kazda spiralka, nakolko ja mam svoje riasy dost dlhe aj riadne vytocene, potrebujem skor zahustujucu a zvyraznujucu ( teda ak taka existuje :-N )...YSL dlhe roky pouziva sesterka a je velmi spokojna... no jo, len kedy sa ja k tej kozme konecne dokopem? :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?