TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
bell v stredu idem prvy krat na mikrodermabraziu.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj zabudla som, som teda zvedava co povies ;-) neviem tak z hlavy povedat co to za znacku, doma pozriem, brala som predtym uz aj cistu chlorelu, teraz mam taky mix oboch v jednej tablete
Odpovědět
lucy, kde kupujes / objednavas chlorellu? tiez o tom uvazujem, ale nejako som sa k nej este nedopracovala
Odpovědět
jej ahooj lucy, no ja sa tesim na tie zazitky co povies, spytat sa aj ako casto to treba absolovat pre zmiesanu, lesklu, porovitu plet :-) dufam ze nebudes potom velmi cervena... hod sem znacku vyrobcu na tu chlorelu a jacmen ;-)
Odpovědět
kocky a citili ste pri zacati uzivania chlorelly a spiruliny to zhorsenie stavu? toho sa ja bojim, ze mi bude tak blbje, ze to vzdam:-|
Odpovědět
http://biocare.sk/eshop/produkt/chlor...
Odpovědět
Bell - ja som prave uz ten brita filter vyhodila, rozhodla som sa ze vodu z vodovodu ani za svet, pokial som neni doma na slovensku, nevypijem bleeee :-N Aj ked sa Britta meni pravidelne, kupujem vodu vo flasiach alebo mrazim v mrazaku a vytiahnem, po rozmrazeni pijem, vtedy sa vymeni cela struktura vody. Ale normalne rozmyslam, ze si plet zacnem umyvat tou odstatou vodou, alebo uz len ten filter do kupelne. Dneska vyskusam, tak podam tyzdnove informacie, ako sa mi dari na plet :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ja som brala iba Aloe Vera.... takze tieto riasy som este neskusala....pisu ze zo zaciatku sa clovek moze citit blbo, zhorsenie stavu a pod...tak neviem, asi u kazdeho to inak posobi.
Odpovědět
citala som, ze nie kazda chlorella je dobra...a treba davat pozor pri jej kupe
Odpovědět
Profilova fotka
ja som nemala ziaden problem pri uzivani, mozno malinko sa mi zhorsila plet, trosku som sa vyhadzala, ale to bolo asi v ramci toho cistenia, ze sa aj plet cistila a vsetko sa tlacilo von z porov :-D ale potom uz vsetko ok, len teda to co zo mna vychadzalo bolo zelene ako keby to Shrek vy....l :-D :-D :-D ale som hnusna fuj :-D
Odpovědět
bell - vazne ? no to ma podrz :-D
Odpovědět
tak to by mi vadilo najmenej :-D, bala som sa skor nejakych zaludocnych tazkosti, ze mi bude na grc ako ked som jedla psyllium:-p
Odpovědět
Článek se načítá
nevíte někdo kde sehnat kosmetiku Manhattan? z drogerie DM zmizela a na netu jí nikde nemůžu sehnat. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ono tie tablaty su poriadne zelene a denne ich treba zjest dost vela, zalezi od toho kolko vlastne obsahuju tej riasy, tak potom sa ani nie je co cudovat, ze vsetko je zelene vnutri :-D ale nemala som ziadne treviace problemy ani nic take...
Odpovědět
no hlavne ze to ma cistiaci charakter a neni z toho cloveku zle, to je fajn ;-) Pralinka - naposledy som ju videla v nemecku, ako hovoris vytratila sa z trhu.
Odpovědět
Profilova fotka
Manhattan u nas v DM este je
Odpovědět
babenky - lucim sa, idem na slniecko, lebo koncom tyzdna u nas uz len 14C, tak sa idem vytesovat este z letneho pocasicka....vecer si vas precitam ;-) pa x
Odpovědět
aj v ziline v dm este je
Odpovědět
kočky...z Ba čo ste...kam zmizol Pink? v Poluse ho už niet...ani na obchodnej...kde ja kúpim náušky... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
luko - aj ja som si vsimla, ze sa Pink stratil :-| ale vobec netusim, ze proc
Odpovědět
no aj mne chyba, som kedysi chodila na Obchodnu len kvoli Pinku, HM a New Yorker, som si na nich zvykla, bo u nas neboli a teraz vzniklo mnoho dalsich bizu v obchodnych centrach....hmmm :-S
Odpovědět
luko, ovela lepsi je Six, tiez na Obchodnej ;-) ani som si nevsimla, ze Pink zmizol, ale tusim mas pravdu..uz som tam prestala chodit, z Pinku mi vsetko dost rychlo scernelo alebo sa sponky osupali :-| a pozri aj Spleen, tiez na Obchodnej, trosku vyssie, tam maju pekne nausky ;-) aj take lepsie, ze Feri Mikloshko design :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Six je fajn, mam od nich zopar kuskov a som spokojna ;-) nad Spleenom som uvazovala, ale este nikdy som tam nebola :-N predajnu maju tusim aj v avione... tak a k teme bizu by uz stacilo, bavme sa o kozmetike :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juuj inak uz sa neviem dockat toho mojho Biothermu, som zviedaf, co bude zac 8-)
Odpovědět
dik kočky..pošmejdím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
luko - nzc ;-) a baby potrebujem poradit ohladom nejakeho hydratacneho resp. ineho kremu...nakolko som pisala, ze pouzivam vyrobky na mastnu plet, ale obcas ( teda skoro vzdy v poslednej dobe), ze mam hrozne suchu plet, niekedy sa mi az supe :-. viete mi poradit nejaky dobry kremik? vdaka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa este vratim k bizu, ak dovolite ;-) Pink nadobro zanikol, ta firma to predala nejakej inej znacke, ale Spleen sa mne osobne pacil aj tak viac, maju kvalitnejsie veci a ak by mal niekto zaujem o naozaj kvalitnu a znackuvu bizuteriu, tak potom Moloko a strieborne sperky ma uzasne zase Magnolia ;-) a este raz samoopalovaky, poznate nieco z tohto? Helena Rubinstein So Brilliant Gel Tan Enhancer Esteé lauder - Bronze Goddess Golden Perfection Tinted Self-Tanning Gelee for Body Clinique Self-Sun Body Quick Bronze Shiseido Brilliant Bronze Quick Self Tanning Gel
Odpovědět
Profilova fotka
domi - skus Biodermu Hydrabio, je to vysoko hadratacna rada, ale nemastna, lahka a neupchava pory alebo nieco podobne silno hydratacne s nemastnym zlozenim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - vdaka...len pre mna je lepsie ak mi date konkretne tipy, lebo ja sa nerada prehrabam v popise vyrobkov, si radsej necham poradit :-x a este ad bizu - ja momentalne ficim na SW sperkoch 8-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vysusenu pokozku mas asi skor z cistiacich pripravkov, mozno by si mala vymenit za nieco menej drasticke, co tak neodmastuje pokozku a nezbavuje ju tym prirodzeneho ochranneho filmu, aj pri cisteni a odlicovani skus nieco hydratacne, lebo kremik aj ten najhydratecnejsi to nemusi spravit ak plet predtym prilis dehydrujes... preto som pisala o tej Biderme Hydrabio ako o celej rade sa vyborne doplnaju tie vyrobky, ale mozno ti postaci aj krem, napr: http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma... aj s UV ked ide leto alebo http://www.docsimon.sk/tovar/avene-hy... http://www.docsimon.sk/tovar/la-roche... http://www.docsimon.sk/tovar/la-roche... alebo skus len pod doterajsi krem dat nejake serum, ja pouzivam toto http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?