TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Domi - lebo mal nizky faktor 2, takze kedysi to clovek nepotreboval, lebo UV luce neboli take skodlive....teraz clovek potrebuje vyssiu ochranu, preto to slnenie da trosku aj zabrat, ked sa nechce spalit ale postupne a krasne slnit aby dosiahol pozadovany efekt bez ujmy. :-N Ja nechapem, ako sa ludia dokazu na tom slnku vypekat od rana do vecera pocas 2 dovolenkovych tyzdnov. 8-( Ved nikto nepride od mora domov biely ako cmar, proste tam sa treba poznat a pokial clovek nevie nic o fototypoch pokozky a nepozna sam seba tak nech si na seba radsej da tu 50tku ako by sa mal cely spalit... nechapem hlavne svetle typy a starych ludi =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, to je pravda radli 8-( ja sa na zaciatok natieram tymi vyssimi faktormi a potom uz ked mam opalenejsi nadych pouzivam len nizsie faktory...
Odpovědět
Domi - ako to ? to bola moja tajna zbran za v 90tych rokoch :-D ja som mala oblubeny od Walmarku a brala som ho asi mesiac az dva pred odchodom k moru a potom kazdy den pocas pobytu pri mori a neskor cele leto az do nejakeho septembra a vysledok bol perfektny... teraz sa uz myslimh da brat aj pocas celeho roka, na krasny nadych...je toho na trhu uz tak vela, ze neviem ktory si vybrat :-N Ciatko - hod link ;-)
Odpovědět
ozaj vyraba sa ten Nubian este ??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radli - ja neviem, fakt som brala poctivo 2 mesiace pred dovo a nisto :-| tiez bol tusim od walmarku a bol to cisto betakaroten, nemal ziadnu primes...strasne daco, sa asi nejako zopsul :-N
Odpovědět
Eryka - to mi hovor, ja ked som mala to kakaove maslo na sebe, tak som to nevedela poriadne zmyt... sme s kamoskou stali v sprche vecnost, ale boli sme ako cokolady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze este nubian funguje...niektore komacovske veci len tak lahko nezmiznu :-D
Odpovědět
Domi - neviem veru, ja som ho mala odskusany pocas niekolkych rokov a super, nemam namietky, teraz ho neberiem ale asi by som sla do toho keby som bola doma :-D ...ono to bude mozno aj s tou pigmentaciou pokozky, ktovie... ze by to malo az taky ucinok neviem presne povedat, nie som medik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne betakaroten zaberal v tom ze to islo ete rychlejsie (opalovanie) a este dlhsie vydrzalo babule tak ja cakam na tieto oleje: http://www.jvnatur.sk/bio-kokosovy-ol... to bude aj na vlasy, ako zabal http://www.jvnatur.sk/bio-konopny-ole... toto ak sa objavi nejaka vyrazka alebo ekzem ( v okoli nosa sa mi robi niekedy ]-( ) http://www.jvnatur.sk/bio-sipkovy-ole... toto tak vseobecne na vsetko, aj ako prevencia proti vraskam http://www.jvnatur.sk/bio-nimbovy-ole... a na tanto som citala vela chvaly, tak vyskusam ja som do tych olejov teraz uplne paf :-D ma este lakaju aj rakytnikovy a pupalkovy, ale to az nabuduce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radli - to bude asi tou pigmentaciou :-D tak sup sem, nejaky medik nech mame poriadne info 8-)
Odpovědět
Bel - si mi urobila chut...vyzera to skvele ;-) dam sa asi nahovorit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten kokosak vyzera uuuuzasne x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
domi - vidis, aj Bel ma dobre skusenosti, mne to tak isto dalo perfektny nadych a este mi to pomohlo uchranit sa v stredomori a tiez opalenie vydrzalo nadherne, ziadne supanie ani spalenie...bude to tou pigmentaciou, my sme asi tmavsie typy od teba, tak to bude dane. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no urcite ste, ja som bledula obecna ;-( och joj, co uz musim sa len zmierit so svojim "bledym" osudom :-D
Odpovědět
http://www.bio-market.sk/vyzivove-dop... nubian este existuje, inovovali obaly, ale aj ten klasicky este zostal http://www.demiclen.sk/sk08_05.htm vysoke davky betakarotenu podla najnovsich vyskumoch sposobuju rakovinu prsnika:-|tak som to stopla, tiez som brala denne 2tbl pred dovolenkou. co je podla nich vysoka davka ale netusim:-N
Odpovědět
woow kolko skvelych veci maju.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a netreba zabudat ze betakaroten je aj antioxidant, bojuje proti volnym radikalom, posobenim UV sa ich hladina este zvysuje, tak je to aj dobra prevencia proti rakovine koze a starnutiu, hoci najnovsie ohlasy boli aj proti syntetickemu betakarotenu obsiahnutych v tabletach, ze preve ten moze rakovinu sposobit, tak neviem je to zlozite....
Odpovědět
ciatko - no super, objavili sme aj Nubian, uz ma faktor 6 :-D kedysi mal len 2 :-D a DeMiclen Levice bola fajn znacka, nikdy som sa z toho nevyhadzala :-N Neviem, podla mna uz hladaju zamienky na vsetko co sposobuje rakovinu, podla mna ani sami nevedia kolko buniek sa skryva ukrytych v tele cloveka... |-| ja by som brala 1 tobolku denne, ako kedysi ...dala by som si aj teraz keby som ho tu mala dostupny, v lekarni som ani nepozerala, lebo tu mame malo letnych dni, resp. len vynimocne. :-N
Odpovědět
bell, presne, tyka sa to syntetickeho betakarotenu. ten "dobry" je v zeleninke, bolo mi odporucene jest mesiac pred dov. denne paradajky alebo mrkvu vo zvysenej miere a podporit to oliv. olejom (napr. v salate), lebo inak sa betakaroten vyplavi, viaze sa s olejom. takze ja uz synteticky nekupujem:-|
Odpovědět
Bell - no tak co, dame si mrkvu a uz je to prirodne, hlavne ze je to prinesene z inej krajiny a tiez nevieme na akej baze vypestovane, ked to nemam z vlastnej zahradky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ved to v dnesnej dobe si uz clovek nemoze byt nicim isty, ta zelenina v obchode je este vacsie svinstvo asi ]-( vsetko treba s mierou, vtaminove doplnky beriem, ale zase to tiez neprehanam ;-) aj zeleninku sa snazim papkat, ale ked si ju clovek nevypestuje, tak istotu veru nema....som si prave cez vikend sadila na balkon nejake bylinky, nech mam do hrnca :-D (ale to uz je do inej temy) vkazdom pripade peknej pleti a vlasom prospeje aj nejaka ta starostlivost z vnutra ;-) ja teraz beriem cecko, bekomlex a zinok, riasy spirulinu a chlorelu na precistenie 8-)
Odpovědět
nastastie mame v lete mrkvu aj paradajky vlastne. tiez beriem pravidelne zinok, take kury si robim, ze 2mesiace beriem, 2 mesiace oddych. je to super na vlasy a plet, nechty rastu ako besne :-D dalej echinaceu a magnezium, v zime C-ecko raz by som sa chcela dokopat k tej spiruline
Odpovědět
No ved prave, ono to vsetko suvisi jedno s druhym a je to dlha tema na debatu :-D Lebo clovek nikdy nevie, co zje a odkial ten produkt pochadza a kto ho popripade dopestoval :-N Ja som tiez na vitaminovych a mineralnych doplnkoch, ja cely rok uzivam Cetebe a zinok, v lete upustam, lebo cerpam zo zeleniny a ovocia a tiez som bola na magneziu pocas jari a Becku, lebo som bola strasne unavena v praci a zacali sa mi robit ustne kutiky, tak som to musela doplnit. Ja som si sadila slnecnice a tiez sa chystam na bylinky, ze si ich dam do kuchynskeho okna, tak uvidim ako sa mi to podari ;-) My tu nemame zahradku na sadenie, tak si mozno zozeniem aspon maly prenosny sklennik a dam si tam nejake tie planty, tak rada by som si dopestovala nieco vo svojej zahradke, ale tu kazdy len travnik 8-(
Odpovědět
Babenky... Ja som sa k tej spiruline este nedostala, dostat to bezne v slovenkej lekarni alebo to objednavate cez net ? Ja sa snazim kupovat iba organicke vyrobky, vlastne na slovensku to nazyvaju asi bio produkty, ale ono je to vsetko nakladne. My nepijeme ani vodu, iba kupujeme alebo mrazime a pijeme mrazenu vodu, uplne skvela a precistuje cely organizmus. U nas je tak strasne tvrda voda a nie dobra, ze mam z toho aj hroznu plet. Uz rozmyslam ze si budem do flasky davkovat urcite mnozstvo a pouzivat na plet iba odstatu vodu, alebo skusim tu mrazenu (zatial ju len pijem).
Odpovědět
Nepouzivali ste nahodou tzv. ruzovu vodu - vodu z ruzi ? =-) ja som ju hladala v jednej bio predajni, ale momentalne bola vypredana, tak som nemohla vyskusat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz tie kvetove pletove vody asi nevyskusam :-o naposledy som si objednala zo saloosu a potom som sa z nej hrozne vyhadzala...najprv vsetko super a potom des bes 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tie riasy dostat aj normal v lekarni, ale asi nie v kazdej, da sa aj objednat z netu vodu mame aj my strasne tvrdu a prave z nej mam ten ekzem niekedy ]-( pijem len filtrovanu cez Britu kanvicu a chcem si kupit aj filter na sprchu, aby som sa ani neumyvala tou vodou, mna po umyti normalne vsetko svrbi, fuj hnus, teraz mame najhorsiu vodu aku som kde zazila ]-(
Odpovědět
jeeej, zase ste mali/mate paradnu debaticku...precitam poriadne vecer, ale len tak v rychlosti ... ten olivovy olej mozem, tiez len v malom, bo ta mastna pokozka nist moc, ale nemozem to na vlasoch, neviem si pomoct... a re: kokosovy olej, jednej znamej vraj strasne chuti aj len tak na papanie :-N a dalsia na tom vypraza :-. a blizi sa streeeeedddaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy a co bude v stradu??? :-. :-D
Odpovědět
a re: spirulina a chlorela, uznavam viac chlorelu...beriem ju cca 3/4 roka a k tomu mlady jacmen kazde rano na lacno....veeeelmi dobreee, ale treba spravne vyberat, lebo v niektorych je pomleta aj obycajna trava a nestravitelna vlaknina, kt. narusa vstrebavanie a travenie,takze pozor. citit to aj na chuti. bell aku znacku spiruliny a chlorely mas?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?