TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
radlinka - ten LRP bude v pohode maju verziu fluid a taktiez Bioderma ma verziu AKN, alebo fluid...
Odpovědět
eryka - vies nexcem aby mi to plet zbytocne vysusovalo a ani premastovalo, lebo to je koniec, pory mam nabite a to aby som platila len kozmeticke. =-)
Odpovědět
radlinka: myslim, ze nebudu robit problem, je to na aknoznu plet, tak musia byt lahke...(taktiez Avene a Eucerin) Potom ma krem-gelovu konzistenciu Lancaster
Odpovědět
Profilova fotka
radlinka- Daylong ma 25ku, tu som pouzivala v stredomori a v poho mi stacil, ale ma aj 50ku a na mastnejsiu plet na opalovanie som mala toto http://www.docsimon.sk/tovar/eucerin-...
Odpovědět
Profilova fotka
alebo este toto by mohlo byt ok, asi vyskusam tento rok http://www.docsimon.sk/tovar/avene-ha...
Odpovědět
tak toto som nasla z La Roche : http://www.laroche-posay.co.uk/_en/_i...
Odpovědět
este som zabudla, ze zvacsa aj uvadzaju, ze su nekomedonne, ja som citala chvalu na Avene, LRP aj Biodermu co sa tyka takejto pleti, takze urcite budu v pohode ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
LRP http://www.docsimon.sk/tovar/la-roche... Bioderma http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma... uz sa da aj vybrat nieco, pred casom sa vobec nevyrabali oplalovacie pripravky na mastnejsiu plet a mne tiez vsetko upchavalo pory :-(
Odpovědět
no uvidime, pojdem popozerat, zoberiem si vzorky z La Roche na Anthelios... i ked u nas Bioderma nie je, iba cez i-net ju dostanem...hmmm
Odpovědět
Bel - vsak to, ze ja 50tku faktor na telo nepotrebujem, nejdem do tropov, ale aj tak nie som bledula a mam hnedy ton pokozky, takze do tej max.30 sa zmestim .... takze 25 faktor mi celkom vyhovuje i ked 16-tka tiez nie je zla na nase podmienky....lenze k moru som chcela aspon do tej 30, tak som rada ze vyrabaju aj 25 faktor :-N
Odpovědět
vdaka za typy, pozriem sa na to Avene a La Roche a ked pridem domov vyzdvihnem si Biodermu alebo Eucerin ;-) Avene mame aj tu v drogerke, len neviem ci maju aj opalovacie pripravky, musim mrknut ;-) A este jedna vec... sice to nepatri do tejto temy , ale potrebujem poriadne slnecne okuliare...tak nic mi nesadne z tych dobrych znaciek, bo mi je kazdy model hrozne velky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
som tu konecne :-D takze radli ad mascara od maybelline - ja som od nich tusim este ziadnu nemala, takz ti moc neporadim a rovnako ani BB :-N na opalovanie som bezne pouzivala od garnieru - mlieko na opalovanie faktor 20 ci 25 :-| + malo som aj olej na opalovanie z avonu, ale nic moc...a potom klasika daylong tiez 25... teraz som tiez zacala premyslat, ze co nove na opalovanie...tak aspon sa inspirujem 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja vzdy na zaciatok pouzivam tak 25-30 a potom po par dnoch aj na mensie prejdem, ja slnko znasam extremne dobre, ziaden problem nemam, vyborne a rychlo sa hned do hnada opalim a dlho mi to aj vydrzi, som sa ja mala narodit juznejsie veru :-D az raz vyrastiem a budem velmi bohata, tak si kupim dom v stredomori, jachtu a budem si naplno uzivat slnko 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ja tiez tak nejako, len mne tie vysoke faktory moc zabranuju chytit lepsi odtien, tak preto potom pouzival len nejake take tie olejceky, lebo inak by som sa vratila jak snehulienka ]-( ok, takze pak sa ozvi prideme na dovo ;-) :-D
Odpovědět
Domi - tak ja som ten Daylong poznala uz davno, ale celkom som na neho zabudla, to bol jediny opalovak vysokej kvality a vodeodolny spred neviem kolko 10-tok rokov :D Ale chcem nieco na tvar aspon 30 faktor, mozno aj vyss tak sa mrknem co sa mi bude hodit :-) hlavne nech z toho nemam upchate pory,lebo vela vyrobcov tvrdi ze su vyrobky nekomedonne ale opak je pravdou eee :-N Ja hladam len Curl mascary, tie mi vyhovuju najlepsie, predlzujuce nepotrebujem i ked nie su zle ... mozno si dam urobit trvalu na riasy a budu pekne vytocene aj bez toho ze ano...hmm Bel - ani nehovor, ja som chcela zit v spanielsku a som sa tam vytrepala a pokial som zistila ze kvalifikovanu pracicku tam nenajdem, tak som odisla, ale aspon oddychovo to stalo zato a zivo bolo kazdym rokom :-N :-N :-N Tak uz len zostava kupit maly domcek niekde na okoli blizko mora, pokial krajina nepojde do krachu. No ale tam sa dalo vtedy na mieste kupit take maslo spanielske kokosove ci kakaove alebo mrkvove, ze to opalovalo do cokoladova, vlastne ja si zvyknem vzdy ked idem kupit krem priamo na plazi (okrem exotickych destinacii, lebo tam neverim co mi predaju a ludia sa z toho zvyknu vyhadzat), ale EU doverujem, tak skusam ...zatial bolo super :-) Ale tento Daylong sa mi paci, hlavne ze je to vodeodolne :-)
Odpovědět
Domi - no pripojim sa, mam to do Espane len na skok :D mimochodom momentalne mame na ostrovoch hotove spanielsko...horucavy :-D tak nikam nechodim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli - daylong je taka opalovacia klasika :-) ja pouzivam vacsinou zahustovacie reps. predlzovacie mascary, hoci to predlzene ani moc nepotrebujem, kedze mam uz od prirody tak dlhsejsie riasy :-p jeeej, ze espana, uz si baliiim kufor 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja by brala juzne Taliansko, Toscansko alebo Grecky ostrov, mozno budu teraz lacno predavat nejaky :-D :-D :-D tu trvalu som si aj ja raz chcela dat, ale som sa zlakla ci to neznici mihalnice tak ako napr vlasy, vysusi a potom vypadaju :-.
Odpovědět
ja som zabudla na vychatavku "mozno skorosvokrus" ona chodi len do grecka na dovcu a tam si vzdy kupi na mieste taku zmes, ktoru dava na opalovaci krem je to z olivoveho oleja+nieco citronove (aspon podla vone)-a ma tak uzasnu zlato-hnedu lesklu, uplne hladucku a ziarivu pokozku-vsetky superlativy koze snad :-D, ked pride z dovolenky vdaka tomuto+ma to aj predchadzat spaleniu a alergiam. Doniesla to aj domov, tak som sa s tym patlala aj ja na dovolenke bohuzial nie od zaciatku, ale podarilo sa mi dosiahnut nieco podobne :-D +naviac koza bola uzasne makucka. Potom som hladala na forach, kde na seba kocky normalne olivovy olej dali (nemusi to byt ani zmes), ale taky kvalitny, zastudena lisovany olivovy olej a ziadne alergie, spaleniny a len krasna opalena koza. Urcite vyskusajte!
Odpovědět
Profilova fotka
eryykah - ved som si aj preto naobjednavala plno bio olejov, tesim na ten kokosak aj sipkovy, uz by mali coskoro dorazit x-) :-N su supis aj po opalovani
Odpovědět
Bell - vsetko znici aj to ze si 'kydame' denno-denne na mihalnice mascary, ved aj to je chemia, ci nie ? :-N ja som pozerala minule na youtube ako sa holka licila s MAC a tiez tam spominala nejake serum na mihalnice, tak ked to najdem, tak to sem hodim, aby si kazdy popozeral, ale super vec proste :-) Ja bych sa sla vyvalit niekde do Kalabrie alebo Anaduzie ci na Kanary...neviem fakt alebo do Tatier :-D Eryka - no to som pocula, ludia sa natieraju olivovym olejom, dokonca si to davaju na ja vlasky ...vsade...to su cely greci, ale je to fajn, ked sa da doniest kvalita domov a vyskusat... je to aspon dar prirody a nie chemia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ked dorazi ten kokosak hned podaj hlasenie x-)
Odpovědět
Bell - hod sem link na ten sipkovy a kokos...tusim si ho uz davala par stran dozadu ??? :-N :-N :-N + cena
Odpovědět
Profilova fotka
ja som inak tiez pocula, ze je dobre natierat sa aj rastlinym olejom :-. ze zvyraznuje opalenie, ale tak vobec si neviem predstavit, ze by som na seba nacapala olej na vyprazanie :-D
Odpovědět
Vsak kedysi sa pouzivali tie mastne olejceky Nubian ...bol taky tmavo-hnedy, to sa pamatam, som sa s tym natierala v detstve a opalovalo to nadherne, tak preco si nanacpat na seba olivovy ??? ten je aspon prirodny, pokial ma na to niekto nervy v pohode :D :D :D niekomu ta mastnota vadi, ale pri mori by to malo byt super, lebo pokozka je krasne vlacna a nie je vysusena od soli a slnka ;-) len potom nieco lahsie na oblecenie :-N
Odpovědět
radlinka: veru, s oblecenim bol problem, preto som ho nechcela patlat na seba spociatku, ale potom som len vytiahla taku starsiu tuniku pod zadok (dlhsia bola uplne nova tu som nechcela umastit) a bolo po probleme, vsak ma tam nikto nepoznal :-D
Odpovědět
A viete co je este super ? BETAKAROTEN, clovek uzije 1 tobolku denne a pokozka dosiahne krasny zlatisty nadych a opalenie vydrzi cele leto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nubianom som sa aj ja rada natierala, ale tak vtedy som sa hned aj opalila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radli - no ja som brala betakaroten a vobec ziadny efekt :-S
Odpovědět
kocky, ja som dostala ten saloos kokosak v sobotu, tak uz zavislacim, paradny jex-)x-) aj na vlasy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?