TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ano, ja marne patram po dobre rasence a to uz me to stalo penez..... Vcera mi manza koupil od Bourjois tu novou 130% Elastic Mascara a prodlouzi tak jedine h....! Rasy mam dolepeny jako komari nohy s takovyma malyma kouskama, skoda penez...... Ach jo, asi ta budu hledat dal........
Odpovědět
ak zhanas predzujucu, tak mna prijemne prekvapila Avon Supercurlacious, ja pouzivam v hnedej pre "nahe" licenie, potom este odporucam opacnu cenovu G. Armani Eyes to Kill, Dior Diorshow Unlimited stredna cenova: Clinique Lash Doubling
Odpovědět
bellada, u mna tiez ta MF nula bodov, len ziram, ako ju vsetci chvalia:-N je to fakt individualne. komarie nohy:-D:-D pre mna su naj lorealky - lash architect, volumissime 5x a collagen. a zltofialova maybellinka;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som mala MF 2000 calorie a celkom v pohode, ale lepsie bola na tom loreal vollume collagen a tu mam aj teraz odlozenu do zasoby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne nevyhovuje od MF len ta jedna, napr 2000 calorie u mna super, od Loreal skoro vsetky velmi dobre, ale aj Rimmelky, Maybelinky, Manhattanky co som skusala boli dobre, vyberam vzdy zahustujucu verziu a je to ok, vyhrava vsak jednoznacne Hypnoska a nespokojnost s kazdou co som skusala od Avonu, Alverde tiez o nicom a navyse ma z nej stipali oci, co sa mi este nikdy nestalo, ale ako som pisala skor, kazdemu nieco ine vyhovuje a preto netreba hned zatracovat nejaku znacku, ale skusat lebo len na sebe sa da zistit ako ktora spirala funguje ;-) taraz mam v plane vyskusat spiralku od Pupa, sa mi pozdavala ked som na nu pozerala v predajni... x-)
Odpovědět
ja vzdy pozriem na kefku, aby mne vyhovovala spirala, musi mat hustu, hrubu kefku. tie gumene srandy s mikrovybezkami ee
Odpovědět
Profilova fotka
sice od lorealu je dobra aj ta modro - biela, ta kvazy najnovsia, ta bola tiez celkom fajn :-) predtym ako som objavila svoju lasku k hypnose, som pouzivala Astor spiralky a tie mi sedeli ako uliate... a suhlasim s ciatko, tiez sledujem aku ma kefku ta a ta spiralka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
husta kefka a konzistencia naplne, ta musi byt ani riedka ani moc husta :-D ma niekto dobry typ na samoopalovacie mliecko/krem? nie mastne, aby dobre vsakovalo do pokozky a robilo peknu farbu, teraz som mala Vichy, ale uz mi konci a chcela by som vyskusat nieco nove ;-)
Odpovědět
tiez nemozem tie gumene srandy ]-( vlastne jedina schopna umelina je MF flase lashes samoopalovaky nepouzivam......strasne mi smrdia a je mi z nich na zvracanie :-|
Odpovědět
ja som mala diorshow iconic a az toto bola katastrofa 8-( tiez ma gumennu kefku,ale ja ich mam celkom rada,bola nenapadna,vrstvit sa nedala,lebo ten efekt musich noch bol hrozny,a zlaty klinec bol vzdy vecer,ked sa to cudo nedalo odmalovat 8-( nikdy viac
Odpovědět
samoopalovakov mam vyskusanych vela, ale len drogeriovych:-| najviac sa mi osvedcil sprej Nivea, kremy su zradne, aj ked mam prax v starostlivom rozotierani :-D http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:bA...
Odpovědět
noh niech noch samozrejme :-N =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja som mala samopalovaky z DM - ky ,najprv toto : http://nd01.blog.cz/387/805/28193e515... potom som mala od garnier - aj vonu malo prijemnu : http://nd01.jxs.cz/157/913/bf8da431b7... a nakoniec som skusila aj toto : http://www.pinkmelon.de/wp-content/up...
Odpovědět
Profilova fotka
tie dmkove som skusala uz davnejsie, ale nejak som im neprisla na chut, boli pre mna take nejake lepkave :-| asi zase skocim len do lekarne pre nieco....
Odpovědět
caute kocky, krasne ranko zelam :-D tak ja mam dneska krasny bronzovy nadych od mora...nemusim self-tan na chvilocku :-)
Odpovědět
Babenky skusal niekto tuto mascaru Maybelline - Curl Power ??? http://www.maybelline.co.uk/PRODUCTS/...
Odpovědět
alebo BB http://www.bobbibrown.co.uk/whatsnew/...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj radlinka, aj ja som cez vikend trosku chytala bronz, ale kedze idem o dva tyzdne na svadbu a satocky budu trosku odhalene, chce to este dotonovat nech vizeram zdravo ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vyzeram :-. :-D
Odpovědět
bell - jasne, to je super, u nas takto horuco nebolo ani nepamatam, my sme boli na vikend pri mori, moj drahy uz bol rano ako cokolada a ja mam tiez krasny bronz, este keby sme dneska pobudli, tak som tiez choco-loco. Aspon sme si super oddychli. Inak k tym samoopalovakom, ja milujem self tan od Clarins a Declor... tie vyzeraju na pokozke bajecne, ziadne tie smrady z drogerky, hnusne ruky od toho a este flaky po tele. Inak najvacia bomba No. 1 je St Tropez self tan, len s tym treba vediet odborne pracovat, krasne hnedo-cokoladova pokozka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
objednat z netu uz nic nestihnem, tak pozriem aspon ten Clarins v parfumerke, dik ;-)
Odpovědět
Bell - jasne pozri Clarins, da sa s nim celkom pekne pracovat, takze kludne skus na doplnenie ;-)
Odpovědět
Samoopalovaky z lekarne poradie od najlepsieho: Vichy-pekna farba, Bioderma hydrabio bonne mine-pekna farba, sklon k flakon, skor pre suchu plet, LRP+Avene-hroza, zlta farba Vsetko su to postupne samoopalovaky, takze vysledny efekt az po 2-3 app je vidno, celkovo vsak pomerne malo vyrazny. Z drogerie: - telo: Dove pre vsetky tipy pleti (pekna farba, trochu mastnejsi) Nivea - na nohy, vyrazny efekt, v zlto-oranzovej farbe Johnson+Garnier-ak sa este vyrabaju - katastrofa, zlta farba+flaky -vsetky tieto su postupne, vysledny efekt malo vyrazny. Loreal Sublime Bronze Automatic sprej na telo- 2x katastrofa v podobe flakov a vyraznej farby, ktora je sice hneda, ale ak ste blede, tak je to ako past na oko-nic prirodzene tvar: Dove-sice dobra farba, ale velmi slabucka Garnier+Nivea - zlte Zo zahranicia: Scott Barnes Self Tann Mist- velmi pekna farba uz po 2 app., rychlo sa vsiakne, na tvari ho vsak neznesiem, pre vonu "zeleneho caju" Xen-Tan Deep Bronze - parada, trochu rychlejšie zasycha, ale krasna prirodzena farbicka, vyrazna po 1 pouziti Xen-Tan Deluxe (tvar+telo) - rovnako spokojnost, farba je jemna-lepsie po 2-3 pouzitiach, velmi prijemna vona u oboch Xen Tan-vanilka, je v podstate ako postupne u Deluxe verzia. Farba pred nanesenim-v tube u oboch Xen-Tan je trochu odstrasujuca, vyzera ako zelene blato-ale je to kvoli tomu, aby nebola farba opalenia dozlta-alebo oranzova, ked sa nanesie na telo zmeni sa na sivastu a po rozotreni okamzite vsiakne do koze. Clarins Liquid Bronze Face and Decolte- taktiez prijemny a prirodzena farba, ale skor pre suchsiu plet a uz je veeelmi dlho na trhu Posledne som neskusala, ale mam v plane, lebo vela chvaly nan citam- Decleor Aroma Sun Face and Body a pena St. Tropez ;-)
Odpovědět
Bell - este som zabudla k tomu Clarinsu ked budes kupovat.... zvlast si vyber tan na tvar a zvlast na telo...uz len kvoli nasej problematickej pokozke...ale to asi vies, oni maju cely rad cez mlieka, gely, kremy. ;-) na tvaricku a dekolt je toto : http://www.boots.com/en/Clarins-Liqui...
Odpovědět
eryka - ahoooj zlato, no ty si nam tu dala cely priklad, ja tie od Garnier az po neviem co hnusny Rimmel nemozem, je to vsetko zlto oranzove a flakate na tele eeee... ked chce niekto len tak smrncovy nadych v zime, tak nech si to kupi, je to okej...ale na pekne letne vyzerajuco telo treba lepsie znacky a to nieco stoji, ze anoo...hmmm . Ja som kedysi pouzivala Lloreal gel aj mlieko, ale strasny smrad to bol, dalo sa s tym pracovat na mojej tmavsej pokozke, len treba vediet aj ako nanasat. Este odporucam Lancaster self tan, tiez sa da z tych drogerkovych ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cafte ;-) radli - som vedela,ze ty prides so super napadmi :-D fuuu, ste toho popisali, citam az poobede asi, vela roboty ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tie z drogerky mi hlave smrdia a pridu mi lepkave, upchavaju pory, na tvar si jasnacka nedam telove mlieko, lebo by som bola asi ako muchotravka bodkovana :-D skoda ze som sa nespamatala skor, som si mohla nieco objednat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja som tie samoopalovaky na tvar nepouzivala, bala som sa, ze z toho ozltnem :-D inak mne fakt dost vyhovoval jedine ten garnier, ine nic moc, ale bolo to davno co som ho pouzivala, nakolko sa radsej opalujem prirodzene, cize na slnko...alebo skor sa neopalujem, kedze som beloba :-D :-p
Odpovědět
Domi - ahoooj, ja dneska len oddychujem, day off...ale tyzden bude busy uff :-S Bel - nevadi, este to mozes zachranit s Clarins, maju ho aj v kamenakoch na SK myslim. Nemusi objednavat nic, treba vybehnut a popozerat co by sa ti hodilo z toho. Ja mozem len mlieka, lepsie sa mi s tym pracuje ako s ostatnymi.... ale fakt na tu tvar treba bacha, som zvedava na Lucyku, ako jej dopadne to kozmeticke sedenie, sa tesim na zazitky :D
Odpovědět
Mam 2 otazky : Babenky, aky opalovaci pripravok pouzivate na tvar, co nezapchava pory prosim ??? ja som rozmyslala ze si skoncim kupit La Roche, bo bojim ze s ostatnym budem potrebovat kozmeticke sedenie ...eee neviem teraz... moj typ pleti zmiesany, T - zona v ohrozeni..hlavne upchavajuce sa pory 8-( A dalsia otazka ? Aky faktor ma Daylong...pokial sa nemylim 16 alebo uz aj vyssi ? pouzivate to pri mori aj stredomorskych krajinach a pokozka sa vobec nespali ??? kolkokrat treba natierat ? viem ze to tu uz bolo povedane, ale som si neni ista, idem pozriet web stranku. :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?