TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JOOOOOOO aj ja mozem Palmolive mieckove... ;-)
Odpovědět
ahooojte... :-D Domi - ja od nich nakupujem priamo v predajni, alebo cez inet bodyshop.... obycajne su to tie body masla a kremiky,niekedy kozmeticke sady. Kupujem aj priamo na letisku, este viac sa oplati v duty free ako vianocny darcek. Ale teraz na leto mi to pride ... neviem, nepouzivam nic z body shopu v lete, bo mi to pride tazke a mastne... okrem kremiku na ruky shea alebo papaya. ;-)
Odpovědět
Moje zname tiez hovorili, ze sa citia v lete dost lepkave, ked to na seba 'naserviruju'... takze kazdemu podla chute ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
btw. ten sprchac vyzera fajn, podla mna v pohode, neskusala som prave tento ;-) inak celu bodyshop krasne vonia, len mne tiez pridu veci dost hutne od nich...proste pre mna je to skok na zimu, na leto veru nemusim nic od nich :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radli ahoooj chybala si 8-) no ja si robim od nich zalusk na sprchovy gelik na zaciatok, casom vyskusam asi nieco ine :-D treba zacat s niecim lahsim a pak tasit tazsie kalibre
Odpovědět
ja som po takychto ovocnych srandickach dosti vysusena =-) inak ja som teraz celkom spokojna s tymto x-) x-) x-) x-) http://www.progressziv.hu/termek/Unil... a v bille, ci kde som to videla su teraz v akcoske :-D :-D :-D :-D :-D za nejake 2 evri
Odpovědět
tak ja sa pridavam k spokojnym zakaznickam dove vyrobkov, tie sprchace su skvele, ked sa natriem este dov telovym mliekom je to dokonaly pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond - ty si uz mala tie shower gely od body shopu? =-) na ten dove si robim zalusk aj ja, lenze uz mam riadne zasoby sprchacov, tak musim pockat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata chtěla jsem se poradit s nanášení make-upu. Jedná se zn ARTDECO, (Long-lasting Foundation oil-free). Mám problém s roztíráním na čele a nose, kde se mi dělají z něho malé "sraženinky". Velmi rychle se vsákne do kůže a proto jej "nestihnu" pořádně rozetřít. U tváří či brady s tím problém nemám. Mohly byste mi poradit, co s tím? Mám koupený pod něj podkladový primér, ale s ním i bez něho se to nezměnilo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, zopar stran dozadu som vas precitala - a odvtedy som sa namotala na pupu :-D :-D :-D ta baza pod makeup ta je super
Odpovědět
martja_sgcz- pouzivas nejaky pletovy krem?
Odpovědět
Profilova fotka
eryykah: No teď si dávám La Roche Active C pro normální a smíšenou pleť. Ale jen na místa s vráskami, což je kolem očí a trochu na čelo. Protože se dost potím (i když v tomhle období zas tak moc ne), tak moc krém nepoužívám. Vlastně jen v zimě, kdy mám pleť méně mastnou.
Odpovědět
Článek se načítá
martja_sgcz: tak vyskúšaj ľahký hydratačný krémik pod make up, trebárs Eucerin- alebo v podstate akýkoľvek, možno práve to pomôže,alebo keď si budeš dávať make up, skús pridať do make upu máličko krémiku na tie problémové oblasti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
errykah: Jeden hydratační gel tu mám, co používám právě v zimě, tak vyzkouším jej do něho smíchat. Díky za tip.
Odpovědět
som kukala na youtube roztieranie make-upu stetcom - a vysledok uplne uzasny...chcelo by to kvalitny stetec dnes som si objednala plet. mlieko biotherm biopur a cistiaci gel na tvar dior...som zvedava, co to povie - €50...dufam, ze to bude stat za to
Odpovědět
Profilova fotka
blond - ja som si z biothermu rady biopur objednala cistiacu vodu a cistaci gel, tak som tiez zvedava co to bude zac :-)
Odpovědět
ked tu vzorecky vela nepovedia - kolko kremikov mi podla vzorecky vyhovuje a nakoniec letel do kosa...riskla som to odkial si objednala biotherm? ja z parfums.sk
Odpovědět
Profilova fotka
uz zase jsem si koupila rasenku Lancome a proste je uplne naprd, meli by vyrabet nejaky vzorky, takhle clovek fakt nidky nevi
Odpovědět
Profilova fotka
no ved to, akoze mne este nic nejako neblizili az na to saloos cistiacu vodu, najprv uplne super a potom som sa z nej cela vyhadzala ]-( objednala som cez jednu babu z cheapsmells a spolu s postovnym ma to vyslo 31 € ;-)
Odpovědět
moja naj je loreal volumissime 5x
Odpovědět
co sa tyka spiral u mna v tomto obdobi vedie Max Factor False Lash, poskusane mam fakt vela od lacnych po luxusne, no efekt, ktory mi urobi tato spiralka je nenahraditelny.. dalej mozem este za seba odporucit Lancome Hypnose, Dior Diorshow
Odpovědět
mf false lash effect je supis, ale mala som uz 2 a strasne rychlo mi vyschli...takze som sa pekne krasne vratila k lorealke
Odpovědět
ahoojte kocky, tak dneska padam von, lebo u nas je krasne, letno, horuco a slnecno :-D
Odpovědět
domi - vsak vyskusaj ten sprchac a uvidis... akoze oni su dobri, len ja mam na nich chut tak maximalne v zime, ked mi chyba dotyk s prirodou. V lete ich nemusim...som skor za morske alebo ladovcove...nech mi to pripomina aspon chladny nadych, vodu, more, osviezenie ... moc tie sladke blbosti nemusim :-N Blondiatko - no mas pravdu, mne sa tiez rychlo vysusila MF... =-) Kristi - tak ani ja som nebola Lancome nadsena, dostala som ju v balicku s ocnym odlicovacom a ceruzkou...inak ostatne super vratane odlicovacov a kremikov.... este skusim pana Diora a ked ma aj to nastve, tak idem uz len na tie obycajne mascary... 8-( Marta - potrebujes dobry hydratacny podklad, najst si vhodnu hydrataciu pod ten make-up alebo bazu. Tazko povedat takto cez pismenka, mozno ti nesadol prave Artdeco oil free, potrebuje to zmenu, moj nazor. :-)
Odpovědět
baby mne ta False Lash vydrzi 3-4mesiace v pohode, je pravda, ze sice vyschne rychlejsie ako mozno ine, ale ten efekt co mi vytvori je jedinecny... a maskara by sa aj tak mala menit po cca 3 mesiacoch... mala som predtym YSL s efektom umelych rias a ta bola bajecna len max. 1 mesiac... to rychlejsie vysychanie mozno suvisi aj so zlozkami, ktore sa pridavaju kvoli urcitych efektom
Odpovědět
ved o to ide - mf je do mesiaca sucha...lorealku menim po dva a pol
Odpovědět
Profilova fotka
mne zvykne mascara vydrzat max 2 mesiace, hypnoska mi drzi uz vyse 3...
Odpovědět
Profilova fotka
radli - ad sprchace body shop - ja som sa len informovala, ze ci mate niekto odskusane, ale kedy ich vyskusam sama to je este vo hviezdach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si nemozem pomoct, ale u mna je MF FALSE LASH jedna z najhorsich :-( dnes som jej dala po dlhsej dobe opat sancu a vysledok sice dlhe mihalnice (ale tie mam aj bez spiraly) ale vzhlad ak nohy komara, bez vytocenia len take rovne tykadla bez objemu, o efekte umelych rias nemoze byt ani reci, to hoci aka ina za par eur mi urobi lepsiu sluzbu, takze ju bud podarujem, alebo pojde do kosa...kazdemu sadne proste nieco ine a nozaj sa neda zovseobecnovat, co vyhovuje mne pre inych moze byt katastrofa, alebo naopak... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?