TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, ale narazila jsem na cenu řekněme do 400 na několika eshopech, dokonce na jednom s kamennou pobočkou. Jenže i kdyby mi dali v prodejně Fann nebo tak něco známého neoriginál, tak to nepoznám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
klasicke e-shopy by nemali predavat fake a uz vobec nie take co maju kamenny obchod, nato by sa casom prislo a to by neriskovali, pozor by som si dala len na bazar, teda shopy kde nakupujes s druhej ruky a nie od oficialneho predajcu - firmy
Odpovědět
jeeeej zeny, ja som sa prave objednala na mikrodermabraziu - prvy krat kozmetika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy - tak potom napis ako sa ti pozdava vysledok ;-)
Odpovědět
Lucy - veru napis, tesim sa na nove info, ako sa ti pacilo a ako dopadli poriky a tvaricka ;-) ;-) ;-) Babenky- vy ste tu ale popisali, dnes som off.. busy day :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radli - tak, ale ved ty si debatku tiez riadne rozprudila 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak objednala som ten biotherm, uz sa neviem dockat kedy dorazi :-D
Odpovědět
domi...tak trosku :-D by som pokracovala dalej, ale cely tyzden som mala trening, tak ma vsetko boli :-N este busy den, tak dneska uz len cosi precitam :-D Ja mam vcelku tiez chut na Biotherm, asi si vyskusam aj ja ked pojdem cez mesto...aspon si vyzdvihnem vzorky a kupim si konecne poriadnu mascaru. Pred par dnami som dostala ako darcek EL - Lash XL...Maximum Lenght Mascara...akoze som sklamana, cakala som viac.. riasy predlzi, ale myslim ze hocijaky Lloreal je lepsi 8-( tak si teraz idem brusit zubok na Dior Iconic :-D ... snad bude mat aj dobru kefku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radli - ja si brusim zubky na novu Hypnose pripadne na dior diorshow 8-) uvidim, co sa mi zapaci viac...ale tak najprv musim dominat hypnosku, ktoru mam teraz, lebo by bola velka skoda vyhodit ju... tak sa zregeneruj nech mozes podavat hlasenie o news in da kozmeticky svet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě už konečně přišla Hypnose a není špatná, ale příště už do ní nejdu. Radši se vrátím k Loreal, který mi příjde srovnatelný a dá se sehnat přes ebay levněji... Teď mám dilema, jakou zkusit voděodolnou řasenku?
Odpovědět
great.girl a co tak skusit prave waterproof Loreal, s ktorou si tak spokojna ;-)
Odpovědět
o tej mikrodermabrazion podam hlasenie next week vo stvrtok - termin je streda.... |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
great - a co sa ti na nej nepaci? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
eryykah: voděodělnou jsem právě nikdy od lorealu neměla :-( zkusila jsem kdysi maybeline, a řasy byly pak jak z betonu a po namočení se z nich řasenka drolila dominika007: nemůžu říct, že by se mi nelíbila... jen mi příjde stejná jako třeba loreal lash architekt (a ta spojí polovičku)
Odpovědět
ahojte. nema niektora z vas skusenosti s kozmetikou mary kai (hlavne dekoračna) ? hladam vhodne sminky na svadobne licenie, no MK sa mi zda trochu predrazena... a neviem ci tej cene zodpoveda aj kvalita. prave mi ju ponukala jedna ich dilerka a strasne ju ospevovala... :-| a nemate skusenosti s inou dekoracnou kozm. , ktora je kvalitna ? (napr. Gosh, Loreal) velmi sa nelicim tak ani neviem co skor, kedze je tolko vyrobcov...
Odpovědět
Profilova fotka
great - aha, no ja mozem povedat za seba, ze vidim velke rozdiely,uz len pritom, ze sa mi vobec neotlaca a nepada, ako sa mi to pri niektorich stavalo...ale tak kazdemu sadne nieco ine ;-) kamila - nepozerala si v teme o MK? tam je o tom dost popisane...
Odpovědět
ani ma to nenapadlo pravdupovediac, dakujem za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nzc ;-) ja som mala tiez svadobny mejkap od MK, lebo baba, ktora ma licila pouziva niektore ich vyrobky a musim povedat, ze super, mejkap mi vydrzal cely vecer az do konca hostiny
Odpovědět
great.girl: ja som mala Volumissime 4x waterproof minulý rok a spokojnosť, jediný problém bol s odličovaním-ale to je tak u každej tohto typu
Odpovědět
Profilova fotka
Volumissime 4x waterproof mozem odporucit aj ja, velmi dobra ;-) kamila.k. - z drogerkovek dekorativky ti odporucam Gosh, maju dobre skoro vsetko, od Loreal u mna ok spiralky, lesky, korektor
Odpovědět
Profilova fotka
Od Lorealu pre mna super skoro vsetko, dokonca pouzivam TrueMatch na kazdy den a je super... krasne zmatni a vobec nieje tazky... ;-) Dost porovnatelny s Doublewear, ktory mam na "zvlastne prilezitosti" :-D
Odpovědět
ou...tak to ja zas na rodziel od EL Loreal na face nemozem ani kvapnut...tato značka mi vobec nesedi a skusala som uz rozne make-upy od nich
Odpovědět
Profilova fotka
baby a co tak vyrobky od Body shopu - mali ste od nich nejaky vyrobok? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musim se priznat, ze me make-upy od L'Orealu taky nesedly, ackoliv jina dekorativni kosmetika mi treba nevadi. Me treba zatim sedi penovy make-up od Maybeline, vyhovuje mi, ze se opravdu vyborne nanasi a roztira do ztracena, je hodne prirozeny.
Odpovědět
Profilova fotka
domi - tak oni maju fajnove skoro vsetko, telove masla a peelingy su fajn aj vlasove masky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - mne sa zapacil tento sprchacik x-) http://www.thebodyshop.com/images/pro... inak teraz nedavno som si kupila sprchovy gel od bourjois, nakolko ho tu niekto ospevoval, tak som velmo zvedava, ze aky bude ;-) presne tento to je : http://yooare.fr/wp-content/uploads/2...
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa na Body shope paci ze je vsetko tak krasne vonave, ja zboznujem ovocne vone, cherry je tiez super vona pre mna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa az oci zaleskli ako som zbadala tie farebne flasticky s roznymi prichutami :-D
Odpovědět
domika007: ja som si ho kupila taktiez, ked ho tu chvalili kocky a na 2. den som sla dokupit dalsie 2 do zasoby, je mnami :-D nesvrbi ma po nom koza ako po hnusnych Nivea sprchacoch
Odpovědět
Profilova fotka
ery - tak aspon nie som sama maniacka :-D :-D ako ja mozem aj niveu, ale mam najradsej palmolive, tie su take mlieckove :-p ale mozno sa moja topka zmeni ked otestnem tento novy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?