Svatební líčení - Uničov, 27.8.2016

Ahojte, měla bych dotaz, zda nevíte někdo o nějaké šikovné vizážistce z Uničova nebo okolí, která by byla ochotná dojet ke mě domů - cca 3km od Uničova... Svatbu máme 27.8.2016... Díky za jakékoliv tipy ;-)
Odpovědět
To by mě taky zajímalo na 6.8, kdyby jste na nekoho narazila dejte mi prosim vedet, dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@christiee dobrý den/večer, váš termín mám ještě volný, napište mi případně více informací ohledně svatby, jestli máte zájem o líčení. Více na mé stránce zde nebo fcb. Hezký večer :-)
Odpovědět
Dobrý den, děkuji za zprávu - byla jsem delší čas mimo ČR. Kadeřnici a vizážistku mám nakonec přímo v jedné osobě, podařilo se mi sehnat přímo u nás ve vesnici. Moc děkuji za Vaši ochotu a nabídku ;-) M.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@orofarne Dobrý den, mohu poprosit o jméno vizazistky?
Odpovědět
Nikola Vysloužilová... více zde: kosmetický salon Vega :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu Vám nabídnout své služby. Jsem profesionální vizážistika. Momentálně jsem v Drásově v salonu Elli. Můžete se podívat na nějaké moje práce tady nebo na mém webu. S pozdravem, Anežka M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce najdete na mém profilu nebo webových stránkách. S přáním hezkého dne Petra Hladůvková vizážistka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?