Svatební líčení a účes v boho stylu,13.4.19, Vysočina

Prosím nabídněte, pouze varianta líčení a účes 2 v jednom - termín je 13.4., místo u Hlinska. Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu Vám nabídnout své služby? Jsem vizážistka a vlasová stylistka, takže Vám mohu nabídnout to 2v1, které hledáte :) Jsem sice z Prostějova, za svými klientkami ale jezdím po celé Moravě. Mé portfolio naleznete na mých facebookových stránkách facebook.com/muanikol. S pozdravem, Kaštylová
Odpovědět
Dobrý den, mě líčila Liduška Drahošová, svatbu jsme měli ve Stanském mlýně u Hlinska. Je to mladá holka na mateřské ze Skutče, která umí dobře vystihnout přání :-) Líčí a češe. Fotky ze svatby ještě nemáme, ale klidně mi napište a já vám pošlu fotku mého účesu až je dostaneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, pokud již nemáte vybráno, podívejte se na mou nabídku, posílám Vám ji do interní pošty. Srdečně Vás zdravím :) jana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Váš termín mám ještě volno. Můžete se podívat na profil nebo na moje webové stránky. Líčím a Češi několik let a svatby jsem dělala už i v zahraničí.. Jsem z Brna, ale běžně na svatby dojíždím. Hezky zbytek dne Anežka Machová
Odpovědět
V Chotebori je pani Lenka Johnova, delala mi make up i vlasy, fotky mam na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Pokud by jste měla zájem, ukázky mé práce najdete na mém profilu nebo webových stránkách. S přáním hezkého dne Petra Hladůvková vizážistka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?