Svatební líčení + účes (Liberec 6.8.2016)

Profilova fotka
Ahoj, sháním na 6.8.2016 vizážistku a vlasovou stylistku v jednom, jsem z Liberce. Všem předem děkuji za rady. Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Alena Telenská z Jablonce, mohu jenom doporučit! Líčila mě i česala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám volno a ráda Vám nabídnu své služby - jak vizáž, tak vlasový styling. Jsme z Mladé Boleslavi a za prací většinou cestuji :-) . Krásný zbytek dne, Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám také ještě volný. Líčím i češu svatební účesy- ukázky mé práce mám zde v albu nebo potom na mých FB stránkách i s referencemi ☺️. V případě zájmu se ozvěte a pošlu Vám aktuální ceník. Krásný 1.máj🌺 Alice
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela_heckova Dobrý sváteční večer Marcelko, i já mohu v tomto termínu nabídnout své ruce a být Vám k dispozici. Více informací ráda napíši. Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Marcelo, tento termin mam volný, jezdim k nevestam, nabizim jak svatebni liceni tak uces. 10 let praxe, jakekoliv vase dalsi dotazy rada zodpovi emailem ci po telefonu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vizážistka a vlasová stylistka. Ráda Vám nabídnu své služby. Působím sice v Praze, ale nemám problém za Vámi přijet. Za cestu si nic neúčtuji. S přáním hezkého dne, Ester Macháčková
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za všechny nabídky, ale již mám vybráno :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@marcela_heckova mohu se zeptat koho jsis vybrala prosim, ja take schanim ale neziju v CR takze je to tezsi a rada si dam poradit a doporucit. Dekuji Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec jsem zvolila Lucii Janouškovou, je od Mladé Boleslavy, ale přijede až domů a je vážně skvělá. Má tady i dost doporučení 😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?