Svatební líčení plus účes

29. čvn 202040

Zdravím, sháním kadeřnici plus svatební vizážistku, pedikérku, která by vykouzlila z obyčejné holky princeznu nevěstu, vše za příznivou cenu v Praze 9 / část Lehovec, Hloubětín, Černý Most a okolí /. Předem děkuji za nabídky.

• Krásný den, určitě je třeba napsat datum svatby🙂.
    Jsem z Prahy v den D běžně za nevěstou dojíždím. Bohužel však s pedikúrou nemohu sloužit.
    Mrkněte na mé nevěsty. Na webovkách jsou pak ceny. Děkuji, Kristýna

• Datum svatby 18.7.2020

• Dobrý den,
    Váš termín svatby mám aktuálně volný a ráda se o Vás v případě zájmu postarám. Dojet za Vámi na Prahu 9 není problém, jsem od Vás kousek 🙂 Mrkněte na mé stránky zde, či na Facebooku a v případě zájmu o bližší info mě neváhejte kontaktovat do zpráv.
    S pozdravem
    Lucie Sendlerová

• @luciesen  Dobrý večer, odeslala sem vám rovnou email pro bližší informace. Moc děkuji za odpověď, s pozdravem Hamernikova

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Největším oceněním mé práce je pro mě spokojená klientka s úsměvem na tváři. Nabízím Vám profesionální make-up a hair styling pro Váš svatební den.
    Zaměřuji se na svatební líčení a účesy, vyznávám svěží a přirozený make-up, který zvýrazní Vaše přednosti a potlačí případné nedokonalosti.
    Milé nevěsty, ráda bych Vám nabídla své služby svatebního líčení+ účes- Praha, Benešov a po domluvě celá ČR. Ráda zodpovím všechny Vaše dotazy. 🙂
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů