Svatební líčení a účes - Praha-východ - 22.5.2021

Dobrý den, na sobotu 22.5.2021 hledám vizážistku na svatební účes a líčení (lokalita Praha-východ), ideálně i se zkouškou předem. Bohužel v této době je vše nejisté, tedy kromě zkoušky účesu/líčení i samotná svatba. Jak toto řešíte? Máte prosím nějaký tip na vizážistku? Ráda bych již toto měla vyřešené (domluvené), termín se kvapem blíží. Je to složité s výběrem účesu i proto, že zatím ani nemám zarezervované svatební šaty. Jednoduše to nyní nejde. 😞 Děkuji za pomoc, nabídky a jakoukoliv informaci či tip.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den. Velice ráda se Vám budu věnovat ve Váš svatební den. Uvedené datum mám stále ještě volné. Nabízím výhodné balíčky líčení+účes pro nevěsty se zkouškou. Koukněte na mé webové stránky. Velice ráda s Vámi vše proberu po mailu nebo telefonu. Hezký den, vizážistka Kristýna
Odpovědět
Dobrý den, děkuji Vám za nabídku. Velmi mě zaujala. Ozvu se Vám do zpráv. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, za náš svatební vyhledávač bych doporučila Editu Janečkovou, Kristýnu Hanákovou a Lindu Schenkovou. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované vizážistky rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulinacz dobrý den, zavolejte Monče, její práce je úžasná www.muahmoni.cz 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulinacz Dobrý den, píši Vám do sokromé pošty :) jana
Odpovědět
Dobrý den, děkuji všem za pomoc a nabídky. Je to již vyřešené, paní vizážistku jsem již sehnala. Snad se nabídky budou hodit jiným nevěstám s tímto datem svatby. Přeji všem pěkný den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?