Svatební líčení a účes - Praha - 26.9.2020 :)

Krásný večer, najdu tu prosím ještě nějakou volnou vizážistku (účes i líčení) na svatbu, která se koná 26.9.2020 na Praze 15 - Horní Měcholupy? :-) P.S. Prosím i cenu :) Děkuji Veronika x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den. Velice ráda se Vám budu věnovat ve Váš svatební den. Uvedené datum mám stále ještě volné. Nabízím výhodné balíčky líčení+účes pro nevěsty se zkouškou. Koukněte na mé webové stránky. Velice ráda s Vámi vše proberu po mailu nebo telefonu. Hezký den, vizážistka Kristýna
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den preji,tento termin se uvolnil🙏🏻. Rada se o Vás postaram. Prosím,podivejte se na mou praci a do zprávy posílám další podrobnosti🌸. Krasny den,Kristyna
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den preji, termin mam volny, mrknete na moje fotky liceni a ucesu na fcb. Cena za liceni a uces vc. zkousky a dopravy po Praze je 5000 Kc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Za sebe bych doporucila Lucii Pruzkovou, ma opravdu kouzelne ruce na make-up i vlasy. Kdybych mela svatbu v CR tak bych ji urcite brala, takto jsem u ni byla jen na zkousce. Ale s terminem se musite obratit na ni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín svatby mám volný takže Vám ráda nabídnu své služby :-) Cena za kompletní svatební balíček pro nevěstu včetně zkoušky a dopravy po Praze je celkem 5.000 kč. Mrkněte na můj profil zde, či na facebooku a v případě, že Vás má práce zaujala se neváhejte ozvat :-) Lucie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?