Menu Forum

Svatební líčení a účes na 30.5.2020 - Benešov

20. únor 2020  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
poh
Registrovala se 10. února 2020 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
poh
Registrovala se 10. února 2020 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,

poptávám vizážistku a kadeřnici v jedné osobě, která by mne v den svatby nalíčila a učesala v Neveklově, okres Benešov.
Ráda bych samozřejmě absolvovala zkoušku (nejlépe v Praze nebo blízkém okolí).
Pokud máte termín 30.5.2020 volný, prosím o zaslání nabídky.

Děkuji!
12. únor ve 13:42  •  Líbí se mi to
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
helca01 (43 r.)
Helena Burešová vizážistka
Helena Burešová PRO

Krása - make-up a účes - Okres {name}
4

“Milé nevěsty, jsem vizážistka ráda Vám nabídnu své služby - líčení a účes na Váš velký den. Přijedu za Vámi na zkoušku i v den svatby na místo obřadu. Působím v Praze, Praha-východ (Poděbrady, Nymburk, Kolín, Kutná Hora) a celý středočeský kraj. Mrkněte na moje fotky na www.facebook.com/hburesova02”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
helca01 (43 r.)
Helena Burešová vizážistka
Helena Burešová PRO

Krása - make-up a účes - Okres {name}
4

“Milé nevěsty, jsem vizážistka ráda Vám nabídnu své služby - líčení a účes na Váš velký den. Přijedu za Vámi na zkoušku i v den svatby na místo obřadu. Působím v Praze, Praha-východ (Poděbrady, Nymburk, Kolín, Kutná Hora) a celý středočeský kraj. Mrkněte na moje fotky na www.facebook.com/hburesova02”
(Před 1 rokem)

Dobry den, pisi Vam zpravu.. emoticon
12. únor v 18:57  •  helca02.wixsite.com/hburesova02  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Mileages nevěsty, ráda bych Vám nabídla své služby vizážistky a vlasové stylistky pro Váš svatební den :-) Jsem 100% mobilní tudíž za Vám přijedu jak na zkoušku, tak samozřejmě v den svatby na místo příprav. Kontaktujte mě a ráda se s Vámi domluvím na rezervaci termínu :-) www.majasfancy.com marketa@majasfancy.com”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Mileages nevěsty, ráda bych Vám nabídla své služby vizážistky a vlasové stylistky pro Váš svatební den :-) Jsem 100% mobilní tudíž za Vám přijedu jak na zkoušku, tak samozřejmě v den svatby na místo příprav. Kontaktujte mě a ráda se s Vámi domluvím na rezervaci termínu :-) www.majasfancy.com marketa@majasfancy.com”
(Před 2 týdny)

Dobrý den, do interní pošty jsem Vám poslala cenovou nabídku emoticon Pokud by se Vám má práce líbila a měla by jste o mé služby zájem ráda Vás na svatbu připravím emoticon Hezký den, Markéta
13. únor v 18:24  •  www.majasfancy.com  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
23

“MILÉ NEVĚSTY!!! Svatební sezóna pomalu končí, obrovský dík Vám všem, co jste si mne vybraly! Už se těším na sezónu 2019 a budu se opět snažit, abych Vám byla nápomocná nejen na vytvoření make-upu a účesu, ale taky příjemnou společnicí při svatebním frmolu. Přeji Vám, ať jste v životě šťastné! Vaše vizážistka Jana”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
23

“MILÉ NEVĚSTY!!! Svatební sezóna pomalu končí, obrovský dík Vám všem, co jste si mne vybraly! Už se těším na sezónu 2019 a budu se opět snažit, abych Vám byla nápomocná nejen na vytvoření make-upu a účesu, ale taky příjemnou společnicí při svatebním frmolu. Přeji Vám, ať jste v životě šťastné! Vaše vizážistka Jana”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, píši Vám do zpráv emoticon jana
20. únor v 19:02  •  www.vizaz-image.cz  •  Líbí se mi to