Svatební líčení a účes, 8.8.2020, hodinu od Prahy

Dobrý den, máme svatební termín 8.8.2020 (obřad ve 12 hod) na statku asi hodinu od Prahy (směrem na západ), ale bohužel nemohu sehnat žádnou vizážistku na make-up a účes. Zdá se, že se jedná o velice oblíbený termín pro nevěsty :-S Chtěla bych přirozený makeup i účes, nic kýčovitého nebo překombinovaného, spíše přírozený jednoduchý styl. Máte nějaké tipy/kontakty? Případně ozvěte se mi prosím, pokud byste mohli tento termín, budu ráda. Děkuji moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Dělám líčení i účesy. Jezdím na místo příprav i v den zkoušky za Vámi. Fotky mojí práce naleznete na fcb, odkaz mám na profilu. Napište mi kdyžtak do zprávy přesné místo, kde by byly svatební přípravy a kde zkouška, obratem napíšu celkovou cenu. S pozdravem Helena
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby :-) Do interní pošty jsem Vám poslala cenovou nabídku. Pokud budete mít o mé služby zájem budu ráda když se na mě obrátíte :-) Hezký den, Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku jsem poslala do intenrí pošty. Hezký den, Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu zprávu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Leni, Váš termín svatby 8.8.2020 mám aktuálně prozatím také volný, takže v případě zájmu se o Vás v tento den ráda postarám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaxyz Hezký den, píši Vám mou nabídku do interní pošty :) jana
Odpovědět
Ahoj taky scháním na svojí svatbu líčení+účes, jsem z Prahy 8, ozvěte se na email: reni.z@seznam.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?