Menu Forum

Svatební líčení - 14.10.2017 - Lelekovice/Kuřim a okolí.

10. srp 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
annorien
Registrovala se 1. června 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
annorien
Registrovala se 1. června 2017 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,
hledám vizážistku či vizážistu na svatební líčení z okolí Lelekovic, České, Kuřimi, Lipůvky či Svinošovic a Vranova. Svatbu budeme mít na chatě v Babím lomu, bylo by tedy potřeba se tam dopravit. Uvítám tipy se sympatickými cenami.
26. črc v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
eliskamakeup
Eliška Koblerová Make-up artist
Eliška Koblerová PRO

Krása - make-up a účes - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
eliskamakeup
Eliška Koblerová Make-up artist
Eliška Koblerová PRO

Krása - make-up a účes - Region Brno
 Dobrý den,
ráda bych Vám nabídla své služby. emoticon Na Babím lomu jsem již líčila, takže nemám problém dojet. Kouněte na můj profil zde nebo na FB. Mám tam vše napsané i s ukázkami práce. emoticon 14.10. mám volno, takže se určitě nějak domluvíme.
6. srp ve 20:10  •  www.facebook.com/eliskamakeup/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jmhm (25 r.)
Registrovala se 8. srpna 2017 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba bude 25. srpna 2018
    Chata Babí lom
fotoportrét
fotoportrét
jmhm (25 r.)
Registrovala se 8. srpna 2017 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba bude 25. srpna 2018
    Chata Babí lom
 @annorien dobrý den. Příští rok budu mít svatbu také v babím lomu. Můžu vás poprosit, jestli by jste byla tak hodná a po svatbě mi poslala nějakou fotku výzdoby? Moc moc prosím emoticon
10. srp ve 14:04  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí