Menu Forum

Sháním vizážistku a kadeřnici na 21.6.2014 Okres Praha východ ???

25. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kattes
2
Registrovala se 19. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Odolena Voda, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
kattes
2
Registrovala se 19. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Odolena Voda, Region Praha - východ.
 Ahoj, Dobrý den,
sháním vizážistku na svojí svatbu, shodou okolností mi vypadla jak vizážistka, tak kadeřnice a nevím co ted emoticon . Bydlím v Odoleně Vodě u Prahy.

Děkuji za každou odpověď !
25. dub 2014 v 07:37  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
leontynka1
Svatební pohotovost
Svatební pohotovost PRO

Svatební obchod - Region Kolín
7
fotoportrét
fotoportrét
leontynka1
Svatební pohotovost
Svatební pohotovost PRO

Svatební obchod - Region Kolín
7
 Dobrý den, mohu nabídnout naší paní kadeřnici a vizážistku v jednom emoticon
25. dub 2014 v 08:00  •  www.svatebnipohotovost.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

Krásný den,
na tento tento termín mám již nevěstu, ale běžně mívám dvě nevěsty... koukněte na moji práci a případně mi napište podrobnosti, pokud to jen trošku půjde, vzala bych si i Vás... emoticon
25. dub 2014 v 08:58  •  www.facebook.com/profesionalnivizazistkapetramuzikova  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lady_bug
Registrovala se 25. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lady_bug
Registrovala se 25. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Můžu jedině doporučit tuto slečnu: http://danielavisage.blogspot.cz/, nebo fb https://www.facebook.com/pages/Daniela-Visage/567393216682627?fref=ts
Je neuvěřitelně precizní a nejen nevěsty líčí opravdu nádherně. Ví jaké jsou trendy, ale zároveň respektuje přání klientky. Moc oceňuji, že během líčení říká co bude dělat, takže se člověk neleká, že na něj přistál štětec a tak. Pokud vím, tak líčí i při profi focení na prozeny.cz. Mě líčila už několikrát a na různé události a vždy perfektní výsledek. Navíc není vůbec drahá na to jak je šikovná. A myslím, že bez problémů dojede kamkoliv emoticon Určitě jí zkuste napsat emoticon
25. dub 2014 v 15:25  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
25. dub 2014 ve 23:33 • beautysalonpraha