Sháním vizážistku, 12.10.2019, Praha - účes a make up

Dobrý den, sháním vizážistku. Prosím o doporučení a nebo zaslání nabídky. Děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den. Velice ráda se o Vás budu starat v den svatby. Nabízím kompletní služby líčení + účes. Nabízím výhodné balíčky při koupi zkoušky líčení a účesu. Pokud máte zájem, mrkněte na mé stránky. Ráda s Vámi vše proberu osobně nebo po telefonu. Hezký zbytek dne, Kristýna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,poslala jsem Vám nabídku do interní pošty.Krásný sen přeje LK
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vaši svatby mám volný. Info a ceník najdete na mých webovkách. Přeji hezký víkend Kristy 🌸
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Váš termín mám ještě volno. Můžete se podívat na profil nebo na moje webové stránky. Líčím a češu několik let a svatby jsem dělala už i v zahraničí.. Jsem z Brna, ale běžně na svatby dojíždím. Hezky zbytek dne Anežka Machová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Podívejte se prosím na moje stránky nebo profil. Šárka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lulocka2019 krásný den, dovolím si vám nabídnout akci 7.4.2019 odpoledne plné péče profesionálů a sladkých dobrot. Postará se o vás profesionální vizážistka, kadeřnice a k dispozici bude svatební koordinátorka. Na ochutnání budou připraveny svatební koláčky, dorty, podíváte se na ukázku svatebních oznámení a získáte i doporučení na osvědčené dodavatele pro vaší svatbu. Akce se koná 7.4.2019 od 13.00 hod v boudoir ateliéru na Praze 10, U Továren 261. Cena je 1500Kč. Pokud byste měla zájem, napište mi :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?