Samoopalovací nástřik před svatbou

11. čvn 202130

Ahoj, máte, prosím, někdo tip na salon v Praze, kde dělají kvalitní samoopalovací nástřik? Případně doporučujete tuto metodu opálení? 🙂 Za každou osobní zkušenost budu ráda, chtěla bych na to jít před svatbou. Díky 🙂

• Taky na to chci, už jsem na jednom byla ale nebylo to ono... Kdyby někdo věděl o Brne, nástřik v kabině tryskami (nechci už nástřik ručně), tak budu taky rada za tipy

• Ahojky, já myslím,, že v Brně nikde není nástřik v kabině, ale pouze ruční nástřik. Já na něm byla, ale nebyla jsem moc spokojená.

• @stasulka  fakt jo? Tak to je pěkně na ho... Fakt nebudu mít čas tři dny před svatbou jet někam do prahy třeba kvůli nástřiku, by me v životě nenapadlo ze to tady neni

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Svatební líčení a účes u Vás doma včetně zkoušky. Praha, Nymbursko a celý středočeský kraj.
    Dobrý den, jmenuji se Markéta Bárová a jsem make - up artist a hairstylist, působící v Kraji Vysočina.
    Profesionální služby vizážistky. Praha a Střední Čechy. Svatební a společenské líčení a účes na místě svatby. Zkouška ve svatebním salonu San Verita.