S.O.S. Kadeřnice a vizážistka na 27.8.2011 Brno. Pomůžete?

Ahoj holky, volám S.O.S.. Byla jsem dneska na zkoušce účesu a líčení a byla to hotová hrůza...já fakt nejsem nijak moc rozmazlená, ale tohle bylo moc....makeup tak děsný, že sama se namaluju líp, když jdu jen na poštu a účes děs :-( Prosím pomozte mi! Svatbu mám už 27.8.2011
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj odpovídám na sos, kadeřnici zkus paní BUŠINOVÁ Alena- tel. : 606 528686 stará se mi o vlasy už více než 6 let, je velice ochotná a nic není nemožné, ...pak znám ještě vizážistku a kadeřnici v jednom, moc šikovná navác nechtová designérka, ta mi dělá nehty. Jmenuje se paní Zdena Pechartová , číslo na ni nemohu najít, ale zkus její sestru mojí přítelkyni Ladislavu Světlíkovou , ona ti na ni dá číslo: 731528138. Hodně štěstí a ozvi se jak to dopadlo. Pa Katka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Musíš někam do Lorealu, tam ti určitě nepokazí účes. Doporučuji Hair Style Vlaďky Hrubé na Pekařské. Myslím že mají i vizážistku a češou svatby pomalu každej den, soutěže, modelky atd.. :-) Držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,volám s.o.s. !!! .Vizážistku a kadeřnici jsem měla domluvenou už dlouho.V kontaktu jsme byly,já ale požadovala zkoušku,to je pochopitelné.Doporučila mi ji známá.Několikátý den mi nezvedá telefon 8-( .Prosím,znáte někoho šikovného z Prahy nebo středních Čech kdo je ochoten přijet domů? děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@sissi85 Nejsem sice z Prahy, ale vím jeden ze způsobu, jak rychle najít vizážistu či kadeřnici, nebo obojí v jedné osobě :) Mrkni se na tyto stránky, zadej potřebné, jsou tam vždy i reference: http://www.fotopatracka.cz/vizaz/sear...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky jsem z Vyškova neznáte nějakou dobrou kadeřnici co mě pěkně učeše na svatbu??sos
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?