Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
princezna... bola to jedna stresová situácia :-| a levanduľovou vodou sa striekam a zatiaľ nič... akurát to chce asi mastiť mastnými krémami, ale po nich sa mi sem-tam vyhodí taký pekný pupák :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
někde jsem viděla, že ekzém má souvislost s nespárvnou funkcí tlustého střeva =-) což by pri stresu i bylo docela možné ale to by spíš bylo do diskuze o zdravém jídelníčku a spíš dotaz na josefku jinak z kosmetického hlediska asi jen hydratovat, hydratpvat a hydratovat
Odpovědět
anebo co obyčejný odvar z heřmánku ? =-)
Odpovědět
heřmánek děsně vysušuje!
Odpovědět
možno ;-) Keď o tom tak rozmýšľam, tak sa mi pravidelne /raz za niekoľko rokov/ nejaký tem ekzém vyhodí... tentoraz sa však vyhodil na tvári a nemá tendenciu sa zlepšovať, ba skôr naopak. A začína svrbieť... Idem kuknúť aj to črevo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
=-) Rosi hele a není to kontaktrní udaj na firmu, adminko http://www.beltina.cz/onemocneni/ekze...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
princezna, ďakujem za link
Odpovědět
Profilova fotka
na teto diskuzi se muzeme bavit pouze o prirodni kosmetice a bio vyrobcich, ale na zacatku nikoho nenapadlo, ze s tim souvisi rada dalsich aktivit a vlastne, ze je to cele takovy urcity zivotni styl. Bohuzel byly nase prispevky mazany, protoze nezapadaly do tematu, zalozila jsem tedy dalsi diskuzi, ve ktere snad budeme moci resit i to, co nema hlavicku bio, ale nedilne s tim jde ruku v ruce. http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
josefko skus oranzovu weledu na ruky, mne fantasticky funguje a ten zeleny na ruky velmi nie :-p
Odpovědět
Profilova fotka
juju, ten Coldcream je oranzovy .... je to on co myslis?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, jsem tu potrvé. Chtěla bych začít používat nějakou přírodní kosmetiku na obličej. Nějak se nemůžu prokousat těma stránkama. Možmá tam něco bude, ale nějak nemám moc času na čtení. Proto prosím o radu. Mám problemacikou pleť - spíš mastnější. Doposud jsem používal kosmetiku Vichy, ale změna je život a tak chci vyzkoušet něco nového. Neporadili by jste mi, která přírodní kosmetika je dobrá na pleť s akné? Dík
Odpovědět
Hveru, taky jsem spokojená s měsíčkovým odličovačem od Alverde. A ani ho nespotřebuji moc, mám ho určitě přes rok (ale nemaluji se denně). Josefko, čisté bambucké máslo jsi na ruce zkoušela? Když ho namažeš na vlhkou kůži, působí jako hodně mastný krém. Lentilko, u ekzému je každá rada drahá - mně po mnoha letech trápení pomohlo rozpoznání a vyřazení alergenu. Zkus si ho potřít černým čajem (to je taková univerzální ekzematická rada). Achjo, nějaká adminka se zaměřila na naši diskusi ]-( (a to dosud probíhala bez problémů). Tak do toho Josefčina tématu budeme psát všechno a sem už ne? Nebo budem sledovat 3 diskuse? Tereziep, mně na akné zabírá dýňový olej (mažu ho na noc na vlhkou pokožku, je dobréh ho i užívat vnitřně).
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
josefko mam na mysli nie coldcream ale krem na ruky. Pripadne skus si davat ten coldcream na vlhke/omocene ruky a potom sa ti vpije a nevysusi ;-) tereziep, mne posobi dobre Weleda kozmetika (cena prijatelna, vona nadherna) odlicovac - mandlove mlieko pletova voda - ruza krem na oci - ocny ruzovy krem krm na tvar (skusam rozne) - dobry je ruzovy hydratacny alebo mandlovy (urcite si nekupuj sadu IRIS kremov - tie su mastne)
Odpovědět
Profilova fotka
tereziep, ja ted testuju vzorecek mandloveho hydratacniho kremu Weleda (taky mam problematickou plet) a zatim (snad to nezakriknu!) se mi zda moc fajn. Predtim jsem mela Hauschku (cist. krem, tonikum special na probl. plet a plet. olej) a ten mi po pocatecnim nadseni postupne zacal delat na obliceji spis spoust. Na problem. plet, pokud je zaroven i citliva, by mohl (dle doporuceni prodavacky a dle toho, jak jsem zkousela vzorecky) sedet i Tautropfen jemnoucka rada "Fluid" (ale to je cenove asi jak ten Hauschka, cili drahe). Odlicovac mam taky Weleda madlovy krem a je supr:-) a juju ma pravdu, na radu Iris pozor, tam je mastny i odlicovaci mleko =-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?