Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
Karkul, ta Weleda je myslím sprej.
Odpovědět
Profilova fotka
catf, chcem sa opytat ako ti funguje USB vonna lampa. Ja som ju zacala pouzivat v praci a neviem kolko tam mam nakvapkat toho oleja a zda sa mi, ze sa rychlo mina. Mam tam dat aj vodu, ci len samotny olej? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to sprej, proto to používáme oba ;-) http://www.weleda.cz/new/index.php?me... Jo, tak to potom rovnou vyrobit razítko s hruštičkou a adresou, aby to ten samaritán měl kam poslat, a hermi všechno bys musela oštemplovat ;-)
Odpovědět
tak na ten jsem zrovna minule koukala, ale neodvážila jsem se mu ho koupit :-N
Odpovědět
Jo, razítko by se pak hodilo i pro děti (zvlášť, jestli budou po tatínkovi :-D). Vzpomněla jsem si, že mám někde recept na výrobu domácího šalvějového deodorantu, ale asi je doma (v podstatě se jen nakape éterák do lihu, zředí vodou a hotovo, ale důležitá je koncentrace), pak ho sem překopčím.
Odpovědět
Profilova fotka
jezis karkule je admin, to abych si davala bacha co kde pisu :-x ehm...chtela jsem napsat ze gratuluju :-N
Odpovědět
já jsem to rozšifrovala, yenn :-D :-D
Odpovědět
juju, ja mam aroma mys..kapu tam 3-5 kapek a vydrzi podle typu eteraku klidne 8hodin.. herminko, m ma od stazi alvu a ta je uplne panska a jemu vyhovuje jo a co se tyce te alverdi tuzky, tak mam stejny problem, hned se mi rozmazava, takze ji nepouzivam :-| zatim dodelavam clinique a pak si poridim hauschku nebo sante..uvidim podle dostupnych barev a mekkosti
Odpovědět
je to torošku mimo téma, ale manželovi se děsně zalíbilo dělat sliz :-N vždycky udělá malou dávku, aby se rychle spotřebovala a mohl brzo zase slizovatět :-D
Odpovědět
prosím vás, co je to ta usb aroma lampa a aroma myš? chápu to dobře, že fakt mluvíte o hardware? =-)
Odpovědět
Karkul jo, chápeš to dobře :-D
Odpovědět
jsem sto let za opicema, chápeš ne? :-D já jsem teda viděla usb akvárium, usb větráček apod., ale aroma myš, aroma lampa, to je náhodou zajímavý.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Karkul ;-) http://www.primavera-bio.cz/kategorie...
Odpovědět
ups :-S to je docela pálka :-. čekala jsem tak do pětikila. no nic, zůstanu u své myši i aromalampy. ale nápad je to hezkej, zvlášť do práce (zrovna dneska jsem podepisovala PO :-D). akorát nevim, jestli by úplně všichni chápali, kdybych co chvíli čuchala k myši.
Odpovědět
Profilova fotka
Lampu do usb taky neznám, ale našla jsem tyhle: http://usb.brando.com.hk/prod_detail.... http://www.uzasne-darky.cz/index.php?...
Odpovědět
PO ? jako požární ochranu ?
Odpovědět
Profilova fotka
No počkej karkul, jak čuchala k myši? To je zapojený a šíří to vůni po celé místnosti, není to myš ke kompu :-D
Odpovědět
karkul ale to neni aromamys k pc :-D ono to jen jako pc mys vypada..je to proste aromalampa na elektriku, co vypada jako mys k pc(a vubec nevim proc, to neni zrovna nejhezci tvar :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, vubec nestiham, tak jenom prolitavam co jste tady vsecko probraly :-) udelala jsem objev roku :-D uz vim, ktera levandule je houbova a ktera ne :-D spanelska je houbova a francouzska nehoubova :-D Nobilis myslim pouziva levanduli lekarskou a to spanelskou odrudu, ne? takze by to mohlo vysvetlit muj pocit houbove pletovky :-D ad sliz - pritel je vylozene slizovy odpurce, i kdyz nam sliz dobela nadherne vypral zapoceny spinavy kimona, tak mu to furt neni dost dobry :-( ze ja jsem mu to rikala, ze to budu vyrabet, mela jsem byt ticho a nic by nepoznal :-D petuli - na tu cajovnu se musime domluvit, byla jsem tam a je to uzasna cajovna ;-) vybornej bylinkovej nalev sem si dala :-) bohuzel tento tyden jsem uplne mimo s casem, snad to bude pristi tyden lepsi.... Jo a hauschka pudr nejak hodne ubyva :-( snazim se setrit ale ta moje spotreba je vazne hruza, jak dodelam kompakt tak skusim ten sypkej, treba vydrzi vic :-D
Odpovědět
jo tak :-D :-D tak to už nechci vůbec. já jsem si právě myslela, že je to usb počítačová myš. to by se mi líbilo, jak by s ní člověk jezdil, tak by se uvolnila nějaká meditační vůně, nějaká protistresová ;-) PO - požární ochrana. prostě ta požární poplachová směrnice.
Odpovědět
hveru a ma k tomu pritel nejakej schopnej duvod?
Odpovědět
já se k tomu slizu pořád nemůžu dokopat. moje skvělá výmluva je, že na to nemám vhodnou nádobu :-D
Odpovědět
karkul co třeba kbelík od nějaké barvy po malování ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
catf - nema :-D on je k tomu jakejsi nepratelskej :-| Zatim neresim, jeste me to moc na nervy neleze, pak ho mozna v tom slizu taky uvarim, az me nastve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karkul - ja to skladuju ve ctyrech petkach, lip se to protrepava, davkuje, skladuje.... takze uz zadny vymluvy :-D
Odpovědět
hveru tak mu to zkus vysvětlit po stránce ekonomické neproperete tolik, jako byste prali v prášku ( byt eko )
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru, čajovnu určitě, dej vědět kdy, já se můžu přizpůsobit ;-) Příteli se nelíbí ten pocit, že by měl na sobě prádlo v něm vypraný, nebo ho nechce mít doma, nebo jak je to s ním vlastně? :-) Karkul, to bys musela tu myš posunovat obouruč a nevím teda, čím bys tak klikala :-D
Odpovědět
vidíš, petka, to mě vůbec nenapadlo. já si právě vždycky představovala ten kbelík od barvy, jak píše princez. ale to my doma nemáme a m nechce o malování ani slyšet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by zase nenapadl kýbl od barvy - moje představa o něm je taková, že jsou v něm po stěnách zbytky barvy a ty by za čas pustily a sliz by třeba zfialověl a tím pádem by se v něm nedalo prát ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
princezno - to uz taky probehlo :-D je proste zaujatej proti slizu :-D petuli - jak se mi trochu uvolni program, tak se urcite ozvu ;-) vis, pritelovi se nelibi na slizu vubec nic :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?