Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
nebaví. hurááá!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D To mě teda nenapadlo :-D
Odpovědět
no blbě se mi to četlo :-D ale jinak nemám čím přispět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda když už jsme v té kosmetice, jakou kosmetiku vlastně používáš ty? Buď jsem to nezaznamenala, nebo jsem to zapomněla 8-)
Odpovědět
herminko nebylo to s se sádlem ve vlasech v gabře a málince? :-N
Odpovědět
používala jsem na obličej ten herbline, ale půlku už nemám a tu druhou už doplácávám (teď jí vlastně ani nepoužívám, nějak mi stačí se opláchnout vodou a šmytec). na vlasy mám alverde šampon šalvěj a něco, na co si teď nemůžu vzpomenout :-D pak mám ještě ten jejich balzám, ten mají snad jen jeden, takový žlutý. ale používám ho taky jen sporadicky, když se mi chce. sprchový gel jak kdy, mám ráda citrusový od weledy a mediterran od logony, nebo ten od eco. ale někdy používám jen mýdlo. a po sprchování mám ráda dětský měsíčkový olejíček od weledy :-N no a pak tu ratanhovou pastu. z dekorativní mám ráda haushku, chtěla bych vyzkoušet i alverde, líbily se mi tam jedny stíny. ale zatím mám, takže to nebudu pořizovat do foroty. no a kromě toho jsem neustále bohatě zásobena dove, garnier, balea a co já vim, co ještě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na valnou většinu jsem zapomněla, protože jsem si na to teď vzpomněla, jak jsem to četla :-D , žes to psala. Ale aspoň jsi přispěla k tématu ;-) :-D Já můžu říct, že už se u nás nevyskytují ani zbytky týhle kosmetiky, většinu jsem dala mamce, něco jsem vyhodila úplně, dekorativku přesunula neteři, té to udělalo asi radost největší, nicméně už se docela dost chytá na přírodní i ségra x-) A stejně tak jídla ze špajzu, docela dost jsem toho bohapustě vyhodila, ale podravky a spol. bych už nechtěla ani věnovat :-p Jediný, co mě štve, že jsem si to neuvědomila podstatně dřív 8-(
Odpovědět
tak s jídlem jsem udělala šlus už dávno. přesně jak píšeš - podravky bych nikomu nedarovala, sama jsem proti tomu, tak proč v tom někoho ještě podporovat, když vím, že je to hnus. stejně jich má doma každej plno :-N :-D něco málo by se tu našlo, třeba tu máme úžasný instantní cappuccino či co. on se někdo najde, komu to dát k narozeninám třeba :-D akorát s tou kosmetikou nevim - rozdávám to, seč můžu, ale mám trošku problém s tím, že většinou zapomenu, kdo mi co dal, a bojím se, abych to nedala právě tomu, od koho jsem to dostala :-D a nevim, jak s tim vyhozením - plný to do tříděnýho dát nemůžu, ale kam to vyhodit (ten obsah)? vylít/vymačkat do záchodu? to mi přijde šílený. i když je jasný, že když to někdo bude používat, půjde to do vody tak jako tak. ale po kouskách. no nevim :-D ale budu s tím muset něco udělat, mám tady toho fakt mraky ]-(
Odpovědět
nechcete někdo něco? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V tomhle tématu asi ne, ale zahlídla jsem pár, kde bys to stopro udala ;-) :-D
Odpovědět
Karkul, leda si na všechny dárky lepit začerstva lísteček, od koho to je :-D Měla jsem doma nějaký zbytek stejně už prošlé masky od Oriflame, tak jsem ji vymačkala do roku nějakého použitého sáčku, zauzlovala, odstřihla a vyhodila do koše, obal a zbytek sáčku vytřídila. Poradila bych Ti, ať těma sprcháčema čistíš třeba WC, ale když máte tu tvrdou vodu :-| Arvet, jo, Gabra a Málinka, to bude asi ono ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeej, gabra a malinka! to je zase literatura meho detstvi:-D i kdyz kaju marika jsem taky cetla:-) a od lindgrenove kdeco, ale karkulina teda ne-e :-D a s tou SNO metodou ste me teda dostaly :-D :-D :-D to my sme kdysi vyzkouseli metodu SNZ, ale praktikovat to casteji, clovek by musel co mesic malovat zed:-) a neco malo k tematu ;-) Neodolala jsem a koupila si drahou Weledu everon, ale musim rict, ze me trochu zklamala... voni hezky, i kdyz trochu zvlastne (u me co do vune naprosto vede vanilkovy bambucky maslo od saloosu), ale je na me malo mastna :-( Zatim jsem nenasla lepsi nez Alverde tycinku s mesickem, a navic je uchvatne levna :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ninouche, první myšlenka při zahlídnutí SNZ byla úplně jiná, než že zeď, i když taky na Z :-D Taky možnost ;-) :-D :-D Z everonu jsem měla stejný pocit ze začátku, ale postupem času mě ta chuť dostala a i mastnota mi vyhovuje, jako by se tím působením rty zjemnily, zvláčněly a tahle dávka jim stačila, nevím :-) Ale po cca dvou měsících jsem spokojená a pořídím si ji zase (ještě mám vanilkovou farfalu a měsíčkový alverde, ten mi nechutná :-p )
Odpovědět
mluvíte o balzámu na rty, předpokládám... měla jsem nějakou laveru basic nebo tak něco - taková bílá se zelenýma písmenkama. ta mi vyhovovala. ale už jí musim vyšťourávat prstem. :-( :-D ninouche, tak ta měsíčková je dobrá jo? váhala jsem nad ní, čuchala jsem k ní a nějak se mi nezdála. ale ten tester vypadal už dost jetě, takže je možný, že už byla nějaká žluklá nebo co.
Odpovědět
Profilova fotka
petuli :-D :-D no vidis vlastne, tak SNZ taky, ale to nedevastuje bytove zarizeni :-D karkulko, asi tak: Alverde mesickova moc hezky nevoni, ani mne, ale zcela mi vyhovuje konzistenci/mastnotou. Zda se mi, ze i ted v zime mi staci. No a ono kdyz ti nebude vyhovovat, tak prijdes o nejakych 30, 40 korun, ze ;-)
Odpovědět
to jo, případně si s tím můžu mazat třeba paty :-D
Odpovědět
Měsíčkový balzám Alverde mi taky vyhovuje (zejména na zimu - v létě stačí něco lehčího a voňavějšího), jeho "nevůně" mi nevadí, ale prolezla jsem 3 DM ve dvou městech a není k sehnání ]-( Nově má Alverde pomerančový balzám, nějaká limitovaná edice, taky je fajn (a taky se nedá sehnat :-( ), ale na můj vkus už moc voňavý (nemám ráda, když si před odchodem z práce namažu rty a doma pak piju "pomernačovou" vodu).
Odpovědět
Profilova fotka
hermi, aha?pomerancovy? to zni dobre, ja mam na pomerancovou vuni uchylku:-) a co se tyce mastnoty, tak je teda srovnatelny s tim mesickovym? ale kdyz rikas, ze neni k sehnani, tak to je blby...
Odpovědět
já pomeranč nemusím, ale když se teda nedá sehnat, tak mě to ani netrápí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nojo, no... tak to je takovej TEORETICKEJ zajem, no! ;-)
Odpovědět
Ninouche, třeba u vás bude ;-) Mastný je docela dost, ale jiným způsobem než ten měsíčkový - není tak rozpatlávací.
Odpovědět
Jinak mě štve, že se vůbec nedá sehnat Alverdí krém na ruce - kdybych to tušila, koupím aspoň 3 nebo 4 do zásoby. Předtím jsem měla Natuderm, když mi došel, koupila jsem dětský Alverde (měla jsem ho před rokem a zdál se mi celkem dobrý, jen méně mastný než ten na ruce), ale teď jsem se po něm po týdnu osypala - jako velké překvapení jsem našla zbyteček Alverde na ruce v šuplíku, který jsem tam v nějaké světlé chvilce odložila "na horší časy" - hodil se, ale je ho málo. Omlouvám se za výlev :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hermi, tady taky není k sehnání už delší čas, tak používám alvu, jsem s ním ale spokojená x-) Pomerančovej balzám alverde je pro mě taky novinka.
Odpovědět
Tiež hlasujem za pomarančové alverde na pusu. Dnes som v čajovni pila ajurvédsky čaj relax a teda ma to nedostalo... to, čo som mala v šálke bolo niečo ako mlieko s korením a voňalo to po škorici. Myslím, že by ma ani tie korenisté pasty nedostali. Fuj :-p Sorry. Inak úspešne rozdávam pre mňa nepoužitelné kusy drahej prírodnej kozmetiky. Tak aspoň niečo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste toho zase naplkali :-D :-D :-D petuli, s tim aknem vers. misto,kde se vyskytuje jsi me celkem vydesila, tak jen doufam, ze je to jenom shoda nahod :-| .....ted se budu toho pondelniho vysetreni desit :-| :-| Stazko, ctaf, nevite, kde se da v Praze sehnat hermankovy sampon Urtrekram?
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko kamilkovy sampon sa da kupit u nas v Antwerpach na nasej ulici, dobehnes nas pozriet :-D ;-) dakujem za radu ohladne eteraklov, ja ho pridam este do ecoverovej avivaze, lebo vonia slabucko a mam rad vonu oprateho pradla, tak si to aspon tak zosilnim inak este z minuleho roka - dakujem vsetkym co na mna mysleli, ked som vas prosila - kvoli pohovoru. V pondelok nastupujem do prace. Juchuuuu x-) x-) x-)
Odpovědět
Dievčatá, dajte recenzie na telové mlieka od weledy. Dík. x-) A pekného valentína ;-)
Odpovědět
josefko, urtekram zde: Bio Market Vitek Vinohradská 53 Praha 2, 120 00 je to mezi italskou a vinohradskym pavilonem po leve strane(od centra) Po-Pá 7.45 - 19.00 So 9.00 - 13.00 ted jsem se na netu docetla, ze urtekram ukoncuje radu samponu se salveji
Odpovědět
Profilova fotka
lentilka: aleo vera - super na pokozku, mne az tak nevyhovovala vona, ale ja mam "divny" nos :-D rakytnik - krasna vona, lahko sa rozotiera, ale pre mna slabo premastoval ruza - krasna vona, lahko sa rozotiera, lepsie premastuje ako rakytnik, ale este su tam rezervy detske mesickove - parada, parada, parada, mastne a krasne vonia ja mam ale velmi suchu plet na tele, takze mne treba vydatne mlieko, ak nemas velmi suchu plet, tak rakytnik a ruza budu pre teba fajn tiez; kamoska mi vsak hovorila, ze by sa tie mliecka mali davat na vlhku pokozku a potom nevysusuju, ale mne sa s tym nechce motat :-|
Odpovědět
lentilka, já jsem zkoušela jen ten olejíček a jsem s ním tak spokojená, že jsem u něho zůstala. má nádhernou vůni, takovou hezky jemnou. kůže po něm není mastná, ale krásně hebká. a stačí ti jen trošku, takže mně vždycky vydrží dost dlouho.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?