Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
hermi, my ji pouzivame minimalne obden - hlavne do ryze (ryze s cimkoli se totiz u nas ji skoro porad), obcas na zeleninu (macime si ji v ni), do polivek (my nedelame nikdy zahustene, takze ji davame do cesnekove, syrove atd.)..maso doma pripravujeme tak jednou za rok :) proste takovy univerzalni dochudovadlo..
Odpovědět
Profilova fotka
Any, ve ktere fazi davas sojovku do ryze? :-N Uz jako do vody, kdyz se vari?
Odpovědět
hermi - grep a bambus jsem asi necuchala, jen jakejsi olivovej a ten mi dost smrdel :-) Vonel mi jen ten citronovo rozmarynovej na celulitidu :-) ale asi rezignuju na vuni a budu rada, ze se neloupu :-o do polivek davam sojovku misto maggi. dneska pudu teda spat do 11 podle josefciny rady a nebudu tu vyčumovat do noci :-D
Odpovědět
no my vubec nejsme schopni rano vstat, to je fakt exhumace, kazdy den. Asi to je tim ze jatra nevycisti krev, ale nevim co s tim.. je to kazdopadne dost otravne...
Odpovědět
yenniku, ne, az pote, co je udelana nebo kdyz ji ohrejem..kopnem tam zeleninu/tofu ap. a prelijem.. rosi, ja chtela jit spat do deseti :-D ale to je nase letita mantra - dneska pujdem brzy spat.. :-D ale nastesti vstavam vetsinou kolem devaty, desaty
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja si taky kazdy den rikam - do 11 budu v posteli :-D .... kdyz jsem do 12, tak jsem rada 8-( a rano vstavam 3/4 hodiny - uz jsem si poridila dva budiky, mam je po pul hodine a asi jeste potrebuju 3. Fakt uz taky nevim co s tim, jak to mam vsechno stihat :-(
Odpovědět
tak to mam stejny s tim do 11 :-D Taky nejsem ranni vstavac, ale kdyz vim, ze musim, tak se probudim i bez budiku stazi, sojovku obden? to se divim, ze se vam to jeste neprejedlo... ja zrovna dneska delala cinu se sojovkou z cinskyho zeli, ale zjistila jsem, ze ac v detsvi jsme ho dost kupovali, tak ted uz nic moc, priste do toho dam normalni hlavkovy..zbytek zeli alespon odstavim s mrkvi, je v tom plno vody
Odpovědět
Profilova fotka
josefko - dikec za supr seznam, jdu prekladat kamosce :-) hermi - sojovku davam k masu a zelenine, kterou delam na rychlo na panvi treba jako smes, nijak vyrazne moc ji nepouzivam, spis zridka stazi sojovka do cesnekove polivky ??? =-) =-) =-) rosi - grep a bambus mam sprchac po cviceni a nadherne voni, tak to mliko by mohlo taky byt fajn ;-) holky, vy jste normalne sovy, ja padnu za vlast v deset a jsem rada, ze me v sest rano netrefi slak, kdyz zvoni budik :-D :-D
Odpovědět
Josefko, jojo, to jsem zapomněla napsat, že vzhledem k letním gumám se nedivím, že to prohlašují za kalamitu :-) Nepovažuji se za nějak extra zkušenou řidičku, ale vzhledem k tomu, že bydlíme v Beskydech, mám na ledu a sněhu naježděno poměrně dost, ale na zimních :-D Díky za odpověď ohledně jater, nevyjádřila jsem se předtím dost srozumitelně, spíš jsem myslela, aby se játra na noc zbytečně nepřetěžovala a tělo se věnovalo "běžným pochodům" a ne něčemu navíc, prostě aby si kvalitně odpočalo. Rosi, k tomu olivovému tělovému mléku jsem taky kdysi čichala a nenedchlo mě. Pak si lidi ještě chválí mléko s jasmínem a zeleným čajem. Stázi, mám stejnou letitou mantru :-D Ale dala jsem si teď předsevzetí, že ve 21.45 už budu v posteli, protože to vstávání je pak děs (v 7 už musím být v práci a 8 hodin spánku je pro mě ideál). Tak když tu budu čumákovat dýl, vyhoďte mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, ktorý šampón a kondicionér od Urtekramu by ste mi doporučili husté na ľahko sa mastiace vlasy?? Včera som minula Weledu a mám chuť na zmenu.. Myslím že sa tu písalo o tom s hlohom ale ja som zatiaľ neskúšala žiadny.....
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko, taky děkuju za seznam, už si píšu :-) Dneska nic netiká (zaklepávám to). A to eskimo, asi se ho tady nedočkáme :-| U vás se taky nedá sehnat? Odkud je výrobce? Hermi, druhou možnost pročištění dýchacích cest jsem už doma nadhodila a soudě podle výrazu obličeje drahé polovičky mám pocit, že by to šlo jedině za použití hrubého násilí :-D Mám pocit, že už to pro něj zapadá do soudku masochismus ;-) Používáte už některá mýdla savon du midi při sprchování? Chci koupit jedno na zkoušku manželovi (mám stále nějaké sprcháče, co neubývají), protože on na rozdíl ode mě spotřebuje sprcháč snad za týden, nevím jak, ale šíleně mu to mizí, a kupovat 3 do měsíce po dvou stovkách... ]-( Tak chci zkusit mýdlo, mám zatím v oblečení ve skříni levandulové a voní to nádherně (narozdíl od levandule alverde :-S ), pro něj zkusím verbenu nebo takového něco.
Odpovědět
Profilova fotka
Pls, co jsou to prunes/punes?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martina - ja mela levandulovy (jsem na ni vazne ujeta) ale nevim na jaky tip vlasu je... petuli - krizaly ze svestek ;-) Jinak mydla mam od urte a moc neubyvaji, daleko min nez sprchace...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, můžu se zeptat, kde v Brně kupujete ty Nori řasy? A kolik asi tak stojí a jsou nějak cítit, nbo se to dá tak v pohodě jíst, jak píšete? =-) Nikdy jsem je nejedla, ale když je to tak zdravé, tak bych je chtěla vyzkoušet, leč mám z toho krapet obavy ;-) Děkuju za radu!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a saloos je vazne shit jak jste tady psaly ... fakt ... sem ho nikdy nekupovala a ted jsem si koupila grepovej eterak a to je teda neco, vubec nevoni :-((( nebo voni jakoby vycpele .... uz si ho nikdy nekoupim a radsi si priplatim, jo setrit se vazne nevyplaci :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Petuli my máme toto a som s ním veľmi spokojná ... manžel ho strieda so sprcháčom ale ja ho používam pravidelne a vydržalo už dosť dlho http://www.yinyang.cz/lavande/ Teraz čakám na objednávky a objednala som si toto http://www.yinyang.cz/santalove-drevo... ale keďže výber je veľký nevedela som sa rozhodnúť http://www.yinyang.cz/savon-du-midi/k... Nie sú prunes slivky????
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru, marti, díky ;-) To santalové by mohlo být pro chlapa fajn, dneska je očichám a některý určitě vezmu x-) Jinak teda ve skříni mám tohle, když už jsme u toho :-D http://www.yinyang.cz/levandule/ x-) x-) Hveru, já jsem včera vylila nespotřebovanou půlku levandulové vody od saloosu, už jsem to nechtěla dávat ani do vlasů... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko, neznáš náhodou i tuhle knihu? http://www.dobre-knihy.cz/detail-653/...
Odpovědět
petuli, ja mela savon du midi grep a pomeranc(bylo ruzove) http://www.yinyang.cz/savon-du-midi/ pro muze bude dobry i ten lemongrass(pomaha i rano na probuzeni) jinak ja bych si pro sebe koupila vanilka med nebo neco podobneho, ten grep se mi zdal, ze trochu vysusoval ted pouzivam levandulovy urtekram a chystam se na ruzove mydlo od urtekramu, urtekram vic peni a na morskou houbou to jde aplikovat..to savon du midi s houbou nefungovalo
Odpovědět
Profilova fotka
petuli - to levandulovy mydlo nahodou v omeze nemaji? Vypada nadherne, byla by to dalsi vec na ktery bych ujizdela :-D anebo tohle, to by se mi taky libilo: http://www.yinyang.cz/levandule-lavande/ jo a penize ti posilam dneska, pritel zas cosi provadel s uctama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru, píšu si a mrknu se :-) Když bude, budeš ho chtít? A chceš levandulový s lístkama, jako mám já, nebo karité levandule, jako má Martina? Catf, díky :-) Už se tam těším, všechno očuchám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petuli - jj, kdyz bude, tak mi ho prosim vezmi a radsi bych chtela to s tema listkama, ale kdyz nebude tak to co ma martina, diky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petuli, tu knihu neznam .... budu si muset projit knihy v CR, sice tahle neni od cecha, ale vubec, knihy vydavane v CR. Ted me napadlo, dobra knizka je The Encyclopdia of Healing Foods od Dr. Michael Murray and Dr. Joseph Pizzorno Eskimo se tady sehnat da, vyrobce jsou tusim Svedi nebo Svycari (ti vic na severu :-D :-D), je tady ale drazsi nez bylo pres toho Slovaka. Pro sebe ho tu kupuju (kupuju vetsi baleni, to on nemel) ale pro nase a vubec ceske kamarady jsem ho objedavala pres nej, bohuzel tekutej neprisel a neprijde :-( jinak jeste k tem eckum - ta knizka, co nam preposilala herminka tam ma u kyseliny citronove (E330) krasne vysvetleno proc se dostala na nektere seznamy tech nebezpecnych ecek a jak moc je ve skutecnosti nebezpecna - resp. bezpecna :-D. jinak se extrahuje z citronu a melasy (nevyrabi se umele).
Odpovědět
Chcela by som sa s vami podeliť o jednu pozitívnu skúsenosť. Dnes som bola na centrále Weledy u nás v BA. Majú tam veľmi zlaté panie. Prišla som sa tam poradiť a mala som perfektný pocit. Naozaj sa mi venovali, hovorili o svojich skúsenostiach a skúsenostiach iných zákazníčok, boli príjemné, nič nevnucovali a to som tam nejaký ten čas strávila. A poradili. Nakoniec som si kúpila pár vecí a odchádzala som s veľmi príjemným pocitom. x-) x-) x-) Takže som si kúpila očný krém (konečne :-D ), Aloe Vera telové mlieko (budem používať na tvár ako ľahkú starostlivosť pre zmiešanú pleť), malé rakytníkové tel. mlieko na skúšku, rataňovú pastu (som s ňou naozaj spokojná, i keď iné od W. som neskúšala) a krásny kalendár. Dúfam, že mi tento dobrý pocit dlho vydrží. ;-) Martinka, od Urt. používam rozmarínový šampón, rozmarín by mal celkovo regulovať tvorbu kožného mazu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru, tak všechno mám a mýdlo s lístky ;-) Můžeš se těšit :-) Aromamyš pořád není, prý až koncem února 8-( - to je jak s tím odšťavňovačem... |-| Pro m. mám verveine. Z těch pánských - gariggue a vetyver neměli žádné, byl jen santal, skořice - pomeranč, sladká mandle, lemongrass a toť vše... Ale voní pěkně, vzala jsem k tomu i tu dřevěnou podložku x-) A stejně jsem jako dárek k nákupu dostala sprcháč lavera tuším oliva fík, takže dvě mouchy jednou ranou. Hveru, taky tam stále k nákupům rozdávají lubrikanty starglide ;-) , kdybys chtěla, pár jich doma máme :-D Slečna prodavačka mě informovala, že se prý dají použít i k masážím, nebo jako oční krém, no tak to nevím, jestli vyzkouším :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petuli, tak dúfam, že budeš s nákupom spokojná... to je fajn obchod, keď k nákupu dávajú darčeky... U nás také nič nieje :-( :-( :-( , čo si nezaplatím nemám.....
Odpovědět
Profilova fotka
To jo Marti, je to příjemný, i když už by mohli změnit typ dárků :-D My už ty lubrikanty taky rozdáváme a dneska jsem ho odmítla s tím, že už to nemáme doma kde složit :-D Je to jedinej takovej obchod, v ostatních se to neděje. Se mi zdá, že teď patří pod Greenwave asi... =-) Tobě už ta objednávka přišla? Koukala jsem na ty monoi tiaré a jsou to takový malý lahvičky, škoda, že tam nemají testery na očichání, vypadají dobře x-)
Odpovědět
Koncom leta som bola aj ja v tej Omege a ako darček mi ponúkli buď lubrikant alebo sadu Lavera pre mužov - také malé balenia. A ešte pár vzoriek.
Odpovědět
Profilova fotka
Objednávka mi zatiaľ neprišla, ale už ju čakám každým dňom.... Ten olej je 120 ml. aj ja som zvedavá aké to je...potom poreferujem...a som zvedavá aj na tie Hauschka tiene. A kde je vlastne tá Omega??? Majú aj internetovú stránku???
Odpovědět
V Brne v centre. O stránke neviem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?