Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
A nestačí dať na noc nejaký ľahký krém? Možno by to pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
catf - tos me potesila, ta cena je totiz docela oka, a mam mandlovej od topvetu a ten vydrzi hrozne dlouho, takze doufam, ze tenhle na tom bude podobne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lentilka, ptala jsi se na tu rasenku od Hauschky - ja mam rasenku volume a vubec se nedroli a dobre drzi. Prijde mi lepsi nez pred tim. Chova se jako dobra vode neodolna rasenka. catf - to s tim ditetem - spatne se to vysvetluje, ale neni to o tom, ze bych potrebovala necim zaplnit zivot, ale ten pocit je o tom, ze se tesim na to, az budu mit to male miminko a drzet ho v ruce a cuchat k nemu :-) a predavat mu zkusenosti a vstepovat mu urcity zasady, o kterych si myslim, ze jsou dobre .... ale ne, protoze bych nemela co delat nebo se nudila, to vubec ne, mam zivot plnej az az, ale stejne jsem ochotna to vsechno postavit stranou ..... ten rozmer spis znamena neco noveho, neco co taky bude mit smysl ..... jinak si ale myslim, ze polovice ma podobne pocity jako ty se stazkou. A jsem dost stara na to, abych vedela, ze to neni jenom zabava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hveru... ten ruzovy olej od Topvet ma prijemnu vonu?? nema zatuchnuty zapach? po skusenosti s ruzovym olejom Alverde sa uz bojim ist do nejakeho ineho :-(
Odpovědět
josefko, ja bych te ani nikdy do skupiny znudenejch matek nezaradila :-D Ja uplne chapu,co popisujes a je to fajn, ze to takhle citis a mas v tom jasno ;-)
Odpovědět
dneska jsem mela u svagrovy alnatura spaldovy susenky máčený v čokině a ke kafi mňamka taky mi vyskocil opar a zakoupila jsem si na to chemicke naplasti na opary a je to teda nesrovnatelne lepsi, kdo uz nevi oparama coby, tak vrele doporucuju!
Odpovědět
Tak nesu novinky z DM :-D Byla jsem v Prostějově, sice tam nemají dekorativku Alverde, ale mají tam nový stojan s Ecoverem a Froschem. Vzala jsem si i DM journal, tak je tam spousta jejich výrobků a výrobků Bio. A kdo nakoupí po 28.2. za 300 dostane slevovou knížku s přírodními produkty.
Odpovědět
martino, ja jsem prave prestala pouzivat jakykoli pripravek proti pupinkum (tedy ony uz ustupuji) a to prave proto, ze tu plet nadmerne vysousi (i ten plet.olej)..ted si davam vecer dynak, nebo dr.hauschka masku revital a ruzovou, nekdy krem od alvy a je to lepsi... lentilko, jj, lavera (toaletni vody a jeden deo spray :)..no vidis a mne to tak neprislo :-D hani, tak to je prijemna zprava, aspon to ma clovek pokupe a nemusi behat jinam :) jinak se mi zda, ze nekde v dm i rozsirili alnatura sortiment x-)
Odpovědět
No ja teda taky citove nejak po diteti netouzim (i kdyz nemuzu rict ze by me zivot nejak extra naplnoval :), ale rozum rika to co u ji.black, co prijde v padesati a predpokladam, ze to u me bude probihat stejne, ze proste az to dite bude, tak to ten jiny rozmer prinese i kdyz ted se na to nijak extra netrepu...
Odpovědět
Profilova fotka
gwen - vcera jsem ho testovala a prijde mi ze neni citit skoro vubec - ten alverdi je proti nemu hoooodne vyrazne citit, navic ty jejich vyrobky maji opravdu specifickou vuni. rosi - ty ryzovy v cokolade s kokosem od alnatury jsou taky mooooc dobry,mam na nich uplne zavislost :-D Hani - bezva zprava :-) Zajimalo by me, jestli to uz dorazilo i do brna, ty ecovery v DM, potrebuju uz nutne ten na nadobi a u nas v obchode ho maj vyprodanej :-(
Odpovědět
hani, sem koukala do katalogu a je tam napsany, ze ta akce plati uz od 28.1 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru, dneska jsem byla u tvé doktorky a sice mě vzala až po hodině a půl od objednání, ale pocit z toho mám moc dobrej (tedy z té procedury a přístupu) :-) Myslela jsem si, že nad dermatitidou spíš mávne rukou, když její příčiny nejsou známy, ale naopak ji to docela zaujalo, vyptávala se na spoustu věcí a nechala mi vzít 2 zkumavky krve kvůli testům, a těch je teda taky požehnaně. Za měsíc tam půjdu znovu a uvidím, co z toho bude. Zatím mám brát ta odkládaná antibiotika, nic jinýho už mi nezbývá, protože se to nelepší, spíš naopak, takže mám následujících 6 týdnů o zábavu postaráno a potom dostanu nejspíš ještě jednu dávku. Nemám v té době brát moc minerálů, aby nevázaly ty látky z antibiotik, takže se do studia budu muset ponořit ještě hlouběji. Každopádně ti hveru ještě jednou děkuju za kontakt, už dlouho jsem po odchodu od lékaře neměla tak dobrej pocit, i když ještě nevím, co mě čeká :-D Ale spíš ten zájem a snaha tomu přijít na kloub mě potěšily. Stíny hauschka - normálně se vpíjí dřív, než alverde... Barva i nanášení - spokojenost, ale výdrž slabší. A to si víčka i řasy přepudruju před nanešením, takže tomu pomáhám. Hveru, do obchodu v Omeze půjdu asi v pondělí nebo v úterý, už by měla být ta aromamyš, tak ti pak řeknu, jak je to s těmi odstíny kompaktů.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petuli, s tema mineralama a antibiotikama je vetsinou problem, kdyz se berou soucasne - kdyz treba jis antibiotika rano a nejaky mineraly vecer, tak to vetsinou nevadi. Co mas za antibiotika?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj josefko, jsem hrozně ráda, že píšeš, protože zjišťuju, že minerály jsou ve všem, co jím =-) Myslí se tím větší množství? Mám předepsaný doxybene a doxyhexal. 4 dny mám brát doxybene ráno a večer, pak 3 dny jenom ráno, a poté doxyhexal 1/2 tablety denně kdykoli během dne ve stejnou dobu.
Odpovědět
Petuli, takže ti Alverde tiene vyhovujú viac ako Hauschka? Len zbieram info. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petuli - juu, tak to jsem rada, ze se ti doktorka libila, ona je takova hodne nenchava a do vseho stoura a vsecko zjistuje :-D tak snad budes i nadale spokojena :-) Ten nazev aroma myš ten me teda dava :-D :-D :-D My mame dve cincily a ja si vzdycky predstavim, ze jedna z nich voni a dela takovy to vonitko na zachode :-D ja nevim proc me to vzdycky napadne :-D Diky za to zjisteni v te omeze, ja jsem zjistila, ze se tam zas ted nedostanu, protoze zitra jdem na prstynky a jeste musim zajet pro ten ecover, kterej snad nikde ted nemaj ]-( (teda kde jezdim a chodim :-) ) Jinaaac, dneska dorazilo vinko, takze jeste pockam na bylinky a pak bych ti zas napsala, jak to budu mit vsechno.
Odpovědět
Profilova fotka
Lenti, vyhovují mi, co se týče stálosti, jinak barvy teda nic moc, mám ty tmavě fialové alverde a možná zkusím ještě ty zelené, ty ostatní nejsou pro mě. Hauschka je má zase hezky jemně třpytivé a mají hezčí barvy, ale míň vydrží. Hveru, asi jsi míň kancelářní, když ti jako první asociace naskočí živý zvíře a ne myš od kompu, to je plus ;-) :-D Jinak ecover mají taky v centru :-D Na Orlí, kde nakupuju potraviny, tam mají i čistící prostředky a různý pilule a oleje apod., tak kdybys do té doby nesehnala, dej vědět. Na víno se těším ;-)
Odpovědět
petuli, na ty Orli taky nakupuju, myslis tam tu starou komunistickou megadrogerku??? Ja jsem z ni uplne nadsena, jaky ruznorody sortiment tam je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rosi, tu drogerku jsem nemyslela, tam jsem jednou kdysi koupila krtka, když jsem ho nemohla jinde sehnat, takže ruznorodý sortiment tam je, ale jinak tam nechodím ;-) Myslela jsem Zdravou výživu, nebo jak se to jmenuje, u Hudy sportu na Orlí.
Odpovědět
jo toto :-) :-D
Odpovědět
Baby poradte kde zohnat bio deodorant - nieco ako kamen alebo podobne :-S dik
Odpovědět
laurusko, a myslis teda kde, nebo jaky? ;-)
Odpovědět
ano kde take nieco zohnat :-)
Odpovědět
tak asi v obchode s prirodni kosmetikou :-D ..zkus nejaky obchod vygooglit, nebo si pockej, az sem dorazi nekdo z blavy a poradi, kam chodi nakupovat :))
Odpovědět
Profilova fotka
petuli - ecover dneska ostali, hura, zlikviovala jsem tu horu plechu a dreva u drezu :-D (ostatni zvlada mycka :-N ) Tu prodejnu na orli mam taky moc rada, dostanu se tam parkrat za rok, tak si to vzdycky uziju :-) jinak chodim do do husovic do bioapetitu, nebo k dobomile na veveri. Jinak vino je moc dobry, zrovna kostujeme cerveny :-D Doufam, ze zitra dorazi koreni, uz nemam zadnej yzop a planuju na vikend kureci polivku :-) catf - ten jojobovej olej s ruzi je dobrej, vypada ze dlouho vydrzi, staci ho jenom trosku, jojobovej jsem jeste nemela (jenom mandlovej a kokosovej) a tak me prekvapilo, ze je tak zlutej, to je normalni?
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru, to je fajn, já sice žádný vaření naplánovaný nemám, ale rybu už jsme neměli dlouho (měsíc), tak se bude hodit. Husovice máme za bukem, ale nebyla jsem tam ještě. Ještě chodívám na Lidickou do Zdravého života, tam berou i karty. Ten kompakt bude jenom jeden, konečně se mi otevřely ty stránky. Mají hodně lákavý složení, třeba: Hedvábný prášek se získává ze zámotků Bource morušového. Hedvábná vlákna se získávají odmotáváním zámotků v horké vodě. Poté se hedvábí jemně mele. Má antiseptické účinky a zabraňuje nadměrnému pocení. Jenže na derm. je i takovej bourec krátkej... Jdem testnout sekt od vinaře z Novosedel ;-)
Odpovědět
Rosina, máš pravdu. Já to včera četla na zastávce pod lampou a ještě jsem si říkala, proč to teda píšou už teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
catf, nevis nahodou, jestli jsou ve Von Fass v sobotu??? stazko, mam privezt Acnedorm????
Odpovědět
holky, můžete mi poradit nějakej dobrej šampon na lupy? nizoral mi celkem zabírá, ale to je srajda. teď delší dobu používám od alverde šampon bříza-šalvěj, pomáhal mi, ale poslední dobou jsem si všimla, že už pomáhat přestal. mám dost suchou pokožku hlavy, takže se mi časem vždycky udělají lupy. je pár šamponů, který mi pomohly, ale po čase přestanou fungovat. tak bych chtěla zkusit něco novýho, ale vyzkoušenýho, už mě ta hlava začíná dost žrát :-D
Odpovědět
josefko, uz maj webovky... http://www.vomfass.cz/obchod.html ....a otevreno maji ;-) ikarkulka, nedavno jsme to resily a myslim, ze urtekram ma koprivovy sampon proti lupum.. mrkni se na jejich web, tak je kazdej sampon popsanej... jinak urtekram je hodne jemnej, obsahuje vylozene minimum ingredienci.. ja mam salvej a jsem spokojena(na lupy netrpim, ale ta salvej urcite reguluje kozni maz, akorat mam pocit, ze spis od mastnyho k normalu, coz byl muj problem)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?