Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
Som náááhodou zablúdila do DM... a čo som neobjavila? nový výrobok :-D napriek tomu, že vlastním ešte 3, kúpila som si u nás nové deo Alverde v spreji- limetka plus šalvia. Už sa teším na skúšanie, hoci veľké nároky nemám. Možno sa to bude dopĺňať s kryštálom Urtekram. Pekný deň :-)
Odpovědět
Baby, viete porovnať obyčajnú a "volume" maskaru od Hauschku? Ktosi kdesi písal, že tá volume sa drolí (na rozdiel od tej druhej). Ja mám tú obyčajnú a s tou som spokojná. Lenže ako som pozerala na nete, fialovú majú len tú volume. Skúšal niekto riasenku Sante? Len neviem, či ju u nás predávajú...
Odpovědět
lentilka, ta volume se urcite nedroli, teda alespon ne mne..jedine, cemu neodola, je vytrvaly destik ;-) stazi, muj nahled na plozeni a rozeni je stejnej jako tvuj :-D asi kdyby to bylo na mne, tak to vubec neresim..ovsem vsechno se jeste ukaze, vzhledem k tomu, ze jsem prehodnotila milion veci..jak s vekem moudrim :-D ..tak treba i na tohle dojde...jedno je jiste, ze m deti chce...nastesti oba vime, " kde chceme byt" predtim, nez si potomky poridime ;-) oni automaticky slepejsum ordinujou cisare? a to proc? hveru, levandule od nobilisu ti voni jako zampiony,chapu to dobre? =-)
Odpovědět
catf- ten cisar pro slepejse pac pri tlaku porodnim ti muzou vylizt oči z dulku :-D :-D :-D ne, ze prej muzes poskodit ten nerv ocni jeste vic nebo co. jinak vy resite mimina a mně málem upladl ten můj nateklej prst, nakonec mi to bratr propích skalpelem a mám tam višněvskýho roztok, ale byla to hruza, napuchly tak ze sem s tim nemohla ani pohnout a fakt to bylo od malinké záděrky!
Odpovědět
catf :)) jinak ja "nemusim byt nikde", jen k tomu musim myslenkove dojit a s sebou hodit, protoze uz by jako ten cas byl nejvyssi, bych rekla (jako vekove :)..tak se chodim otuzovat na kone (teda jen do jedne diskuze :-D) (polovice to nechava na mne - kdyz budu chtit, tak klidne hned, kdyz nebudu chtit, tak proste nikdy..) jak uz jsem psala, nejde ani tolik o pocet dpt (nekdo ale doporucuje uz od 6), ale o nitroocni tlak, ktery je pri porodu vysoky a muze se tim ohrozit zrak (to nema kazdej slepejs, ale ja treba jo :)
Odpovědět
aha, tak takhle to je =-) stazi, spis bych rekla, ze k tomu musis dozrat citove...myslenkove to mam spojeny s rozumem a to je prave hlavne otazka priorit pro me a jestli ja k tomu dozraju citove je zase otazka meho nonstop "dospivani" moje rozhodujici hranice je ted 35 :-D
Odpovědět
catf, no dobre, tak zadny mysleni ani city, u me uz jen vek rozhoduje, protoze kdyz by rozhodovaly city, tak se mozna nedockame nikdy :-D a hranice na plozeni nebo jako planovani vyprdnuti?
Odpovědět
Profilova fotka
stazko, catf, s vasim pristupem byste si to mely poradne jeste rozmyslet .... jako ty deti, myslim. Co z toho, kdyz to berete jako povinnost, to je lepsi vubec, ne? Moje hranice je 32 :-)
Odpovědět
moje hranice byla 26, ale posouvam na 28 :-D ale kdyz vidim svagrove pohodovy zivot s deckem, tak to ma fakt neco do sebe :-N :-N chodim si tam aspon hrávat pravidelně :-D
Odpovědět
stazi, ta hranice je ve smyslu, ze se budu muset rozmyslet :-D ..jak bych to vysvetlila..je to zalozene na tom, jaky vek povazuju za startovaci vek, po kterem mam uz jen par let dite zplodit josefko, to, co pises, je pro me takove klise.. nejsem z tech, ktere by se pro neco rozhodly bez rozmysleni...jenom proto, ze necitim, ze mit dite je moje poslani, neznamena, ze bych ho nemilovala jako jakakoli jina matka, ktera dite "mit chce"..zajimave je, zes zvolila vyjadreni "brat to jako povinnost"..to je prave to, co nedelam..ja dite mit z povinnosti nebudu narozdil od spousty zen, ktere se proto rozhodnou, protoze je jim to huceno do hlavy od materske skolky.. ja jsem ten, kdo ovlivnuje moji volbu a vim, ze az prijde cas, ze udelam tu spravnou;-)
Odpovědět
josefko, catf to vyjadrila presne tak, jak to citim.. (plus- je totiz stokrat lepsi si to poradne promyslet, nez jednat, ze ho proste jako chces a nepripustit si treba to ze vlastne dite muzes chtit proto, abys rozbila nudu, zaplacla/oddalila potrebu nejakeho naplneni, slepila/obcerstvila tim vztah, nebo proste jen proto, ze te to nebavi v praci, atd..)
Odpovědět
stazi, takovych vztahu je nepocitane 8-( ja se vsadim, ze kdyby nebylo soucasti vychovy se vdat/zenit a mit potomka, asi bychom se divili, jak by se lide "zmenili" ted to trochu odlehcim..ve filmu sex ve meste v jedne z poslednich scen, se carrie pta mr.bigga "why did we decided to get married?" a on ji odpovi:"because we thought it would mean something, if we didnt" a ona na to: "we were happy until we decided to live happily ever after" a on odpovida " I guess the joke is on us"..tohle je pro me poeticke vyjadreni toho, co mam presne na mysli ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak pak je to v poradku ;-) ... ja to nemyslela zle, jenom to z toho vaseho rozhovoru tak nejak vyplynulo, ze dite nechcete, ale ze se blizi vase vekova hranice, kdy uz si ho "musite" poridit - z toho ta povinnost. To co pise stazka o tom promysleni, tak s tim 100% souhlasim a hrozne prave obdivuju holky, ktere jsou si vedomy toho, ze by dite nemilovaly tak jak by mely a tak se rozhodnout ho nemit .... navzdory okoli, ktere je presvedcuje o opaku .... Akorat s tim poslanim - ja necitim ze mit dite je pro me poslani, ale je to takovy silny cit uvnitr a jistota, ze tohle je to, co chci, ze vim, ze mi dite zivot neznici, ale naplni dalsim rozmerem ... pro me je to proste neco prirozeneho.
Odpovědět
Josefko diky, ja tusila ze to bude v tom masu :) Ted ho jim tak jednou tydne a jeste jednou tydne rybu. Predtim jsem ho moc nejedla, ale zase jsem mela tofu a zeleninu. No ja uz jsem s tim zelezem mela problem predtim nez jsem prestala maso jist, tak nevim jestli ho nejak nevstrebavam ci co... No uvidime... Dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
Lenti s tým novým deom Alverde si ma namotala... dnes sa pôjdem pozrieť... Už si ho aj skúšala??? Aké je???
Odpovědět
Profilova fotka
catf - jojo, chapes to dobre :-D takova zampionova levandule, hele ale vubec se toho neboj, ja mam hodne citlivej cich a hodne zvlastni prirovnani obcas, jinak pouzivam ji uz dlouho a v pohode i s houbama :-D ad deti - u nas budou urco po svatbe, to je duvod proc se bereme, uz vazne moc aspon jedno chci, a podle me deti bez svatby ne ee :-D Petuli - tak me to vcera nedalo, a premyslela sem nad tim pudrem az me to asi neda a poprosim te abys me ho koupila - dam si ho od pritele k svatku jako darek :-D hele, jeste mi prosim rekni, tenhle je taky podle odstinu? Nebo je nejakej univerzalni? Aby nebyl na me moc tmavej... http://www.yinyang.cz/kompaktni-pudr-...
Odpovědět
josefko, ten vyraz je myslen z casti obrazne..pro duraz..vychazi to z toho, jak uz jsem psala, ze zenam je stale kladeno na srdce, ze by dite mit mely...ty svuj pocit zase vyjadrujes svym zpusobem..ze te naplni dalsim rozmerem...ja nepotrebuju nekoho dalsiho, aby me naplnil..v tom je ten podstatny rozdil
Odpovědět
Lentilko, řasenku Sante jsem zkoušela a pro mě byla horší než Alverde. Když byla mlha, nebo pršelo, obtiskovala se mi pod očima. Jé, tak s dětmi to mám jako stázka. Kdybych čekala na city, tak se asi nedočkáme. Ne, že bych děti nikdy nechtěla, ale nerozplývám se nad každým kočárkem a nežvatlám na miminka. Problém asi je, že vidím i ty negativa, u některých holek mi příjde, že si všechno malují v růžových barvách. A jak píše stázka, u některých mi příjde, že to dítě chtějí, protože vlastně nemají jinou zábavu. Mmch, na jedné diskuzi těhulí na koníkovi jsem zahlídla někoho, koho zaručeně znám z této diskuze. Ale už si nevzpomenu, kdo to byl. Přiznejte se! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru, mám sypkej pudr a ten má jeden odstín. Stavím se tam a dám ti vědět, jestli je i kompakt jenom v jednom, ta stránka mi teď blbne. Každopádně když jsi bledule - to já jsem taky, mám i odstín makeupu 00, tak bych to snad trefila, kdyby bylo víc, ale mám pocit, že bude jen jeden. Dám ti vědět, až to zjistím. Hauschka volume řasenka se nedrolí!!
Odpovědět
Martinka, skúšala som zatiaľ len na zápästie... má to takú citrusovú (citrónovú?) -citrusovo-kôrovú vôňu, pre mňa je príjemná a naozaj prírodná... ale rýchlo vypáchla :-D Dnes to vyskúšam v kombinácii s Urtekramom, naostro si to momentálne nemôžem dovoliť. :-D Dievčatá, ďakujem za referencie o volume Hauschkovi :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nedá mi to abych k otázce dětí nepřispěla svou zkušeností. Brala jsem to od počátku spíš rozumem - teď mě život naplňuje, ale co v padesáti, a to už by bylo na děti poněkud pozdě. Takže jsem si dopřála trochu (ale opravdu jen trochu) "kariéry" a krátce před 30 jsme si s manželem pořídili mimi. Žádné hodiny netikaly, žádné extra city se před tím rozhodnutím nedostavily. I během těhotenství jsem měla pocit, že to nijak extrémně neprožívám. Myslím si, že je dobře, že to trvá 9 měsíců. Asi tak v půlce těhotenství, když jsem začala cítit pohyby, mi to konečně začalo trochu docházet a i jsem se začala těšit i bát dohromady. No a od tý doby, co syna máme, si už život bez něj nedovedeme představit. A souhlasím s názorem, který jsem dříve moc nechápala, a to, že lidi, kteří nemají děti, nikdy nemůžou pochopit, o co přicházejí, protože se to prostě nedá vysvětlit. A rozhodně to není jen pohoda, po prvních třech měsících neustálého řvaní a minima spánku jsem si sáhla na dno mých fyzických i duševních sil. Teď už je to fajn a rozhodně souhlasím s Josefkou, že mi do života přibyl nový rozměr. :-) Jinak testuju růžovou vodu od Nobilisu a je moc příjemná. Poprvé jsem vyzkoušela černou řasenku od Alverde a jsem zklamaná - opadává - a to viditelně, neb se mi pod okem vytvořilo cosi jako monokl. Dělám něco špatně, nebo máte podobnou zkušenost? Od Alverde dekorativky mám ještě korektor (spokojenost) a rtěnku (OK).
Odpovědět
Ji.black, taky mi řasenka Alverde opadává :-( Ale připadá mi, že když ji před nanášením otřu do kapesníčku, opadává míň nebo skoro vůbec. Hani, nebyla to Blka? Včera jsem na koni náhodou narazila na její album. O novém deodorantu Alverde jsem na diskusi četla, že moc nefunguje, ale zase to bude individuální :-)
Odpovědět
hermi,... uvidíme :-) Prinajhoršom skončí len ako sprej na vôňu. Inak tuhé detské mydlo na ruky som vymenila za tekuté Alverde a ruky mám znateľne menej vysušené, čo mi dosť vyhovuje, lebo natierať si ich po každom umytí mi liezlo na nervy. ;-) Inak moja levanduľová voda od Nobilisu vonia len po levanduli, žiadné hríby tam necítim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petuli - diky moc, ja mam taky makeup uplne ten nejsvetlejsi co je, nektery pudry byvaj univerzalni, tak uvidime, sypkej nepouzivam, protoze jak ten stetecek zaprasi tak hned kychnu :-D alverdi rasenku davam na napudrovany rasy a v pohode drzi cely den ;-) taak a konecne mi prisel ten ruzovy olej od TOPVETU, takze slozeni je tady: prunus dulcis, jojoba oil, rosa canina fruit oil, tocopheryl acetate, rosa damascena (flos)
Odpovědět
Profilova fotka
lentilka - ani male hribecky? :-D fakt ne? :-D
Odpovědět
Hveru, ani malilinkaté ;-) A to som dosť citlivá na vône a pachy. Stazi, ty si hovorila, že lavera na tebe smrdí. Na mne zase smrdela logona nordic... ja som si však myslela, že to je taká smradľavá vôňa... ale známa si to nastriekala na ruku a voňalo to ok (tj nesmrdelo mi to, aspoň chvíľu po nanesení nie a potom som to už nečuchala :-D ). Takže asi tak. Inak je zvláštne, že si to necítila. Ja som hneď cítila, že na mne niečo smrdí a m. sa čudoval, prečo smrdím od piva. Pivo nepijem :-D
Odpovědět
hveru, tak to je mandlovy olej, jojoba, olez je sipku, vitamin E, damasska ruze...takze jsou tam obe ;-) tenhle olej ma moc pekne slozeni, to se mi libi..ja mam totiz v planu namichat si podobne slozeni(s psenicnym klickem pro vitamin e a smesi eteraku, ktera mi specificky vyhovuje)
Odpovědět
Profilova fotka
Baby, práve som sa vrátila od kozmetičky a tá mi povedala, že podľa nej mám pleť presušenú a preto sa mi zle hojí keď sa mi sem tam niečo vyhodí. Na tvár používam Dr. Hauschku - kompletnú radu s olejom. Na nete som našla, že na zmiešanú pleť sa dá olejkombinovať s mliekom ale to si nejako neviem predstaviť.... Nemáte s tým nejaké skúsenosti??? Čo by ste doporučovali??? Ja fakt neviem......
Odpovědět
Mati, ja som to kombinovala a tvár som mala mastnú... takže i napriek môjmu oduševneniu mi to nevyhovovalo... ale samotný olej som nikdy neskúšala...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja ti neviem..... Nechcem aby sa mi pleť pokazila a začala nadmerne mastiť, presušenie pleti nie je asi moc dobré aj kvôli tvorbe vrások .............. Možno budem musieť zmeniť značku...... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?