Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
dneska jsem zasla do kotvy, ze si koupim eterak salus levandulovy na prani, protoze jsem zrovna byla v tyhle casti mesta, a prisla jsem na jednu vec..salus nabizi 10ml levandulovyho eteraku za 80kc, kterej vubec nevoni jako levandule..je to za ty prachy teda pekne slabej odvar a pak maj 5ml, cemu rikaj levandule extra, ktera uz levandulove voni...kdyz to porovnam s gresikem, tak jejich eterak je 10ml za 60kc plnohodnotne levandule..saluse se mi libi cim dal tim min.. :-|
Odpovědět
stazi, tou toaletni vodou mas na mysli pro polovici po holeni nebo svoji toaletku ala parfem? jenom, ze m pouziva po holeni kvetinovou vodu levandule florame a je spokojen s ucinkem i vuni :-)
Odpovědět
catf, myslela jsem nase vonavky pro oba (eau de toilette nebo eau de parfume) polovice je vybiravy a neni (narozdil od koho?..:-D) fanaticky v cemkoli, takze mu zatim jeho vune plne vyhovuje a je mu jedno, ze to je to jedine, co u nas v domacnosti neni prirodni :) my mame zasoby a zdroj ..hlavne pansky, takze tak ;-) mam pro tebe jeste naky prirod. vyrobky od argan for man na vyzkouseni :)
Odpovědět
Rosi, jé, za návod na klóbrc bych byla ráda ;-) Kdysi na gymplu jsem si nějaký takový uháčkovala (bez návodu, podle oka :-D), ale vybrala jsem takovou hnědavou vlnu a kámošky se mi smály, že nosím na hlavě rohožku :-D Juju, s tou kombinací chemie a přírody záleží na Tvém uvážení. Samozřejmě, že ideální je být 100% přírodní, a asi bych nepoužívala něco se silikony, ale jinak je to fakt na Tvém pocitu a svědomí :-) Já si občas dávám na vlasy chemický sprej na vlny, pořád jsem tak nějak nevychytala to pravé přírodní tužidlo :-( a dostala jsem chemickoou řasenku, kterou jsem nejdřív chtěla poslat dál, ale nechala jsem si ji na příležitosti, kdy potřebuji, aby opravdu držela (plesy apod. - řasenka Alverde občas opadává a snáz se rozmaže než chemická). Catf, s tou levandulí od Salusu jsi mě celkem dostala :-o Já ji nepoužívám už dlouho, ale když jsem ji ještě používala, připadala mi vonící skoro stejně jako jakákoli jiná levandule. Je možné, že od té doby ji začali šidit :-| Já se ale Salusu budu asi furt zastávat :-D Éteráky a květovky nic moc, ale rostlinné oleje a bambucká másla má myslím kvalitní.
Odpovědět
stazi, do tak to se tesim :-) ..argan vubec neznam, to je taky prirodni? herminko, jsem si k tomu cuchla a musela jsem kouknout na lahvicku, jestli to je opravdu levandule, vonelo to totiz jako hodne vycichla nebo stara kvetinova voda...
Odpovědět
Profilova fotka
catf, jakou ze znacku te levandulove pletove vody mas a kilok stoji? Tady jsem objevila jednu a za 15 ero 200ml, ale jedu za dva tydny do CR, tak bych kdyztak pockala. Jinak jsem desne spokojena s ruzpvou vodou a dokonce mi uz i zacina vonet - pani v GW rikala, ze ji taky ruze driv nevonela a ted ze je na ne ulitla :-) kaculienko, ty moc nejis maso, vid? Nejvic zeleza je v hovezim ale i v rtybach a kurecim a pokud chces ziskat zelezo z prirodnich zdroju, tak v kombinaci s necim, co obsahuje vit C (treba citronova zalivka) a zdroje jsou tmave zelena listova zelenina, fazole a cizrna a tofu
Odpovědět
josefko, ja mam tuto http://www.florame.cz/eauflorlavande...... ale pro priste zkusim nobilis http://www.nobilis.cz/index.php?lang=... florame neobsahuje alkohol, ale musi se strikat do ruky, protoze ma docela tuhou pumicku a rozstrickovac neni tak jemny...takze si ho na oblicej davam rukama a m ho pouziva jako vodu po holeni nobilis taky neobsahuje alkohol, sice jsem nezkousela, jaky ma rozprasovac, ale horsi nez florame uz to byt nemuze(treba salus ho ma uplne skvelej) plus si muzes koupit extra napln, ktera je mnohem levnejsi a od koho mas ruzovou vodu? ja si poridila primaveru..voni krasne a ucinky se mi zdaji dobre, akorat se mi moc nelibi ten alkohol(ac bio), ktery v tom je
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko, mám ladycup menší a lunette menší. Lunette je celkově delší a má kratší stopku, ladycup je o cenťák kratší celý a má delší stopku. Na noc používám ladycup, kvůli snažšímu vytahování. Ale ono si to tělo posune, jak chce, takže jestli ti stopka trčí, tak ji ustřihni, ať tě zbytečně netlačí. Mně to zajede :-D , takže stříhat nebudu. Catf, aplikování ušních svící můžeš absolvovat i v salonu :-) např. http://www.studiocairo.cz/aplikace-us... I když vím, že studia nenavštěvuješ, ale třeba někdy... ;-)
Odpovědět
Petuli, a se kterým kalíškem jsi spokojenější?
Odpovědět
Profilova fotka
catf, diky - objednala jsem si tu od nobilis, chtela jsem tam vit A, tak jsem to vzala pri jednom. Tu ruzovou vodu co mam je od firmy pukka (v CR jsou snad zatim jenom caje, videla jsem je v gw). petuli, ja mam ten vetsi .... tak proto asi :-D.
Odpovědět
no, tak ted nevim, jestli mam jit do mensiho nebo do vetsiho :-D
Odpovědět
Kalichu? Tož záleží na věku. Ladycup doporučují od 25 let větší (ale Petuli mám yslím u nicku ročník svého narození a používá menší) a ostatní od 30 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Plus to záleží od sily krvácania ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf, ja mam tu pletovku co chces vyzkouset a je supr ;-) akorat me prijde, ze voni jak po levanduli, tak po zampionech :-D ale to me neva, zampiony mam rada :-D petuli - dik za tip na kalich, on furt ne a ne poslouchat :-/ ja mu dam :-D
Odpovědět
hveru, takže púder asi nevyhovel... ja to až tak neriešim, prepúdrujem znova a je... chvíľu vydrží ;-) inak podľa mňa neopadáva, ja si myslím, že sa vstrebá... a tento fakt ma až tak neteší možno som mala predsa len zainvestovať, ale nevadí, nemusím mať všetko super teda tá fialová maskara vyzerá dobre :-) takže keď domíňam čiernu, s veľkou pravdepodobnosťou si ju kúpim... život je zmena :-D Cover up stick (H.) - zatiaľ veľká spokojnosť, pupáky lieči, a mám dojem, že sa mi ich aj menej tvorí
Odpovědět
Profilova fotka
lentilka - moc nevyhovuje, navic me dela na obliceji jakoby mapy, nebo jak to mam rict... no, dopotrebuju ho a vyzkousim jinej :-) Tohoto je skoda, ma peknou krabicku :-D
Odpovědět
hveru, hlavne kvôli tej krabičke :-D inak mne púder vydrží naozaj dlho (roky?), tak som teda zvedavá... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lentilka - jojo, ta zelena je moc pekna a :-D me vydrzi pudr tak dva mesice, vic ne :-/ Tedka premyslim, jakej jinej si koupit, do ty hausky co maj holky se mi moc nechce, nejsem na objednavani a moje predsevzeti ze se podivam do centra do jednoho obchdodu se zatim nejak nevyplnilo, takze musim najit nejakej dobrej a dostupnej :-)
Odpovědět
možno tento prírodný mi vydrží menej... chemické som vždy používala opatrne (aj tiene a tak)... predsa len... pleti to podľa mňa neprospieva, a z chem. tieňov a maskary ma často bolievala hlava
Odpovědět
catf, jojo je to prirodni, maji ecocert a jeste nejaky certifikat.. ale nemuzu najit jejich stranky, to vis, francouzi :-D ale treba tady je jeden vyrobek: http://www.bivea.fr/pv3-Soin-visage-A...
Odpovědět
Profilova fotka
catf, vzhledem k tomu, ze 200ml je za 200 Kc a 100ml za 214Kc jsem moc slozity rozhodovani nemela :-D. hveru - po zampionech rikas =-) ... no uz je objednana :-N No, me je pres 30 a taky planujeme nekdy nejakyho trapice, takze jsem sla do vetsiho kalichu, ale asi bych snesla i ten mensi ... ale uz nema cenu invetsovat do druhyho. 8-(
Odpovědět
josefko, vsimla sis, ze to vetsi baleni je jen nahradni napln, takze to k tomu nema lahvicku s rozprasovacem?
Odpovědět
Profilova fotka
Hermi, asi s tím ladycupem, ale je to těsný :-) Jinak dobrá dedukce s tím ročníkem :-) Hveru, pudr na dva měsíce? Dáváš si ho i na noc a na přítele? :-D Mně pudr - při každodenním používání, o víkendech málokdy - vydrží taky strašně dlouho, zvlášť ten sypký, i když se s ním i občas přes den přepudruji. Jo, ale kdybys chtěla, můžu ti něco Omegy koupit a předat, až si budem předávat zbytek objednávky - jestli jde jenom o to, že to máš z ruky ;-) :-) Dneska jsem si koupila stříbrnošedé stíny od hauschky, jsem moc zvědavá :-) S fialovými od alverde jsem fakt spokojená, zdají se mi lepší, než všechny chemické, co jsem měla, protože všechny se touto dobou úplně vpily, tyhle minimálně. Stázi, včera jsem si koupila gynex, chuť je výrazně snesitelnější, než dračí kapky ;-) Celkově se mi ty produkty moc líbí, nějak tomu věřím, vzhledem k tomu, že jsem od podzimu, kdy jsem si naordinovala asi 10 dní s dračími kapkami, neměla ani rýmu x-) Můžu se ještě zeptat, ten fytomineral, co bere tvoje polovice, má to doporučený třeba od doktora, nebo si to prostě jen sám koupil?
Odpovědět
stazi, tak to vypada dobre, to bude m rad x-)
Odpovědět
peti, pff, doktori :-D ale ty mineraly mu doporucil pan, ktery to dovazi/tam pracuje, kdyz si pro ne jel do skladu, ze to pro nej bude jeste lepsi to zkombinovat (tenkrat zrovna byly na obchodech kapky vyprodany, tak musel az enkam do prdelakova pro ne) jinak kdysi nam je doporucil nas maser (zabyva se ruznymi vecmi od cinske mediciny az nevim po co :) a proste nam funguji (myslim, ze te ucinek je na zdravi videt :) catf, kalich mam mensi (zas tak vytahana nejsem a nebudu ani po pripadnem porodu :-D)
Odpovědět
stazi, copak ty uz planujes cisare? :-D no tak to teda vidim na mensi, rodit nehodlam jeste par let :-D
Odpovědět
:-D a kdy hodlas, nebude pak pozde? pac ja bych nejradsi tak v padesati, jeslti vubec :)) ad cisar..vzhledem k mym ocim (nejenom dpt)..je to indikace jako vysita ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Stázi, já jsem si to myslela, že to nebude od nějakýho osvícenýho doktora ;-) Koukněte na Madonnu, taky s dětma nespěchala :-), tak co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, jestli budu rodit cisarem, tak se zblaznim .... a tady to berou jako samozrejmost :-( catf, diky za upozorneni - jsem si nevsimla
Odpovědět
Profilova fotka
petuli - no, o predani ani tak nejde, ja mam rada, kdyz se na to podivam, ocucham, ohmatam :-D vis co myslim :-D ja budu jeste chvili patrat, a kdyz nic jinyho nenajdu, co by bylo pro me oka, tak se kdyztak domluvime ;-) jo a platba k abrlum uz odesla (nejak jsme se nemohli domluvit ohledne poslani toho vina), tak doufam, ze to brzo prijde :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?