Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
stazi, ja sla az daleko, ze jsem mu nabidla, ze ho to necham zavist..ovsem ani to se nesetkalo s pochopenim ci jakymkoli jinym pozitivnim ohlasem :-D :-D
Odpovědět
No pro myho pritele je cela tato oblast tak scifi, ze o tom doma taktne mlčíme :-D A mýmu bratrovi je blbě i když doma vidí balík s vložkama :-D Nicméně jsem se včera už nemohla koukat na ty svoje dredy, tak jsem si na celej den napaplala do palice olivovej olej. Sice mi do misky s olejem spadl osmak a vypada pořád jak krysa a nemůžu to z něho sundat, ale moje vlasiska jsou jak z reklamy! Účinek je několinásobně lepší než po sebedražším kondicionéru!
Odpovědět
Používanie kalicha je asi pre veeeeeľkú väčšinu mužov tabu a "disgusting"... keby len pre mužov :-D ;-) Pred časom sa tu diskutovala fialová riasenka. Aké máte odtiene? Ako to vyzerá na riasach v porovnaní s čiernou? A konkrétne by ma zaujímala fialová od Hauschku, ako asi vyzerá tá fialová... svetlá, tmavá, pekný odtieň, nevýrazná? Hveru, čo alverde púder? Stráca sa ti každý deň? :-D :-D Hoci len po niekoľkých dňoch používania, ale predsa musím vyjadriť svoju spokojnosť s cover up stick od Hauschku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosina, mne napríklad olivový olej na vlasy dobre nerobí :-x ale mandľový je super x-)
Odpovědět
lenti, ja myslim ze jakakoli rasenka krome hnede/cerne vyzera blbě :-D kessi, a co ti ten olivovej dělá? jinak jsem konečně přišla na chuť alverde aloe pletove masce - dlouho jsem nepozorovala zadnej ucinek, ale ted pokazdy kdyz si to napaplam, tak mam o poznani plet hezci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosi, no bežne ich mám dosť vysušené, najmä končeky (teda už až tak strašne nie, v piatok išlo dole zo 5 cm :-)), no a olivový olej mi s nimi nespravil nič, dokonca som mala pocit že sú ešte vysušenejšie, ale to je asi hlúposť, jednoducho sa len vôbec nezlepšili :-) niekde som čítala že je dobré ho nahriať pred nanesením na vlasy, ty to tak robievaš? ;-)
Odpovědět
lentilka, ja mam fialovou hauschka rasenku a je skvela, vypada jako cerna, ale je to proste jiny odstin, ktery mne pripada lepsi..myslim, ze tu nekdo zminoval, ze pekna je i zelena
Odpovědět
kessi - nene, nenahrala jsem ho :-) to zkusim teda priste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenti, mám fialovou řasenku od Hauschky a je to jednak dobrá řasenka, která neopadává, drží, dělá husté řasy a barva je tmavě fialová, tzn. že jsou fialové je vidět při světle, nebije to do očí. Jsem s ní moc spokojená, mám zelenošedý oči a tu barvu fialová zvýrazňuje. Rosi, nemůžu souhlasit s výrokem o barvách řasenek, ale je fakt, že znám pár dam, který používají třeba jasně modrou, a to denodenně už moc let, a to fakt "vyzerá blbě" :-D A zkoušela sis kessi dát olej do vlhkých vlasů, jako to dělá stázka?
Odpovědět
Profilova fotka
petuli, rosi, no, dávala som si ich do vlhkých, nie do úplne mokrých :-) tak potom sú chybné asi moje vlasy 8-( :-N nevadí, hlavne že mandľový účinkuje :-)
Odpovědět
petuli :-D :-D no u me je to tim, ze mam zafixované blonďaté korpulentní dámy s červenejma zdravíčkama, růžovou rtěnkou a sytou bleděmodrou opadávající řasenku :-) tato utkvělá představa mi zabraňuje zkusit cokoli jinýho než černýho :-D :-D
Odpovědět
Catf, jo to je on, díky. My jsme v tom kurzu byli tak 3 - 4. Každý si šil, co chtěl, kus jsme udělaly doma a na hodině se to zkontrolovalo, poradila nám jak dál, vyzkoušelo a podobně. Tím stříhačem myslíš co? Jako dělat si vlastní střih?
Odpovědět
Článek se načítá
Tak M snáší kalich docela dobře. Dokonce jsem si ho nechala nadělit od něj na narozeniny :-D Sice se mi smál, že jestli by mi nestačil kýbl z Tesca, že by to bylo levnější, ale jinak to moc neřeší. I když kalich vyvařuju, nebo ho mám na noc na poličce. Josefko, jo myslím hormonální léčbu v přechodu. Protože to, co jsem četla v té knížce je dost odstrašující. Už jsi nebyla dlouho za náma na koníkovi, kde se touláš?
Odpovědět
ja jsem taky pro fialovou rasenku :) vypada to hezky (jeji fialovost je nenapadna, spis zvyrazni barvu oci) ted mam sice hnedou, ale koupim zase fialku nebo cernou..
Odpovědět
hej tak menim nazor na fialovou rasenu, jela sem v autobuse a pozorovala ženy a viděla hnědovlasou modrookou holku co to měla a fakt ji to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vida, jak málo ti stačí, a my tady za to horujem celej den, a nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kessinka, me na vlasy olivovy olej taky nevyhovuje - vyhovuje mi dynovy a nebo mam krasne po oleji z psenicnych klicku smichanym s levandulovym eterakem - mozna tam jeste neco je, ale uz si to nepamatuju, michala jsem to davno. Taky nebyl spatny avokadovy olej. muj manzel kalich nijak neresi a nekomentuje - je mu to jedno .... vlastne se mu libi, ze setrim prirodu :-) hani, na konika nestiham- jsem rada, ze obcas prispeju sem a na varite a vic je nad moje sily .... mimino se u nas stejne posunolo na neurcito (zase), ale nejdriv asi v srpnu :-( a tak si rikam, ze mam jeste cas se sbiranim info ... Hormonalni lecba v prechodu je dobry svinstvo, to mas pravdu.
Odpovědět
petuli - no ta borka mela hodne svetle modry oci tak k tomu ta fialova sla no :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čeho ty si nevšimneš, rosi :-) Já blbě vidím, takže kdybych zkoumala řasenku a oči někoho v autobuse, asi bych na něho dost zírala :-D :-D Stázi, používáš kromě drugs imun ještě nějaký jiný přípravky energy?
Odpovědět
petuli, ja mam novy brejle a vidim aji za roh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Á, tak už chápu :-D Taky se chystám, zrovna dneska jsem vytáhla zaprášenej lístek na nový brýle od očního, tak se jenom dokopat do optiky 8-)
Odpovědět
hani, jo mela jsem na mysli kurz delani strihu :-)
Odpovědět
peti, ja jim jen draka, ale polovice toho potrebuje vic, takze jeste k tomu ma od energy fytomineraly
Odpovědět
petuli, ja nemela kontrolovany oci sest let :-D pac nosim cocky, kde staci min dioptrii a vidim lip, ale nakonec jsem si poridila vkusna brejliska a ted jsem shnila nasazovat čočky :-D
Odpovědět
bryle muzou byt sebevkusnejsi, lec kdyz ma nekdo hodne dioptrii, tak s temi skly jsou i sebehezci obroucky hnus fialovej :-p :-D :-D
Odpovědět
Catf, tak to si troufáš. Zkus se podívat po nějaké starší knížce o šití. Mám doma jednu starou, z které šila máma a tam jsou i rady na střih. Ale já jsem na to líná, vždyť Burda je střihů plná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stázi, když má někdo hodně dioptrií, tak to nenosí zrovna kvůli módnímu stylu, i když je si toho "anti"doplňku vědom, ale ne každej asi může na operaci. Já mám stávající brýle taky tak nějak dlouho, možná 7 - 8 let :-N , mám teď 3/4 na jednom a 1 na druhým, a myslím, že mi na nový asi o 1/4 navýšil. Čočky jsem nenosila nikdy. Mně se ještě zalíbil gynex, je mj. na detoxikaci, na vlasy, na úpravu ms a má vůbec spoustu zajímavých vlastností :-)
Odpovědět
stazino, ja mam jeste skla v norme, kol 3 :-) ale moje kamoska nenosila brejle az do sedmnácti, pač nechtěla být za hnusku brejlatou a když šla k doktorce, tak jí naměřili 7!!! Byla celou dobu uplně slepá a v ramci xichtu bez skel to hrdinně nesla :-D :-) v tý době ještě čočky nebyly tak běžný ani skla neměla ztenčený, pač to bylo strašně drahý - to byl teprv mazec. Teď má jakýsi megaztenčený a od těch svých trojek bych to ani nepoznala, ale ty skla ji stojí nějak brutálně moc. catf - jak se delaj strihy je popsany v Encyklopedii siti. Na co potrebujes strih?
Odpovědět
peti,ja pisu z vlastni zkusenosti - ze treba muzu mit sebehezci obroucky, ale s tema jogurtovkama, co v nich mam, jsou proste priserny (ty oci za tim taky), at bych mela bryle jakekoliv (vubec jsem to nemyslela v souvislosti se stylem :)) na operaci bych mozna mohla jit, presto nepujdu (podle me to neni dobry, minusy prevazuji :) rosi, tss.. 7dpt je jeste docela dobry :-D a ani skla nejdou ztencovat do nekonecna, ja je mam ztencene, presto vypadaji jak popelniky :))
Odpovědět
Profilova fotka
A kolik máš stázi? Buďme rády, že je teď víc možností, když vidím ty filmy ze 70. let a brýle v nich :-S :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?