Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to hveru na tom postav, bledost sluší a mně se na určitých typech lidí i líbí mnohem víc, než naoranžovělé opálení. Jestli jsi typ sněhurka, tak to naopak na svatbu ještě podtrhni ;-)
Odpovědět
lentilka a neni to spis tim, ze odpadne? hveru, ja nikdy samoopalovaky nezkousela, mela jsem strach, ze mi to zaspini pradlo a taky jsem videla par obeti, ktere vypadali hrozne oranzove..no ale snad se da sehnat kvalitni..mozna stazi bude vedet ja nejsem uplne proti solarku, v rozumne mire ma na me lecive ucinky...sla bych na hodne slabe bio solarko na 6-8 minut v intervalech treba 4 dny parkrat po sobe a pak staci jednou za dva tydny..clovek nemusi vypadat hned jako z dovolene..to mi prijde i na svatbu neprirozeny..pak se budes divat na svatebni fotky, kde budes uplne jinej clovek nez jsi normalne :-D hveru, neni to skoda lit nobilis do te pracky? treba gresik ma eterak za polovicni cenu...nebo klidne ten salus(ale radsi ten pletovy)..ja mam ted nejaky slovensky "no name", ale gresik byl lepsi(jakoby hustsi), takze se k nemu vratim..stoji kolem 60kc www.gresik.cz
Odpovědět
Hveru, sakryš, tak to už nevím. Natřít hnědou barvou? :-D Lenti, a není to třeba tak, že se ten pudr setře, opadá atd.? S pudrama moc zkušenstí nemám a s přírodníma už vůbec, ale nějak se mi nezdá být možné, že by se pudr vstřebal?
Odpovědět
Profilova fotka
catf - ja to kupuju za nejakych 130 kc, coz se mi nezda nejak moc... vydrzi mi dlouho, ale je fakt ze jsem ho do pracky jeste nedavala :-) gresika jsem nezkousela, vzdycky tenhle prihodim k nakupu, kdyz objednavam ecovery a nejak to neresim... rikas za polovinu, jo? To se zeptam pani tady vedle v obchode,ma gresikovy caje, tak treba bude mit i eteraky. S tim solarkem fakt nevim, ja tomu proste neverim, ze to nema nejaky vedlejsi ucinky :-( ono mi ale stejne nic nezbyde... petuli - snehurka byla krehka a bleda, ten typ moc nejsem :-D (rozhodne ne krehka :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
hermi, to je naaapad!!! :-D :-D :-D a mam to vyreseny :-D
Odpovědět
catf, herminka... ja si nie som vedomá toho, že by zo mňa niečo opadávalo :-D A keď si dám hocičo okrem krému na tvár, tak si po nej rukami veľmi nešmátram... Možno ešte niekto používa rovnaký púder :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lentilka - ja si ho chci koupit, tak pak ti reknu, jestli me taky "zmizi" :-)
Odpovědět
tak hveru, jestli ses opravdu bledule, tak s tim solarkem fakt opatrne...ja musim mit u more faktor 40 a zustat celou dobu pod destnikem, po kazdym vykoupani se nezapomenout namazat..jinak se spalim behem peti minut..ale z dovci opalena prijedu vzdycky... do svatby mas ale casu dost otestovat nejakej ten krem a nebo se zkust podivat, jestli nemate u vas nejakej dermatologickej institut nebo neco, kde by treba mohli mit nejaky super solarko nebo horsky slunce nebo neco, co pouzivaj na lidi s ruznejma koznima problemama
Odpovědět
hveru, a akú pleť máš?
Odpovědět
Profilova fotka
catf - mozna se jeste poradim s alergolozkou, treba neco vymysli... Ja se na dovci taky rychle spalim, sice to zvladam s 20 - 30 faktorem, ale zato se neopalim vubec, rikame si s pritelem tvarohaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lentilka - normalni, misty citlivou na nejaky veci, sem tam mensi ekzem, ale vesmes celkem oka, bez vetsich problemu...
Odpovědět
hveru, ja len, že ja mám zmiešanú a nie vždy mi ten púder stačí na matovanie... ale teraz, keď je mínus, alebo okolo nuly, je to ok :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lentilka - vyzkousim, uvidim ;-) stoji myslim okolo stovky, coz je oka cena, takze za zkousku na slepo urco stoji :-) Ted me zlobi ekzem z chladu, takze ani make up ani pudr mi to nekdy nezachrani :-D jeste ze to mizi rychle :-D
Odpovědět
hveru, no... u vás je to lacnejšie... ja som zaň dala okolo 180 Sk. Ešte som videla aj drahšiiu verziu s hubkou.
Odpovědět
Profilova fotka
lentilka - aha, to mame levnejsi, to mas pravdu, zatim je tam jak chodim vyprodanej, takze uvidim dneska jestli ho maj nebo ne. ja se skoro vubec nelicim, jenom makeup+pudr+rasenka a konec
Odpovědět
Ja sa tiež veľmi nelíčim... keď chcem byť pekná, tak len maskara a očný tieň... no kvôli lesku som teraz nútená používať ten púder, často aj korektor... akurát som si kúpila Cover Stick od Hauschku, tak som zvedavá :-) Inak radím pri kúpe pozerať dátum spotreby. Lebo sa mi podarilo kúpiť produkt asi mesiac pred koncom polročnej záručnej doby :-( . Myslím, že pri prírodnej kozmetike je to dosť dôležité.
Odpovědět
hveru, mne se taky nelibi zluty opaleni, bleda kuze je pekna a myslim, ze jde krasne i k bilym satum :-)
Odpovědět
jeee, tak to ja muzu byt u more klidne bez opalovaku :-D ale radeji se mazu :-D catf, jako myslis ten salus na xicht, jo? ne ten v malinky lahvicce, takovej ten s tim kapatkem? tan mam totiz taky a na oblicej mi vubec nevyhovoval, vzdyky se mi po nem vyrojily nejake nechutne pupeny, tak bych se ho rada zbavila :-D
Odpovědět
hveru, dej si nejake pekne zdravicko a na samoopalovaky kasli, mne se nelibi, ze to dycky vypada jaxi nazloutle, segra se tim ted naplpala a pobyt na zdravem vzduchu by ji teda prokazal lepsi sluzbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stazkina rada menej sa umyvat rozputala peknu diskusiu :-D Inak si myslim, ze na tom urcite nieco je... Neviem si zrovna predstavit prestat sa sprchovat kazdy den, ale urcite stoji za to travit v sprche kratsiu dobu a hlavne nie totalne horucu vodu... A ja uz mam take problemy, ze mi rozhodne stoji za to to vyskusat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hveru - muzes udelat vyjimku a jit do solarka par tydnu pred svatbou - ale bud opatrna a nebo jeste lepe, opaluj se zdrave bez opalovaku - ja travila cele leto na Malte a opalovala jsem se tak, ze jsem kazdy den vyrazila na hodinu k mori - od 10 do 11 nebo od 4-5 - pul hodiny jsem lezela na brise a pul hodiny na zadech nebo se prochazela kolem a pak jsem zalezla. Nespalila jsem se ani jednou (vlastne jednou malicko, protoze jsem se ucila a zapomnela jsem se) a byla jsem krasne prirozene opalena. Taky opalovaky nesnasim, pouzila jsem je jenom, kdyz jsem potrebovala byt venku dele nebo pres poledne.
Odpovědět
Rosi, ten obličejový olej bych do pračky nedávala - krom silice obsahuje obvykle i jojobový a brutnákový olej, tak aby Ti to nezamastilo prádlo =-) Je fakt, že éterák je taky mastný, ale jakoby"jinak", navíc toho obličejového bys musela dát víc, protože éterák je koncentrát. Pokud Ti obličejový olej nesedl, mázla bych ho na vlasy nebo tělo ;-) Josefko, jako že se nemažeš fakt vůbec? :-o To mě celkem překvapuje, dneska se doporučuje mazat na každou chvilečku strávenou na slunci. Ale přiznám se, že to nedodržuji, mažu se především na kolo (a i tak jsem se v Rumunsku malinko připekla), a to ani na obličej ne, protože jak se potím, bylo by to nepříjemné.
Odpovědět
Profilova fotka
herminko - slunicko v male mire a lehke opaleni pry chrani proti rakovine kuze (tady uz se to rika i v radiu :-)) - spaleni a pripekani pak naopak - takze ja se chranim a chodim si vyrabet zasoby vit D na zimu ;-) .... na slunicko chodim opatrne, jak jsem psala a kdybych na nem mela byt dele, tak se namazu, nebo pokud to situace dovoli, tak spis nosim dlouhy rukavy a nohavice ..... fakt se mi touhle metodou za cely ty tri nebo ctyri mesice na Malte (prerusovany) nestalo, ze bych se spalila a jednou jsem chytla malinko do cervena a do druheho dne to zmizelo. Kdybych ale jezdila na kole nekde na jihu, tak se mazu urco a hodne vysokym faktorem zvlast pres poledne.
Odpovědět
Profilova fotka
rosi - jo, presne, pak bych vypadala spis jak cinan, nez jako bronzova kocka :-D No ta bleda kuze k satum moc nesla :-/ teda aspon se me to nezdalo, koukam tedko na fotku ve svat, satech a nic moc, chtelo by to aspon o ton tmavsi :-/ Mozna nakonec jeste zvazim to solarko ... lentilka - tak vcera konecne meli ten pudr, dneska ho zkousim, jenom jsem teda prekvapena z toho, ze vzdycky kupuju nejsvetlejsi odstin a tenhle jejich nejsvetlejsi je i na me dost svetlej, takze priste vezmu tmavsi. Na spotrebu koukam, taky se me jednou povedlo neco podobneho :-( josefko - takze odpoledne na slunci pul hodka neuskodi, jo? Takze bych se teoreticky nemela ani osypat... hmmm, tak to v lete vyzkousim, sem zvedava :-) S tou vyjimkou na solarko, cetla jsem , ze se tam maji pouzivat nejaky kremy a v tech buhvi co je :-/ Neznas nejakej prirodni krem a nevis, ktery typ solarka vychazi tak nejlip?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak po dosť dlhej dobe, kedy som riešila svoje problémy hlavne na koníkovi som sem opäť nakukla... Lentilka, dúfam, že budeš spokojná s tým korektorom od Hauschku, ja som s ním veľmi spokojná. Nadšená som aj s toho púdru od Hauschku mám ten s tou labutienkou /myslím, že Petuli písala, že má tento /, krásne vonia, prirodzená farba, pekne zmatňuje... no super. Určite sa mi páči viac ako Lancoma a Clinique. Momentálne nepoužívam make-up len pleťový olej od Hauschku zmiešaný s tonov. fluidom, sem tam korektor a púder. Som veľmi spokojná. Mám pocit, že pleť dýcha a je to prirodzené. Dnes sa chystám znovu objednávať z Yinyang a chcela by som sa spýtať, či niektoá z vás neskúšala toto... http://www.yinyang.cz/monoi-tiare/ Láka ma to už dlhší čas a neviem sa rozhodnúť. Momentálne mám telové mlieko od Weledy to s aloe vera, olej z ruží alverde a kokosák od nobilisu, ktoré striedam a toto by mi možno vhodne doplnili zbierku ... Láka ma te olej s vôňou jasmínu. Inak keď tu riešite to opálenie, nemáte nejaký dobrý tip na dobré "zdravíčko" z prírodnej kozmetiky???
Odpovědět
Profilova fotka
Inak za ten čas čo som tu nebola / ak to niekoho zaujíma/ sa mi dosť osvedčili: - gaštanový šampón od weledy ---mám rýchlo sa mastiace vlasy---ten kombinujem s rozmarínovou vlasovou vodou od weledy, vlasy sú pekné bohaté a vzdušné aj na druhý deň po umytí /inak som si vlasy umývala každý deň/ - očný krém weleda - to asi nepotrebuje komentár, kúpila som si ho na vaše doporučenie /diky catf/ - soľná a nechtíková zubná pasta od weledy... manžel fujká ale zvyká si :-D :-D :-D :-D - odličovacie mandľové mieko weleda - kúpila som si ho keď nemali to kosatcové a som spokojná, hoci mi trošku chýba tá super vôňa kosatcového mlieka - levanduľový olej weleda - super , super /dávala som si ho na telo miesto mlieka aj do kúpeľa a bola som nadšená... Z toho vyplýva, že juju ma úplne nakazila weledou.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ešte maskara pearl antracite od Hauschku...poslali mi ju omylom namiesto tej fialovej ... ospravedlnili sa mi a chceli mivrátoť peniaze ale ja som si ju nechala a som spokojná....je prirodzenejšia ako čierna, drží celý deň nedrolí sa .... Mám ale zálusk na tú fialovú, tak možno ju prihodím do tejto objednávky....
Odpovědět
Profilova fotka
No a ešte je super šalviový deodorant Weleda /super vôňa a spokojná som sj s účinkom, manželovi ale smrdí.../ .... ale asi sa tu bavím sama so sebou, takže možno neskôr
Odpovědět
Josefko, takže se doporučení vracejí opět k lehkému opálení? Připadá mi, že u nás se propaguje mazání, i když jde člověk třeba jen s košem :-D Na kole obvykle přes poledne nejezdíme, ale když někam vyrážíme třeba jen na půl dne, mažeme se, za takovou dobu bychom se asi už spálili. Hveru, a Tobě tedy vadí spíš sluneční krémy a mléka než slunce samotné? Marti, za tu dlouhou absenci si to teď vynahrazuješ, co? :-D Na olej Monoi Tiare jsem na různých diskusích slyšela samou chválu.
Odpovědět
Profilova fotka
hermi - ne, myslim, ze mi vadi slunicko, kdyz se nenamazu u more tak se osypu, tady v cr to neni tak hrozny jak treba u toho more a treba u oceanu se osypu daleko min, i kdyz se treba min namazu, tak ja nevim, co mi vlastne vadi :-D Lentilka - zkouska pudru skoro konci a vubec netusim, kam se ten pudr podel :-N Koukam do zrcadla a mat veskerej zadnej, celkove no, vzhled e eee :-N asi bylo neco spatne, zitra podruhe a lip :-D martina - levandulovy olej weleda je boziiii :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?