Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
ono je docela lehky ho udelat a karamelizovat pod grilem v troube nebo vrsek polit nejakym konakem a zapalit.. my budem delat na stedrovecerni vecu takovy babovicky ala suffle s brusinkovou naplni(cerstvy brusinky uz zacali prodavat)..o vikendu budem testovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím, škoda, že nemáme v troubě gril :-( , využili bychom ho už stokrát... Jé, dej pak fotky do alba x-)
Odpovědět
petuli: he, tak to si rovnou muzem udelat tu provence doma v klidku, žejo 8-) tak to ho tam nepotahnu :-) ale byl jste nekdo ve spanelske restauraci na kounicove? Tam mam slibeny ze za odmenu pujdem :-)))
Odpovědět
ja zas nemuzu z Olomouckejch fondue :-D :-D :-D hruza, des a katastrofa :-) prej pravy svycarsky :-( my jsme si je ve Svycarsku davame v kdovi jakych pajzlicich stamgastskych, ale chutnaji vzdycky skvele :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Rosi, myslíš Espaňolu? O té jsem jen někde zaslechla, ale osobně neznám. Tak potom poreferuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petuli, doma ten creme nemuzu udelat, nemam tu pistoli ani gri v troube, horkovzduch na 275 nestacil :-( Ten gril je muj sen, az budu kupovat novy sporak, tak tam urco bude, miluju totiz grilovany cukety, kukiny, rajcata nebo papriky a cibule, mnamka :-) rosino, z olomouckych fondue? tak to musi byt zazitek :-D to fakt nekdo dela? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo hveru, nápodobně ;-) Rosi, cože??? :-D
Odpovědět
rosi a nedavaj tam syrecky :-D holky, ono staci ho zalit alkoholem a zapalit a cukr se tim zkaramelizuje
Odpovědět
josefko, co si myslis o tomhle odstavnovaci? http://www.biosfera.cz/lexen-healthyj...
Odpovědět
catf: no oni pravě syrove fondue vubec nevedou, jen masove, coz zas vetsinou nevedou Svycari :-D
Odpovědět
petuli: myslim, ze to bude ta espanola :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Catf, hoří rum? :-D Je to jediný, co se u nás doma pije (kromě červenýho vína), a jenom kvůli vaření bych asi něco silnějšího nekupovala. Ale kdo ví, ono se to nakonec neztratí, že jo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
catf - hura, uz ho tam zase maji - tenhle odstavnovac jsem mela vyhlidnuty, ale pak ho dlouho nemeli - hned zitra udelam objednavku :-D
Odpovědět
petuli, jestli je to bacardi 151, tak pry jo, ale klasickej tuzemak ma malo % co treba koupit takovy ty minilahvicky, co jsou v hotelovejch lednickach.. josefko x-) , ja jsem dlouho hledala a tenhle vypada fakt super :-) a navic dela testoviny...ted mame takovej starej se sitkem a myti je opruz, to se pak cloveku nechce s tim babrat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
catf, na biosfere je jeste jeden na rucni pohon - chvili jsem vahala mezi tim a tim co jsi nasla ty, ale nakonec lenost zvitezila :-D. Fakt mam radost, ze uz ho tam zase maj. me se prave libi, ze je pomalej, a ze se u toho nevyviji teplo, takze se ty vitaminy vic zachovaji - a taky, ze to umi sezvejkat i listy. Ja bych ho chtela spis na zeleninu nez na ovocne dzusy.
Odpovědět
ahoj objevila jsem prima stránku o éčkách a všech těch chemií co nám výrobci rádi přidávají do potravin, začla jsem se dívat poslední dobou na složení co je psaný na obalech a občas se nestačím divit, že například do pitíček pro děti dávají éčka , který mužou způsobovat alergen a podobně, adresa je www.emulgatory.cz
Odpovědět
josefko, to me taky zaujalo..ze on vlastne drti a nevyviji takove teplo..mne se libi, ze to neni klasicky "cednikovy" typ, protoze ten jde hrozne spatne cistit a cloveka to prestane za chvili bavit.. a m se tesi na domaci testoviny..ja chci zkusit nejake bezlepkove, tak uvidime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf, josefko, nam taky prinesie jezisko ;-) uz sa tesim - sradna ako zivotny styl ovplyvnuje aj domace spotrebice. Predtym som mala nainstalovane presovar, hriankovac a mikrovlnku na kuchynskej linke a teraz je tam pekaren a miesto pre odstavovac x-) riesili ste tu vlasy, no ja ako som zacala pouzivat biosampony, tak sa mi vlasy vobec nestiepia a som z toho nadsena, jediny problem co mam, ze sa mi nedaju dobre rozcesat, ale uz som si zvykla.
Odpovědět
Profilova fotka
inak čo vravíte na botanicus? popri nakupovaní darčekov sme zbehli aj tam, a mali napísané že majú biokozmetiku :-) síce sme nič nekupovali, keďže tieto vianoce som sa rozhodla bojkotovať akékoľvek kozmetické nádielky či už pre mňa alebo odo mňa, ale zaujímalo by ma či sú naozaj prírodný :-)
Odpovědět
kessinka, mam pocit, ze botanicus prirodni neni(mozna nejake veci ano, ale musi se cist slozeni)..to ze nabizeji bio, neznamena, ze v tom neni zadna chemie..znamena to, ze jsou v tom rostliny z bio zemedelstvi, ale jako konzervant tam klidne muze byt pouzito neco syntetickeho.. juju, tak odstavnovac na biosfere zatim nemaji a snad bude po novem roce, tak musim cekat :-| dneska jsem utratila zas sileny peniz za prirodu, ale co se da uz delat :-D Segre jsem koupila florame vuni ruze a levandule na polstar, kokosak tropical a odlicovaci morskou houbu a mamince nejaky hormonalni caje a kapky od gresika a eterak cypris na stahovani cev(ted ji jeste donutit, aby si to namazala :-D ), protoze si stezuje, ze ji bolej nohy..sobe jsem si koupila taky caj s chmelem,kontryhelem, mesickem, salveji a trezalkou..melo by to byt na zensky organy a pravidelnou ms.. Hadek nabizi nove mandlovy olej, tak jsem koupila baleni 215ml za 100kc..rekla jsem si, ze za tu cenu to musim vyzkouset :-) No a jeste jsem si odnesla prirodni levandulovou svicku a aromalampu na svicku se skoricovym eterakem pro zimni naladu x-) ..uz mi krasne voni v obyvaku !!musim vam taky sdelit, ze v dm maji neskutecne dobry bezlepkovy sezamovo kokosovy tycinky v prirodnim cukru..teda nic tak dobryho uz jsem dlouho nemela, zitra si tam planuju koupit vsechny, co maj, protoze jsou fakt vynikajici!! :-D Taky jsem tam objevila bezlepkovy spagety, tak je dneska kuchtim..rekla bych,ze je to nejvetsi a nejlevnejsi baleni, co jsem zatim objevila..
Odpovědět
Profilova fotka
Catf, doufám, že budou mít obdarované holky radost :-) Chtěla jsem dát tip na první vypínací gel, který fakt funguje. Mám pár vzorků od tautropfenu, dost dlouho jsem je nechávala ležet bokem a o víkendu jsem zkusila pura verde. Je to gel, stačí ho trošičku a mám po něm krásně hladkou pleť, ne lesklou - hned se vsákne, ale zářivou, fakt paráda. Taky se mi během týdne, co už si na čelo nedávám mandlový olej, to čelo hezky zpravilo, asi jsem ho fakt příliš zatěžovala. Barvu od logony ještě nemám - nebyl čas :-( Ale m. mi ji nanese na Štědrý den dopoledne a nechám ji pár hodin působit. Dostala jsem chuť mít nalakované nehty, tak jsem použila obyč. lak. Máte zkušenosti s těmi od Sante?
Odpovědět
petuli, ja taky doufam :-D mimochodem, jsem ostrihana na skorokluka a je to fajn nemit vlasy na krku 8-) to pura verde zni dobre..ja zatim nevim, co bych dal pouzivala po tautropfen fluidum..premyslim nad hauschkou..no jeste je casu dost na rozhodnuti...ja si ted kazde rano myju oblicej lavovkou, ale rekla bych, ze se tim moje mastne celo spis zhorsilo, takze se vratim zpatky k pouzivani pouze mleka a z lavovky si budu zas delat jednou tydne masku vcera jsem si dobla par cukrovi od mamky a hned jsem zaregistrovala paradni vyrazku, takze bud bilej cukr(v tomto pripade moucka) nebo bila mouka jsou pro me opravdu zatez :-p dneska mi pani v prirodnim obchudku u nas rekla, ze salus je hroznej shit...tak nevim, co si o tom mam myslet, ale jejich kvetinovou vodu uz dodelam na vlasy misto obliceje...nejak z toho nemam dobrej pocit, chjo :-| jinak jsi mela pravdu s tim everonem, nakonec ho prenecham m.. :-( ..dneska jsem si koupila vanilkovou farfalu a zatim se zda moc prijemna a vlacna.. jo jeste zkousim ty aromakameny, pry se hodi do malych mistnosti..tak ho mam v koupelne s kapkou skorice a neroli a rekla bych, ze funguje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak catf taky sem hoď fotku, jakej máš novej účes ;-) Já ještě hodně uvažuju o střihu ala Factory Girl (Warholka). A moje nový fotky má zatím akorát m. v mobilu, snad budu na nějakých z Vánoc, tak sem pak hodím. Co ty laky na nehty, nepoužíváte žádná přírodní? Ještě chci vyjádřit spokojenost s odličovacím olejem na oči od logony. Je příjemnej, hezky voní a nevysušuje okolí očí, hauschka líčení je hned dole. Já jsem naopak catf tomu everonu přišla na chuť :-D Zvykla jsem si na konzistenci a zamilovala si tu vůni, takže já jej postupovat nebudu (i když vím, že mi na něj chodí i m. :-D ) Přeju vám všem hezký a poklidný Vánoce (klid je momentálně to, co mi nejvíc chybí), ať pod stromečkama najdete co nejvíc bio kosmetiky 8-) :-D a ať se povedou všechny štědrovečerní večeře, co kdo budete chystat. A stázi, tobě ať hlavně chutná ;-) :-D
Odpovědět
pac hauschka rasenka je hned dole i vodou :) ja na oci nic specialniho na odlicovani nemam (pouzivam jen cistici krem od hauschky a ten smyje vsechno sakumprdum :) botanicus prirodni neni, vim to dlouho, narozdil od vetsiny, tudiz jsem dostala jedno mejdelko jako darek, bohuzel a jen tak pro formu prostudovala slozeni (chemie tam je) laky na nehty ma sante dobry, pokavad ovsem pouzivas vyrazny odstin (ne takovy babkovsky nahnedly etc.), tak ti nejspis nebudou vyhovovat..jako nejaky prirodni odstin je ok, ale ja treba rada rudou a oni tim spravnym odstinem nedisponuji.. jinak ja uz prirodni kosmetiku jako darek dostala (kondicioner od logony na suche vlasy a ruzovy hauschka krem), pac tady obcas nekdo i smiruje a pak dokonce i vi, co by se mi hodilo ;-) :-D everon je muj letity hit (jak mastnou konzistenci, tak krasnou vuni), kombinuju ho jeste s laverou ovocnou, pac barvi, pro me jsou tyhle balzamy nej.. petuli, dik za prani, ale i kdyby mi nechutnalo, tak se prd stane, vzdyt to je jen jidlo :-D (i kdyz bramborovy salat a rybi polivku mam docela rada a uziju si ji po tech letech - tentokrat jedeme na dovcu o den pozdeji a na stedry den tedy budeme v cechach :)
Odpovědět
uces by me taky zajimal, ale je mi jasny, ze sem catf fotku davat nebude a ani se ji nedivim :-D kdyztak muj mail, catf, mas, tak klido posilej, jsem zvedavka :))
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to nebudou laky pro mě, mám ráda výrazný barvy (vínová, rudá). Ale bezbarvý podkladový by byl fajn, nevíš, jak je to s jejich výdrží? Takže ježíšek nakukuje i sem, jo? No to se může dovědět věcí, se divím, že na to procházení má čas :-D Ty seš dobrej agent stázi :-D :-D
Odpovědět
mi prijde, ze je jedno jaka znacka laku, ze dlouho stejne nevydrzi zadny..bezbarvy byl ok, vydrzi jak standartni laky.. ty odstiny maji jako tlumenenjsi, teplejsi tony, mam pocit..treba secialne tu rudou, jak mam rada ja, nema ani moc chem.znacek.. jezisek sice neexistuje, ale kamaradka, ktera sem (na brms) chodi o tema dal, ma proste za usima :-D jakej agent? =-) ted nerozumim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S tím inkognitem ;-) Chápu :-)
Odpovědět
No dovol Stazi!!!!Jezisek existuje!!!! A proto Vam vsem take preji pokojne a pozehnane svatky!!!!
Odpovědět
peti, aha :) chloe, jak je libo.. mne to je uplne sumak :-D ovsem dovolenou si uziju a vam preju taky hezky volno :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?