Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
mne ty dlouhy vlasy bavi, ale nejak se mi dredati, asi vyuziju toho, ze pritel prijede az zejtra rano a hodim na noc palici do oleje :-))))
Odpovědět
dredy se mi taky delaj furt, jen jestli to neni tim, ze se denne necesu :-D
Odpovědět
ja bych mela rada dlouhy haro, ale mne by nenarostlo..uz ted to vypada katastroficky a to jsem byla u kadernika pred necelyma dvema mesicema, nastesti zejtra zas du na strihacku, tak si to necham pekne prostrihat, holt Cher ze me nikdy nebude :-p stazi, ja myslim, ze mas vlasy uz pekne dlouhy, mit takovy vlasy, tak uz nepracuju :-D hele, ty kulicky jsou dost "vyzivny" a vinem jsem to pekne dolila, ja fakt nechapu, jak muzes tohle vsechno snist a bejt takovek hubenour :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p priste musime vyrazit do pratelstejsiho podniku, ta obsluhovacka je fakt pizda(blba) :-D
Odpovědět
:-D catf, kdyz ja se vdala z lasky, tak pracovat musim :-D jo, aspon neco dobryho jsem zdedila (metabolismus mam na mysli, jinak na nic dobryho prijit nemuzu :)) ale ty porce jsou tam fakt maly, polovice se ted dojida chlebem a cokoladovym snem, fuuuj (asi ma velkej hlad, pac by to jinak snad jist ani nemohl :)) ad pinglice- uz no comment.. tak priste ta oliva, nebo clear head, at poznas neco jinyho zase :)
Odpovědět
anastaz: ja se prave taky necesu, pac si nechcu vyrvat pulku hlavy :-D catf: jakto ze by ti nenarostlo haro?? Zas sem dycky zavidela holkam, co muzou nosit mikado, u me to vypada jak helma :-)))) co vam udelala obsluhovacka??
Odpovědět
rosi, ja mam tak jemny vlasy, ze kdyby byly jeste dlouhy, tak by byly uplne neviditelny :-D obsluhovacka se nas prisla zeptat, jestli si jeste neco dame, protoze kuchyn uz pomalu zavirala a samozrejme stazi si dovolila objednat sorbet a dostala slovni tafku jako ze kuchari uz sli spat nebo co a ona je ted musi budit :-D
Odpovědět
to chodi spat se slepicemi? :-D
Odpovědět
ne, ona byla jeste porad za barem :-D :-D :-D
Odpovědět
tak to je cvok :-D daly ste ji to aspon sezrat?
Odpovědět
a pak nas velmi jemne (vypli hudbu, zhasli svetla, stahli s rachotem rolety a se slovy, ze uz konci) vyprovodili ven :-D :-D
Odpovědět
tak to sou teda blbci :-| :-| :-|
Odpovědět
ale nee, vari tam dobre a s vyhazovanim meli vydrz :-D :-D jsou horsi veci :-D pinglice me jen tak nerozhodi :)) nevim, jestli jsem to tady uz ventilovala, ale musim znovu podotknout, ze ten cokoladovy sen de luxe od lifefoodu je opravdu priserna vec :-p zkousel jste to nekdo?
Odpovědět
Článek se načítá
ne, co to je??
Odpovědět
tak koukam, ze svadba je hlavni hnaci motiv na nestrihani vlasu :) Taky se k tomu hlasim... Ale pritel by to nejradsi ostrihal.. posledni dobou se mu nedivim, asi pred pul rokem mi to ostrihala holicka tak blbe, ze jsem to fakt mela jak Jagr... nejhorsi to bylo v Thajsku kde bylo strasne vlhko, to byl fakt konec, ovce hadr...ted se to pomalu zacina srovnavat...
Odpovědět
rosina, jak zvladnes uplest svetr za tak kratkou dobu? Ja uz mam pres rok rozpletenou salu... :)
Odpovědět
Profilova fotka
catf - ariel :-( akorat me zacina delat problemy taky, takze sem zajasala, kdyz sem nasla ten recept :-) Vcera sem se ptala v droxi, at mi ukazou kde maj tu praci sodu a dve zensky tam byly a obe na me koukaly dost vyjevene a pak rekly ze nemaj a ta jedna se me zeptala, proc to jako chci kdyz je prece tolik supr prasku :-D Pak sem byla v tescu a meli tam super novou hracku pro deti - nakupni vozik plny plastovych imitaci potravin, no sla sem do kolen, co ten kosik obsahoval - muffiny v prasku, chleba v prasku, dvoje cokolady, susenky, instatni nnapoj v prasku, dve ovocny stavy, dalsich x veci na jidlo ale v prasku a 1ks pomerance 1 ks citronu a 1klas kukiny...samozrejme vsecko znacka tesco... pak se divime, ze obezita u deti roste, kdyz maj takovy supr zaklady :-/ taky sem se pochlubila pritelovi, ze hodlam varit prasek na prani a on rekl,ze uz sem se vazne zblaznila, takze sem asi blazen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
catf - novou fotku =-) kde? nemam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru, vítej mezi "blázny" :-D Já jsem z toho praní nadšená, pere to dobře, skoro nic to nestojí a nenechává mi to v oblečení nevypranej prášek, z toho jsem rostla. Já jsem se ostříhala hlavně kvůli tomu, že chci nechat odrůst chemickou barvu a přišlo mi to jako nejlepší varianta. Vlasy ve spodní délce jsem neměla nejzdravější, byly poměrně vysušený a když jsem je měla přes den rozpuštěný a měla třeba něco s límečkem nebo kapucí, strašně se mi u týlu cuchaly, že jsem je rozčesávala málem násilně, taky to na nich prý bylo poznat. Takže teď mám pocit, že mám o 2 kg lehčí hlavu a m. je nadšen x-) ;-) :-D Jo, a na pohanku včera nedošlo, čeká uvařená v ledničce, protože jsme vyrazili na Sněženky a machry a dali si před tím véču v Rebiu :-) Catf, stázi, ta obsluha by si zasloužila, taky se nám to na pár místech stalo, bohužel... :-| Úroveň služeb je v některých podnicích díky tomuto dost mizerná. Ještě mě dostává, když mi nechtějí uvařit latte, to už se mi taky dvakrát stalo... Presso není problém, ale latte jo. Jednou mi v poloprázdné restauraci řekli, že čekají za chvíli nápor hostů a nemůžou se s tím zdržovat... Takže jsem si nedala ani vodu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
petuli - dik :-D jee, rebio, mnam, ja to tam miluju, minulej vikend sem tam chytla cerstvy bramboracky, to bylo neco :-) A s tim late to je sila, to se mi jeste nestalo teda, co je to za podnik? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hveru, jeden podnik je Koliba v Pisárkách a druhej La Chapelle v Komárově. Od toho jsem si slibovala hodně, prezentují se jako francouzská restaurace, o interiéru se o to snaží (francouzskočeský nápisy na stěnách, starý věci z domácnosti na poličkách, stolky s namalovanou kyticí levandule nebo la chat noir), ale jinak jídlo a obsluha neschopná připravit latte, přestože jsme byli druzí hosté... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
petuli - my se do ty la chapelle chystame :-( ani jidlo nic moc? :-( tak to nevim, jestli tam pujdeme... Tu kolibu sem videla z auta, my chodime do kiki v kohoutkach a supr spokojenost. Minulej vikend byl se mnou pritel v rebiu a mel plnej ten velkej talir jidla, polivku, salat, dva zakusky a porad rikal, ze ma jeste hlad a ze ta restauracka je blba, protoze ma furt ten hlad :-D ja mela tak ctvrtinovou porci a mela sem dost :-D Mam tam hrozne moc rada "cernokneznika" (myslim ze se to tak jmenuje) a pak karobovou kulicku a taky ten zakusek s tvarohem a svestkama... a bozi fazolovej gulas a syrovou zemlovku (mnaaam) a indickou zeleninu.... jeee, ze bych dneska zasla po praci? :-)
Odpovědět
hver: pro myho pritele rebio taky neni to prave orechove :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosina - jsou divni :-D zajimavy je, ze treba v avataru mu chutna...
Odpovědět
kaculienka: no snazim se to stihnout :-))))pletu to na osmickach jehlicich, tak to pribyva:-))) petuli: ta la chapelle ma super motivacni plakatky, jsem tam pritele hned chtela hnat :-) muj predchozi plan na vyrobu slizu zkrachoval na tom, ze mi prodavacka nebyla schopna prodat tu sodu .-)) tak jdu dneska do jine drogerky, kde to snad sezenu .-)))
Odpovědět
Profilova fotka
rosina - taky na me prodavacky koukaly jak kdybych chtela nevim co :-) uvidime dneska, jestli sezenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To můj manžel je v Rebiu spokojenej, včera jsme si dali sladkou žemlovku, byla jakoby z koláčovýho těsta, strašně dobrá, tak akorát sladká. Chodí tam čím dál víc lidí se mi zdá. Do La Chapelle jsme se taky těšili, ale už tam nepůjdem, fakt to na nás oba působilo, že si na tu provance jenom hrajou. Já jsem měla creme brulle, jak má být nahoře zkaramelizovaný cukr, tak byl spálený a krém neměl skoro žádnou chuť. M. jsem doporučila quiche (slaný koláč s cibulí a slaninou) a dostal maličký kousek s povadlou zeleninovou oblohou, a chuť koláče byla docela nevýrazná. No a latte jsem se tam, jak jsem psala, taky nedočkala, takže never more.
Odpovědět
petuli, oni tam hrozne dobre varej, ale je tam holka, co obsluhuje, ktera by tuhle praci proste delat nemela, v tom je ten problem..ona se spis nuti bejt prijemna, ale prirozeny to neni.. mohla bys dat foto zkracenejch vlasu ;-) ja jdu dneska taky konecne ke kadernici, uz se nemuzu dockat x-) hveru, ja myslela, zes byla bez fota nebo si to blbe pamatuju? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petuli - tak kvuli creme brule jsem tam chtela jit :-( no nic, tak najdu neco jinyho :-) V tom rebiu je fakt cim dal vic plno, hlavne hodne maminek s deckama, je to pro ne idelalni misto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf - ne, nebyla sem bez fota, to asi nekdo jinej :-) ale jsem rada, ze se ti fotka libi, jsem na ni hodne videt, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Catf, fotku sem hodím, jakmile se podaří nějakou udělat 8-) Creme brulle doporučuju udělat radši doma hveru, ať předejdeš zklamání. Jinou francouzskou restauraci jsem tady neobjevila, bohužel :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?