Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
jsem byla nakupovat v GW, protoze mi dosly zasoby a bohuzel maji teda spatny zasobovani pred vanoci..nic z toho, co jsem chtela nemeli..vyprodano..takze jsem mazala nazpatek k "nozirstvi" ;-) jinak se mi to celkove zlepsuje (weledu od josefky jsem uz dodelala), ale alva na me asi pusobi nejlip..nebo to vsechno uz proste odchazi casem a vyrovnava se to (samozrejme je to nesrovnatelne s tim, co jsem mela normalne, ale uz se to nezhorsuje, mam pocit..)
Odpovědět
Josefko, to bys byla hodna kdybys mi poslala ten recept na ty ovesne tycinky. Koukala jsem a oves mam povoleny, narozdil od cizrny, ktera se mi ted vari na plotne :( Ale kdyz jsem koukala na ruzne zdroje, tak se to trochu lisi - nekde napr tu cizrnu povoluji, nekde ne. Tak to s ni asi nebude tak hrozny :) Jinak maso obcas snim, ale na horach se stejne varit neda, takze to je jedno. Premyslela jsem, ze si s sebou vezmu tu bilkovinu v prasku, to by taky melo pomoct ne? Z ceho se vlastne bere energie pri zatezi? Ja myslela, ze prave ze z cukru.... Nebo i ta bilkovina funguje jako zdroj?
Odpovědět
a diky moc za rady!!!
Odpovědět
Profilova fotka
chloe, homeopatika mam "ovaria comp.", ale bohuzel jsem je nikde na netu ani v zadne knizce nenasla, takze jen z nazvu usuzuju, ze maji pusobit na vajecniky. Dala mi je ta Strnadelova a nespecifikovala na co jsou - mela jsem je v ramci cele kury, s tim, ze ty ms problemy jsou zpusobeny jakousi "blokadou". Ale uz delsi dobu se chystam poptat kamaradky - farmaceutky, ta by mi snad mhla zjistit, co konkretne to jim:-) petuli, ja ted taky "lecim" plet dynakem (zevne i vnitrne), zda se, ze se to trosku lepsi, ale porad to neni nic moc... ale hlavne celo se mi hodne zlepsilo. Ale zrovna jsem dnes premyslela, jestli to jako uz na sebe budu muset "patlat" porad :-o :-) doufala jsem, ze po zlepseni se od dynaku vratim mozna k tomu hauschkovi... ale zviklalas me! Porad taky nevim, jestli by treba slo davat dynak jen na "postizena mista" na noc, kdyz treba catf myslim psala, ze s tim hauschkou se to pak nejak tluce...
Odpovědět
Profilova fotka
Stazka a to si aj pila tu Weledu? :-D :-D Ja ju mam od juna a este ju stale mam ale uz dochadza. Mam pocit ze naozaj ten tekvicovy olej je perfektny a navyse je to mnamka. Ale aj tak mam pocit, ako hovorila Josefka, ze pokial sa nepride na to co nam skodi vnutorne tak je to never-ending story. Mne velmi skodia potraviny a pokial nieco zle zjem tak nepomoze nic :-|
Odpovědět
Juju, to je pravda, dokud nepřijdeš na příčinu, lokální "boj" je účinný jen krátce... Koupila jsem si raw čokoládu s konopným semínkem a je skvělá!!! Naštěstí je u nás k dostání jen občas :-D V obchůdku jsem taky viděla sympatický balzám na rty od Urtekramu, krásně voněl, ale pobavil mě popis složení: "bambucké máslo, včelÝ vosk"... :-D
Odpovědět
juju, na oblicej jsem mela dermalotion (to vetsi baleni cisticiho ml.jsem vypotrebovala, to mensi jeste porad mam) a na vnitrni uziti jsem mela brezovou stavu (dvakrat denne polevkova lizice, jak pisi a je to pryc snad za mesic, vubec to nevydrzi, to pijes po kapkach, ne? :) ted uz beru jen pangamin a cistici caj mne vnitrne nic neskodi, netrpim na ekzemy, nemam zadnou alergii, potravinovou intoleranci atd. jen me rozhodily ty hormony (konec s HA :) jinak hauschku normalne kombinuju s ostatnima znackama (ted od nej pouzivam jen cistici krem, ocni krem a ruzovy krem) a nevidim v tom problem..
Odpovědět
Profilova fotka
stázi, a po akej dlhej dobe od vysadenia antiky sa ti vlastne zhoršila pleť? hneď, alebo mesiac, či viac? nech viem čo mám čakať :-. inak včera som prišla na objav roka..cizrna je vlastne cícer :-D ešteže sa u nás doma rozpráva po československy, inak by som to nevedela doteraz :-N
Odpovědět
Profilova fotka
stazi, to rada slysim, ze kombinujes hauschku bez problemu s jinou kosmetikou :-) asi se k tomu nakonec taky dopracuju. hermi, ja zase "ujizdim" na susenkach Alnatura z dm - jsou taak strasne dobry! nastesti jsou dost drahy a nemaji je v nasem nejblizsim dm vzdycky, takze si je nedopravam moc casto - ale zrovna dnes jsme jich par sezobli k snidani :-) jinak jak jsme tu nedavno resily ty pusty a piti vody atd - vsimly jste si na netu tohohle clanku? http://www.novinky.cz/clanek/156677-z... docela odstrasujici pripad :-.
Odpovědět
ninouche, v usa se stalo neco podobnyho, ale nebyla to dieta..nejaky radio si vymyslelo soutez a uz jim nedoslo, ze se vodou muze clovek vlastne "otravit"..no a mama od tri deti, ktera se souteze zucastnila, aby pro ne vyhrala nintendo, to odnesla zivotem.. ta soutez byla na tema, kdo nejdyl vydrzi nejit na wc pri piti velkyho mnozstvi vody.. ona to snad dokonce vyhrala zdravy ledviny, jsou schopny vylucovat 1-1,5l vody za hodinu, problem nastane pri vetsim mnozstvi, protoze se ovlivni hladina sodiku v krvi, voda diky tomu pronikne pres membranu bunek a vlastne je tim roztrha..(tohle je preklad z netu, takze nerucim za presnost:-))
Odpovědět
Stázi, já jsem po vysazení měla ještě skoro půl roku pěknou pleť, už jsem si říkala, že se mi to ani nevrátí, ale pak to začlo :-( Ninouche, který sušenky myslíš? Mně zase chutnají čokoládový tyčinky Alnatura, takový váleček v čokoládě a uvnitř je náplň, mají mléčné, oříškové, kávové a jahodové. Mňam, mňam.
Odpovědět
Profilova fotka
kaculienko, poslu ti recepr v emailu, zusim se zamyslet nad tim, co si vzit na tu cestu, co by nebylo tak vyzivny pro kvasinky. Stazko, mam ti privezt dalsi dermalotion? Klidne jenom tu vodicku a priletim znova v unoru, tak pak muzu zase klidne privezt oboje. Jak jste se bavily o MS, tak sice mam pocit, ze mam ted v tele vsechno vzhuru nohama, ale MS bolesti nemam zadny (pri HA jsem je mela) a diky tomu dost zapominam na to, ze vlastne sedim na jahudkach :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hani - Alnatura susenky mramorove, ty jsme meli ted a jsou moc dobry, ale dost sladky =-) Jeste maji cokoladovy s oriskama, ty jsou taky mnam a zdaji se mi min sladky. Jejda, tak tos mi nemela rikat, ze maji i dalsi dobroty :-N Ja jsem od nich kdysi ochutnavala jeste mandlovou tycinku s medem, taky moc dobra a aspon krom toho medu neobsahuje dalsi cukr... juju, jeste bych se chtela zeptat k tem homeopat. kapkam do oci (mozna by mi je mohla koupit kamaradka, kt. je v cizine) - chce to nejak specialne si urcovat diagnozu? nebo staci jen "suche oci", kdyz bezne pouzivam kapky ("umele slzy" nebo tears naturale)? Nikdy jsem si jeste homeopatika sama nenaordinovala, tak jsem nejista, takhle si sama neco "predepsat". A jeste se chci zeptat, jak se to asi pohybuje cenove, nepamatujes si? diky :-)
Odpovědět
Baby a pouziva niektora z vas kozmetiku Nobilis Tilia? Ste spokojne s nou? Sorry, ak ste nahodou o tom uz pisali, lebo ja vas nestiham poctivo citat |-|
Odpovědět
kessinko, zhorsila se cca mesic po vysazeni.. ja ujizdim na cokokokosovych susenkach od zemanovy x-) po dlouhe dobe jsem ochutnala tatranku a koko susenky a teda jsou tak sladky, to snad ani neni mozny, jsem si nak odvykla.. hani a jak dlouho ti to trvalo, ja to vidim tak minimalne na pul roku a pak to snad ustane, doufam..v nejhorsim tomu davam rok,no.. josefko, mozna ze jeste tu vodicku by to chtelo, prosim, pro sichr :) jinak MS bolesti mam az ted po vysazeni (jsem uplne zapomnela, ze jsem je driv mela..no a jsou zpatky :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
Okej Stazko, tak se pak domluvime, kdy se sejdem - asi zase na obidek do noodlu, budeme v Prze do 29
Odpovědět
josefko, my nakonec odletame 25teho pres svatky pryc, tak jestli to stihas pred stedrym dnem, tak by to bylo fajn :)
Odpovědět
Tak už jsem taky pořídila dýňový olej (mám od Saloosu). Zrovna jsem si ho napatlala jako masku, snad neolezu. :-D Pleť mám 14 dní nádhernou (po MS) a 14 dní strašnou, hormony jsou svině, ale ty umělé už never more. :-p
Odpovědět
Hani, kávová tyčinka Alnatura mi chutná taky :-) Lindulak, u Nobilisu bacha, nemá vše 100% přírodní. Stázi, mně se pleť po vysazení HA zhoršila po cca 3 měsících (po vysazení jsem brala chlorellu, která pleť asi držela v normě) a trvalo to asi 5 měsíců - no a pak jsem si to v srpnu pohnojila Norethisteronem :-(, z čehož se vzpamatovávm zase asi 4 měsíce, ale už se to zdá zase celkem OK :-) Asi si budu muset plánovat dovolenou podle MS nebo volit méně náročnou náplň :-D Ale na válení u moře nás fakt neužije. Catf, jak se prosím Tě jmenuje Tvá aromaterapeutická knížka, ze které čerpáš? Chtěla jsem si nechat nadělit Praktickou aromaterapii od Novákové a Šedivého, ale mimo net už je to bez šance, tak se poohlížím po něčem jiném.
Odpovědět
mně se pleť už naštěstí spravuje, dneska nemám ani jednoho jebáka :-)) zhoršení nastalo cca 2-3 měsíce po vysazení a zlepšení po víc jK PŮl roku, ale pořád to ještě není ono :-(
Odpovědět
herminko, ja mam tuto http://www.krameriova.cz/?page=main/u...
Odpovědět
jeste k tem ms bolestem.. z eteraku je na ne nejlepsi salvej a cypris...bud do koupele, do teplych obkladu na bricho nebo do masazniho oleje..salvej ma navic estrogenni ucinky, takze pomaha vyvolat ms a upravit cyklus a oba zmirnuji priznaky menopauzy.
Odpovědět
Profilova fotka
stazka ja som mala na mysli len Dermalotion_Aknedoron (ci ako sa to vola), Tu brezovu stavu som mala a asi za mesiac som ju vypila ale pijem ju stale na jar a vzdy sa mi po nej zhorsi plet. teraz sa mi tiez zhorsila ale viem ze je to tym ze uz tak striktne nejeme podla detoxikacnej diety, lebo je to narocne :-( niniouche, ja som si tie kvapky objednala v lekarni a oni potom volali do Weledy a objednali kvapky na suche oci a stale mi dodaju tie iste. Stali okolo 9 euro myslim a volaju sa Euphrasia, tota planta D3 od Weledy (normalne ma Weledy viacero ocnych kvapiek ale tieo mi velmi vyhovuju - predtym som mala na unavene oci a chcela som na suche a nepomohli mi)
Odpovědět
na ty ms bolesti je taky dobry kontryhelovy caj, jak tu uz nekdo psal, funguje i rebrickovy a malinikovy, nejlepsi je smichat vsechny tri bylinkydohromady a popijet :-)) kvuli chuti :-) ten řebříčkový čaj se slovensky řekne čaj z myšieho chvosta a když to přítel viděl na krabičce, tak se starostlivě ptal, jestli to už trochu nepřeháním :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neviete mi niekto doporučiť kde sa dá kúpiť kvalitný šípkový olej v BA, respektíve aká značka je vôbec zohnateľná a po čom sa mám pýtať...chcela by som kúpiť mamine na vianoce :-)
Odpovědět
Rosi, myší chvost je celkem směšný - už jen chybí přidat kuří nožku a lřídlo z netopýra :-D Kessi, kvalitní šípkový olej koupíš od Nobilisu nebo Saloosu.
Odpovědět
herminko a jeste babsky ucho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stazko - to bohuzel nestiham - priletim 24 dost pozde vecer ... v kolik toho 25 odletate? - muzeme se jenom sejit na predani.... nebo ti to z Cech poslu, to taky neni problem.
Odpovědět
Profilova fotka
nebo kozi drap - Una de Gato - to je bylinka na imunitu :-)
Odpovědět
josefka: tak to ten kozi drap musim mit :-)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?