Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
kocky, nepoznate tento caj? http://www.bio-obchod.sk/produkt-2062... chcela by som ho vyskusat, snad v tom nie je nic zle, celkom sa toho bojim, aj ked pisu, ze to je len zeleny caj...
Odpovědět
herminko, ja myslim, ze 0.5l na osobu je akorat :-)..tak aby clovek nemusel delat caj moc casto a aby nebyl na konci caj uz uplne studenej.. m chce svoji vlastni konvicku, protoze si rad dava do caje med a citron, coz ja vzdycky nemusim... jo a uz jsem zkousela ten ecover na manzety a fakt dobry..staci potrit a nemusim to nijak drit a dobre se to vypere..zkousela jsem to i na kosile, co peru na 30 a funguje to v pohode :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Catf, ktorý výrobok presne používaš od ecoveru na tie košele. Ja mám bileidlo od sonettu a aj to tekuté mydlo na škvrny a som s nimi celkom spokojná... Inak zase sa potvrdilo, že koľko ľudí toľko názorov a postrehov. Ja na rakytníkový krém na ruky od weledy nedám dopustiť. Z a3 týždne som vymazala celú tubu a som z neho úplne nadšená. Nakazila som aj manžela. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
catf, co neveris? Ze ji slusi obleceni od Vietnamcu???? :-D :-D :-D ....
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko, nechtělas sem dneska nechodit? ;-) :-D Mimo mísu - koupila jsem nádhernej adventní věnec (catf - od květinářky, co nám dělala výzdobu na svatbě - od koho jinýho x-) ), je větších rozměrů, celej oblepenej skořápkama z oříšků, spousta zlatých nitek a zlatý svíčky, jsem z něj nadšená, tak se hned musím podělit :-) x-) S těmi čaji - já se omlouvám za případný blbý dotaz - ale je to teda tak, že kofein je naprosto ve všech čajích (včetně např. bylinkových od Sonnentoru), kromě těch výše jmenovaných s nižším obsahem kofeinu? Jo a kokosák - mám pocit, že tropicai je úplně nejjemnější, zatímco 999plan byl občas maličko hrubší. Nicméně vynález je to úžasnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tiez na krem na ruky od Weledy nedam dopustit. Mala som rakytnikovy a uz sa dominal, tak som si kupila Alvrde a ten mi ruky vysusuje a mazem sa nim ako najata - vkuse. V obchode som objavila aj citronovy krem na ruky od Weledy, tak si ho asi pojdem kupit. ;-) Stazka a preco ti to sklo nevyhovuje? mne sa z tade da vsetko pekne vyminut a sklo je lepsie ako plast ci kov.
Odpovědět
catf: u vietnamců si taky občas koupím něco vkusného a sluší mi to :-D aji v sekáči :-D mě zas rozčilujou "ajurvédské kafe" na imunitu jím nakonec echinacinu od justu a žvejkám lněný semínka (docela mi chutnají) a od tý doby, co jím slunečnicový semínka a hodně cizrny, tak nemusím pít magnosolv
Odpovědět
Podle mě je trapas snad jen to, když mají na jednom plese dvě ženský úplně tytéž večerní šaty, (to se mi stát nemůže, pač jsem si je ušila) jinak to neřeším, podle mě stádoidní jsou unifikovaný blonďatý melíry, rifle zastrčený do špičatých kozaček na podpadku, příliš těsný džíny, čouhající tanga a špek na zádech, co se nevleze do gatí :-))) kámoškám taky prozrazuju, kde jsem co koupila, ať tam utíkají, než to vyprodají ;-) nejraděj stejně nosím jednobarevný oblečení, ale vyžívám se v doplňcích, který vyrábíme se skorošvagrovou (šátky, šály, čepice, kabelky), to je určitě nestádoidní :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Petuli, to byl muj puvodni plan - ale nahodou jsem ho celkem dodrzela - jukla jsem o obedove pauze a az ted po praci :-). taky jsem toho dneska hodne udelala :-D. V bylinnych cajich kofein neni - jenom v pravem caji (cerny, zeleny, bily) a v mate. Bylinkove caje nejsou prave caje, ale nejak se slovo caj uchytilo i na ne.
Odpovědět
martina, je to lahvicka plastova s kartackem, kterym se potira misto s flekem..je tam primo uvedeno stain remover, stoji kolem 90kc josefko, jo 8-) rosi, vis mne vietnamske a vkusne nejde vubec dohromady :-D s tema satama na ples se mi to taky stat nemuze, na takovouhle akci bych si nekoupila nikdy nic z nejake velkovyrobny 8-) zkousela jsem dalsi smesku z vcerejsiho nakupu roobiosu "magicka aloe"..kdo vymejsli ty nazvy, fakt?! ..nicmene, je tam aloe vera, myrtovnik citronovy, citron, ananas, kvet divizny, pivonky a bodlaku, pomerancova kura..ma medove citrusovou jemnou chut..taky moc dobrej.. x-) (jezisek uz prej konvicky koupil..to ma taky jediny stesti :-D )
Odpovědět
petuli, ja ti zapomnela podekovat za prani..DIKDIK ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
catf ty jsi zatvrzelec :-D :-D :-D - mozna mas jinej vkus nez ja, ale ja si stejne myslim, ze svagrova chodi hodne hezky oblikana, i kdyz od Vietnamcu 8-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to sme sa uz dost daleko dostali od bio :-D podla mna je jedno z kade ma clovek handry, dolezite je vediet ich zladit a poniektore nezabudnut na originalitu x-) myslim, ze vsade na svete "leti" stadovitost ale aj tak kazdy clovek je osobitny a vyzaruje z neho ta jeho charizma, ci necharizma 8-) baby asi sa budem opakovat, ale chcem sa opytat na Vas nazor a najma skusenosti so sojou a sojovymi vyrobkami. Viem ze isty cas tu strasil nejaky negativny clanok o soji ale ja clankom neverim, radsej by som pocula odbrony nazor Josefky a ostatnych ;-) ja totiz teraz vo velkom jem soju, citim sa fajn, ale clovek nikdy nevie... :-|
Odpovědět
Nebola som tu dva dni a len cuimiiiiiiiiiim aku mate rychlost! No ja vas fakt nestiham citat :-D Diky za rady ohladom zeleneho jacmena. Hej, je dost drahy, no mamina si ho kupila a chce kupit aj mne /ona ma dost penazi ;-) /,tak ked malu odstavim, tak potom to vyskusam. Sadit jacmen - na to som moc leniva...Este tak zeruchu - ta rychlo rastie :-D A co sa tyk postnych dni - tak take, ze len na stavach a pod. vobec nemozem - mne je normalne zle na odpadnutie, ked som hladna, takze to fakt nevydrzim. Mozem len take odlahcene dni - ze ryza, zelenina a pod.
Odpovědět
catf: no fakt je, ze neco pekneho musis dlouho vybirat a prodrat se hromadama tragickych veci :-D :-D :-D ale módní poklad možno najít všude :-))) nicméně teď jsem tak švorc, že nemám prachy ani na ty vietnamce
Odpovědět
k těm půstům ještě - kamarádka je u pravoslavné církve a tam se půsty drží docela často, buď půst od masa nebo od vajec, nebo 14 denní očistná kúra od živočišných bílkovin, prý jí to svědčí velice, před tím prý jedla hrozně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D rosi, sme na tom podobne - akorat ja nejak vetsinou nemam nervy objevit v sekaci neco nositelneho... a moje maminka, ta je vzdy za damu, vsichni ji chvali - a pak mi rekne "to mam ze sekace" :-) holt, kdo umi, umi... :-D jinak holky, dnes jsem objevila v dm, ze maji uz docela siroky sortiment bio jidla - mozna tedy jak kde, ale ja jsem dnes "ulovila" bio bujon zeleninovy a kureci a jsou mnam, hned jsem delala rychlou polivku :-)
Odpovědět
ninouche: treba v Olomouci jsou potraviny v Dm nic moc :-( ale porad se to zlepsuje :-) Koukala jsem ti do alba a meli jste svatbu v Rudici, tam jsme cca pred 14 dny byli s pritelem na vylete a obdivovali kostelicek, vetrny mlyn a ponornou reku :-))
Odpovědět
ninouche, ale to pozor..ja vietnamce a sekace nesrovnavam...teda v cechach jsem v sekaci nebyla od stredni, ale v uk jsem diky sekacum prezila :-D .. a hlavne na blesich trzich meli super veci...
Odpovědět
josefko, koupila jsem si cervenou repu syrovou..a dneska jsem ji pridala na kosticky do jahel..celou cibuli jsem na kolecka osmazila na oleji s cuketou a kostkama repy a drcenym ruzovym peprem(jsem zjistila, ze repa v syrovem stavu je nahorkla a varenim zesladne :-N )..jahly jsem uvarila s par kolecky chilli papricky, susenym koriandrem, mletym kminem, mletym horcicnym seminkem a morskou soli..a pak zeleninu primichala k tem jahlum a vsechno to bylo diky repe zbarveny do tmavy ruzovy barvy a chutnalo to skvele x-) ..to je takovej bezlepkovej tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martina05: ja ho asi tiez miniem zakratko, tym, ze vobec nehydratuje, sa nim natieram niekolkokrat denne (neznasam vyhadzovat veci, takze ho radsej dopouzivam... a nemala by som to srdce ho niekomu z blizkych darovat...)
Odpovědět
Profilova fotka
catf, dalsi recept, co vypada jako pekna mnamka - az se trochu vyspala dostanu k pocitaci, tak zkopiruju a uvarim :-D Jo, ja pekla chleba z celozrnne spaldove mouky se seminkama a je hozne mnamkatej - jenom v receptu nebyla sul, ale ja ji tam priste trochu dam. Tak a ja se jdu odvalit do postele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, objavila som tuto diskusiu a velmi som sa jej potesila, lebo je to nieco pre mna. Chcem pridat so svojou skusenostou, nejaky ten rok som zila v USA a tak som cely cas pouzivala biokozmetiku Annemarie Borlind a anne lind, velmi mi to sedelo a nedam na tieto vyrobky dopustit. Odporucila mi ich kamaratka, ktora ich pouziva viac ako 7 rokov. Hlavne krem na ruky, moje ruky velmi reagovali na vsetky kremy, vyskusala som naozaj vsetko a na tento nedam dopustit a najma ten pocit, ako po parafine, krem ruky pekne obali jemnym filmom a bez problemov potom hned mozem tukat do klavesnice alebo soferovat. V USA tato znacka predbehla aj Dr. Hauschku, co som bola velmi prekvapena. Pred 3 mesiacmi som natrafila, ze ich mozem kupovat uz aj na Slovensku, tak som bola happy. Vrelo odporucam www.annemarieborlind.sk . Kremy si kupujem v lekarni alebo cez eshop, na dalsi den ich mam doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, môžete mi prosím Vás poradiť ako presne a na čo včetko používate kokosový olej. Včera mi prišla zásielka z Ekodalej.sk a aj kokosový bio olej od Nobilisu. Natrela som sa s ním po sprchovaní a pekne vsiakol...Dala som si ho aj na vlasy a vôbec sa mi nedal vymyť ........
Odpovědět
Profilova fotka
Josefko, děkuju za vysvětlení :-) Catf, rádo se stalo :-) Od koho jsou ty čaje, myslím značku? Kupovala jsi je v čajovně, nebo v nějakém special obchodě? Roobois má m. moc rád, byl by to fajn do mikulášskýho balíčku, ale jak jsem se tak koukala na některý čajový odkazy, co sem dala herminka, tak je to nabitý informacema a nevím, jestli to stíhám pobrat :-D Juju, taky jím sóju ve všech podobách o dost víc, dokonce se včera m. ptal, jestli mi fakt tak chutná (že bych to jen předstírala? :-D ). A díky poměrně povedeným úpravám chutná sojové maso i jemu, jenom tomu odmítá říkat maso a ze zvyku se vždycky lekne, když se ho chystám udělat. Akorát jako potenciální alergen... Si říkám, že jsem v posledních letech sóju moc nejedla a stejně jsem měla problémy... :-| Tak snad to není ona. S rakytníkovým krémem na ruce od Weledy zkušenosti nemám, možná za čas. Ale musím zmínit svůj názor na everon, docela mě catf udivuje, že ti vyhovuje :-) , protože mně připadá hodně málo mastnej. Voní a chutná medově a příjemně, to jednoznačně, ale s tou mastnotou - přejíždím si rty aspoň 3 x a většinou za chvilku ještě znovu, abych měla pocit, že jsou mastné - ten pocit mám ráda a mám dojem, že už ho i potřebuju, abych se necítila nesvá. Ale nepůsobí na mě o moc mastněji, než repair od lavery. Včera m. konečně došel antiperspirant ve spreji, tak jsem mu nenápadně podstrčila svůj deokrystal urtekram, který nepoužívám (došla jsem k tomu, že na mě nejlíp působí deosprej od lavery, od stázi). Tak jsem zvědavá ;-) Stelo, tuhle kosmetiku neznám a přiznávám zaujatě, že radši budu používat evropský výrobky, než from USA ;-) :-D , i tak je ale fajn, že jsi našla to, co ti stoprocentně vyhovuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petuli80 ahoj, musím opraviť, že to nie je americká kozmetika ale európska a na trhu je 50 rokov a vyrábajú ju Nemci, tak ako iné biokozmetiky. Všade vo svete patrí ku špičke a aj v USA je no. 1 čo sa týka prírodnej kozmetiky, ja tiež rada preferujem to čo je made in Europe. Majiteľka je Nemka a celý život venovala vývoju tejto kozmetiky a ako som pozerala na stránky tak sa predáva po celom svete.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak teď už mě jen udivuje, proč je fakt téměř každá značka německá... Znáte třeba nějakou francouzskou nebo italskou značku? Já asi ne =-) Ale hlavně, že to vůbec je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, keď si pozrieš aj iné bioznačky tak prevažne je všetko nemecké.....
Odpovědět
aj mne everon velmi vyhovuje, az na ten medovy zapach :-( , ze ma priatel nechce bozkavat, no ale jeho problem :-D niektora z vas pisala, ze posobi ako prevencia pred oparmi a ked tak nad tym uvazujem, fakt som opar nemala odkedy ho mam x-) a to ja na ne dost trpim. everon sa uz mina a rozmyslam, ci si kupit este jeden alebo balzam na pery od hauschky v tycinke, ten ma mimoriadne laka. nemali ste ho niektora? juju, citronova weleda na ruky je super 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ciatko, kde si zohnala tú citr. weledu?????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?