Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Protože téma Jakou používáte kosmetiku je už hodně rozsáhlé a řeší se v něm převážně klasická kosmetika a v tématu o životním prostředí se řeší zase plno jiných věcí, tak konečně zakládám téma o čistě přírodní kosmetice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja som tak nadšená z ecoveru x-) pred týžňom sme kupovali pračku, tak sme včera kúpili ecover, aj tekutý prací "prášok", aj aviváž, ružovú a dnes sme prvý krát prali, no nádhera, to tak úžasne vonia x-) aj ecover na riad, aloe-vera, žiadna chemická vôňa oproti tomu nemá šancu x-) už sa teším ako večer navlečieme prvýkrát perinku do novučičkých obliečok voňajúcich po ecovere...sa bude spať ako v rozprávke x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to sem ráda, že nejsem v nípání sama, sem myslela, že vy, co se v tom líp vyznáte, se nenípete, když se říká, že pak je to ještě horší, jenže s tím se přece nedá chodit mezi lidi.. :-p No, jinak moje brada je taky nejhorší.. :-S hrůza, tak se kytuju a kytuju.. Btw, jaký makeup používáte? (Asi tu o tom už někdy byla řeč, ale nechce se mi to hledat, tak díky).. ;-)
Odpovědět
Kessinko, mně se taky líbí vůně Ecoveru, ale připadalo mi, že to v tom prádle moc nezůstane (hlavně ten prací prostředek, aviváž trochu cítit je - nevím,, jak z povlečení, to neavivážuji, ale ze svetrů chvíli ano). Tak ať jsi i nadále spokojená :-) Ty přírodní čističe celkově voní daleko líp, už teď vůbec nemůžu cítit, když v práci uklízečka něco myje Savem nebo Realem, dělá se mi z toho špatně :-p Taky nípu :-D Ale jen to, u čeho to pomůže, zbytek jen maskuji korektorem, příp. make upem (Lucie, mám Alverde, ale nekryje dokonale, musím tomu lokálně pomáhat tím korektorem).
Odpovědět
pupinky na brade maji byt pry spojene s funkci tlusteho streva..v hauschka knizce se tyhle spojitosti rozebiraj
Odpovědět
Profilova fotka
Catf, a co s tím dál dělat? :-o
Odpovědět
lucie.. mozna by to chtelo nejaky lehky detox, soustredit se na to, co jis..jestli ti neco z toho nedela spatne...josefka je tady expert na vyzivu, ona bude presne vedet, co konkretne se ve tlustem streve deje ..z toho, co jsem ja pochytila, tak mu nesvedci predevsim moc masa, nedostatek zeleniny, grilovani, smazeni, uzeniny, koureni, alkohol..
Odpovědět
jsme furt doma, chjo, musime neco jeste dodelat :-( lucie, ja nedelam nic z toho, co pise catf (krome vina) a stejne mi to nepomaha :-D nevysadila jsi taky nahodou HA? protoze pak to asi fakt chce cas, nez se telo vycisti a ta hladina hormonu ustali... jinak pouzivam make-up dr.hauschka nebo logonu (jnak ja asi malinko prehanim, neni to zas tak hrozny, jenze jsem predtim nemela ani na pupinek, takze ted me to vzdycky trochu rozhazi :-D)
Odpovědět
catf, co je jeste v te hauschka knizce? nemas na ni odkaz?
Odpovědět
Take by me zajimalo co se v tom Hauschkovi jeste pise...Ja mam od nej jen tu oblicejovou gymnastiku...kterou ale vubec necvicim a mam tedy dvojitou bradu :-D ...na ktere se mi rozleza akne :-D :-D
Odpovědět
nejak je tu bez Josefky mrtvo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, diskuze na tema vitarianstvi byla bourliva :-D .... ale uz taky mlcim :-x. Stzi, catf, vy jste byly spolu na rautu???? Stazko, pisu si, ze velkou zasobu Weledy :-))). Tak ja musim priznat, ze se mi plet zlepsuje a zlepsuje a zlepsuje (tukam na drevo, tedy na hlavu) :-) - zrovna predevcirem mi rekla jedna holka, ze je videt, ze zdrave jim, protoze mam hezky vlasy a plet :-) - koukala jsem na ni jako pako a ptala se ji, jestli jako nezapomnela bryle, protoze jsem zrovna mela na cele dva cerveny fleky z ranniho nipani :-D .... ale potesilo me to. Je ale pravda, ze na tom nipani neco je - snazim se se nenipat a kdyz to vydrzim, tak je to lepsi, ale obcas dostanu zachvat a pak vypadam jak po nestovicich. Jinak co se tyce pleti, tak jsem se dnes ujistila, ze zdravy vnitrek je zasadni. M mel velke problemy s pleti a dneska jsem na nej koukala a ma ji jako miminko. Zlepsilo se mu to asi az po roce zdrave stravy, ted uz to i sam prizna ... ;-) a je fakt, ze stres ma ted veliky a na te jeho pleti to neni znat (tuk, tuk). Bedary na brade mam pocit muzou znamenat nevyvazeny cukr v krvi, ale ted si vzane nejsem jista. Ta nase lektorka to kdysi zminila, ale nepamatuju si to presne. Plet jeste budeme brat, tak pak budu hazet moudra :-) Vim, ze bedary na zadech sportovcu/kulturistu muzou znamenat prilis velky prisun bilkovin.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a mam make-up od Hauschky - asi tyden a jsem spokojena, zhorseni pleti se zatim nekonalo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky co to je ECOVER???
Odpovědět
Veroniko, Ecover je belgická (myslím) firma, která vyrábí ekologické prostředky na úklid a praní, podívej se sem: http://www.biosfera.cz/ekodrogerie/ka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ecover je asi nejznamejsi a nejrozsirenejsi znacka ekologickych cisticich prostredku - prasky na pradlo, avivaze, jar, prostredky na podlahu atd .... Jinak me prijde, ze kdyz pradlo uschne, tak moc nevoni, spis tak jakoby bylo vyprane Jelenem.
Odpovědět
No, máš pravdu, voní podobně (jak by ne, když má mýdlový základ), možná malinko líp než po Jelenovi :-) Ale mokré vonělo nádherně, vždycky jsem k němu čichala jak blázen :-D Ještě bych řekla, že Ecover je asi z ekodrogerie nejlevnější. Stále pozoruji, že moje pleť závisí na hormonech - jak jsem si minulý týden chválila "skoroalabastr", teď při MS je to zase trochu katastrófe, ale po dýňáku se to celkem rychle zlepšuje.
Odpovědět
Profilova fotka
herminka ja mam vzdycky hroznou plet pred ovulaci a to by pry mela byt nejkrasnejsi :-N a pred MS je uplne super =-)
Odpovědět
josefko, tak to ti gratuluju ke zlepšení :-) já jsem si koupila teď make-up i korektor od Hauschky a zhoršení se zatím taky nekoná, uf :-) spíš naopak, kosmetička mě chválila, že to mám lepší, kéž by se to udrželo....
Odpovědět
Profilova fotka
presne jak pises herminko - mokre voni nadherne, suche tak jak jsem popsala :-D. S tou pleti - porad nemam zadny alabastr a rozhodne ji nemam jako pri HA a porad ji mam silne zavislou na MS, ale stejne je to lepsi a lepsi - kez by to tak pokracovalo. kacenko, taky super zpravicka :-)
Odpovědět
no jo, ono se to zas zvrtne.. ale aspoň si teď můžu užít pár dní... :-D
Odpovědět
holky, tohle je ta knizka hauschka http://www.greenwave.cz/znacka/dr-hau... to info o brade nemam primo z knihy, protoze knihu jsem nesehnala, meli ji v gw vyprodanou..nicmene, kdyz jsem tam byla(je to par tydnu zpatky), tak jsme s o ni s pani v gw bavily a ona mi vypravela, jak je ta kniha bezva a jak vubec ji hauschka kosmetika pomaha, akorat, ze ted ma par pupinku na brade a ze vi, ze je to diky tlustemu strevu, protoze by mela hubnout, ale neji podle predstav.. s tim, ze v te knizce je spousta tipu na spojitosti mezi tim, co se deje uvnitr a proc a vliv na plet.. josefko, a co ty ted na plet pouzivas..porad tu mandlovou weledu?
Odpovědět
Profilova fotka
catf, ja ted pouzivam tohle: vecer: lavovka Alva (1x tydne necham 10 min, ostatni dny oplachnu hned) a pak dynovy olej a pod oci vit A. Kdyz se mi neco vyvrbi, tak dam Weledu rano: oblicej umeju jenom vodou a namazu se aloovym kremem od ESI a pod oci mam tu ruzovou Weledu, pokud mam neco vyvrbeneho, tak dam do dlane par kapek vit A a do toho kapnu kapku esencialniho olje od TeaTrea. Obcas do toho svihnu neco jineho - treba mam uz z prvnich zachvatu olejoveho silenstvi namichanou smes jojoboveho oleje a oleje s psenicnych klicku a levanduli, tak kdyz nemam chut na dynovy olej, tak se namazu timhle nebo mam Aloovy nocni krem od Logony, tak nekdy maznu ten .... ale tohle jenom vyjimecne, to spis, kdyz se zacnu citit vinne, ze to nepouzivam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je pravda, že po vysazení HA se mi pleť o hodně zhoršila, ale už je to 1,5 roku a mám pocit, že je to čím dál tím horší, tak já v první řadě změním jídelníček, zeleniny tam moc nemám, ale jinak nijak zásadně nehřeším, nekouřím, alkohol piju příležitostně, a to jen bílý víno, ale asi se pokusím víc pít vodu a i něco zhubnout, aby se ta moje brada vzpamatovala.. :-D navíc jako nevěsta chci být nejkrásnější a samozřejmě nejštíhlejší.. ;-) A co, Josefko, děláš, že si takový odborník? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie, odbornik nejsem, ale v podstate to studuju, tak snad jednou budu i ten odbornik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už seš skoroodborník! :-D Studuješ v zahraničí?
Odpovědět
Profilova fotka
SKOROodbornik :-D - studuju v Irsku :-)
Odpovědět
Prosim vas, kde presne je tato tema vo fore? Ja viem blba otazka - no ked si ju najdem vo vyhladavaci, tak mi uzkaze len forum bez podkategorie a neda sa mi to ulozit do oblubenych, tak musim stale znovu ju vyhladat. Aelbo je to na ceskej stranke? Diky moc - zaujimave citanie ;-)
Odpovědět
nevim, mozna to je na obou verzich, kazdopadne na ceske je to pod kategorii Krasa
Odpovědět
tak jsme se byli o vikendu vyrachat v prirodnich horkych pramenech, super... skoda jen ze jsme to museli zkratit kvuli desti... Nicmene dotaz pro odborniky pres vune (catf ?) - cely vikend jsem inhalovala citronellu, ktera tvorila zaklad nejakeho prirodniho repelentu... Na co to krome te haveti ma pusobit?
Odpovědět
Profilova fotka
lindulak, aj v slovenskej je v kategórii krása ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?