Menu Forum

Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

(cz & sk)
25. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. března 2007
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. března 2007
 a ono to jde i nejak slozite vyvarovat ? emoticon
vhodim do hrnku s vrelou vodou, chvilku necham a je to ne emoticon
5. lis 2008 ve 22:48  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Stázi, jsem celkem minimalista, ale co se hygieny týče, moc ne (nebo jak na co).

Chloe, díky za připomenutí. Mám citron+meduňku a našla jsem tam Stearamidopropyl dimethylamine - může způsobovat podráždění kůže a sliznic, podezřelý kvůli rakovině, na ostatní už nemám sílu. Stačí to?
5. lis 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Princez, jasně, způsobů vyvařování je taky víc emoticon, ale všechny na stejné brdo, ale teď řešíme "mýt či nemýt" (kalich intimním mýdlem). MMCH, Ty ho máš taky? emoticon
5. lis 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 no nic jineho na kalich nepouzivam, jenom vodu, pokud mozno co nejvice teplou (horkou)... Nikde to tam nepsali a ani se mi nechtelo hnedat neco extra aby to vyhovovalo i kalisku i me emoticon

Pritel je taky ze slivovicoveho kraje... Loni meli ve sklepe sto litru, letos to bude podobne, jeste kdyz palili i tresne emoticon Dovezli jsme sem asi pet litru... Ja to taky pouzivam tak na zahrati na horach, pri nachlazeni nebo kdyz je mi po necem tezko... No a vlatne jeste kdyz se neco slavi emoticon Takze asi vic nez by bylo zdravo emoticon
5. lis 2008 ve 22:51  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 aha,a ja se pak trapim s tou praskovou ktera je jako zelvi vykal emoticon ...
5. lis 2008 ve 22:53  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala se 14. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 2394 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 catf, no jo, prelejt misem emoticon emoticon

hermi, mnoho hygieny muze jenom uskodit, ci prinyst neprijemne situace (na cestach atd.) emoticon
smarja a nenarazej na me s tim vyvarenim, ja to pochopila emoticon
5. lis 2008 ve 22:54  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 myslela jsem tu barvu od logony...ne slivovici emoticon
5. lis 2008 ve 22:55  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 chloe emoticon tahle ne, to je jak karamel (konzistence) a vune v poho (teda i barva karamelu, ale to bude asi tim, ze mam odstin teak emoticon
5. lis 2008 ve 22:55  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
 herminka diky,ja jen stale resila proc nema certif....tedy pokud tam pouzili takovou latku je asi pochopitelne ze ho nema...A me to bylo furt divne,ze ho nedostal...
5. lis 2008 ve 22:57  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Jé, my jsme taky letos pálili i třešně, hodně se urodilo emoticon A taky jsem je namrazila (jsou to vlastně biotřešně emoticon), doufám, že mi je tchán nevyhodil, když dnes čistil mražák.

Já někdy opláchnu kalíšek i studenou, když spěchám (na WC nám teplá neteče).
5. lis 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 a protoze jste tak line, ze jste se ani neozvaly na nabidku lavera gel na vlasy zdarma, vecpala jsem ho pres IP catf emoticon emoticon
5. lis 2008 ve 22:59  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Chloe, želví výkal emoticon emoticon Mně to neva, všelijak s tím mícháním experimentuji (citron, víno, paprika, teď tam chci kápnout i rozmarýnový éterák, když je prý tak dobrý pro vlasy), jsem takový patlal, no emoticon

Stázi, víš, jak je to s tou potrfenou husou? emoticon
5. lis 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 holky, ja teda odbocim na chvili od vyvarovaci diskuze emoticon ...dneska jsem byla u kadernika a jukla na slozeni barvy..zadne zakerne ingredience z josefcina seznamu v ni nejsou..ani vzdalene se tomu nic nepodoba..ovsem muze to byt i tim, ze ac se nechavam barvit na svetle hnedou medovou, zjistila jsem, ze oni mi vlastne moji sedomysi barvu odbarvuji .. na tmavou medovou blond..cili smes ultra blond a bezovo fialove blond(do ted jsem nepochopila, jak z toho muze vylizt moje barva emoticon ..) ..nicmene polovina josefcinych sajrajtu byla spojena s barvama jako cervena, hneda apod...nicmene, muj laickej rozbor slozeni barvy je zjednodussene..slozky, ktere vlas narusi, aby se do nej mohla barva dostat, barevne pigmenty a vytazky z rostlin, ktere dodaji vlasu nejakou vyzivu po tomhle zasahu..
5. lis 2008 ve 23:04  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 Kdo vi jestli oni nakonec nebou palit i BIO jabka emoticon Taky jich maji nejak nadbytek... tak to asi bydlite nekde za rohem
5. lis 2008 ve 23:10  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
    Slovensko
 catf tak to rada pocujem, priznam sa, ze som velmi dufala, ze Tigi bude ok. A tie sajrajty sa tykali farieb hnedej a cervenej z Tigi? Zevraj este setrnejsi je Redken, tak poreferujem, ked tam pojdem. Ja totiz nemam odvahu doma experimentovat a farbit vlasy. Ine je hnede, ale blond melir doma, uf...

Inak Vam chcem poreferovat o detoxikacnej kure. Citime sa s muzickom super. Nejaki odlahceni. Nedrzime dietu presne (najma tie papanie exotickych byliniek emoticon ) a semtam sa objavi v brusku mala cokoladka, co neodolam, ale citime sa super a rozhodli sme sa, ze sa budeme stravvat podobnym stylom a par krat urobime vynimku a zjeme syr, ci fajnu bagetu emoticon pokial mate niektora problem s travenim, tak urcite doporucujem
5. lis 2008 ve 23:26  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
Registrovala se 21. února 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 232 příspěvků. Má 7 přátel. Region Nitra.
  • Svatba byla 5. května 2007
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
Registrovala se 21. února 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 232 příspěvků. Má 7 přátel. Region Nitra.
 JUJU, to s Dermalotiom je OK, skúsim teda poštu a uvidím...Trošku sa bojím aby sa to cestou nerozbilo. Je pravda, že aj ja som welede zo začiatku nedôverovala /mala som zlú skúsenosť s kosatcovým krémom / a teraz začínam byť čoraz viac nadšená. Len je škoda, že u nás nie je weleda tak bežne v obchodoch ako inde v zahraničí...Juju nevieš mi prosím ťa povedať aký je správny postup pri používaní kosatc. mlieka Classic. Má to tiež nejaké "zvláštnosti"??? Na obale som sa nedočítala nič. Dávam si ho na vatový tampón , vyčistím a opláchnem vodou. Keď som už do neho investovala, nechcem to nejako pokaziť.....

Baby, neviete náhodou či sa to Dermalotio dá zohnať v Rakúsku????

To Ninouche: Aj ja mám tiež rada taký "kalsický" postup odličovania a čistenia pleti. Neviem si predstaviť vynechanie vody al. mlieka...To pleťové tonikum špeciál od Hauschku čo som si kúpila som zatiaľ nepoužila /snažím sa najskôr dokončiť všetko ostatné/...Dúfam, že napriek tomu, že sa strieka priamo na tvár splní moju predstavu...Inak na odličovanie weledu kosatcovú a krááásne vonia.
6. lis 2008 v 09:10  •  Svatba byla v květnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Josefko, až budeš mít po tom kurzu vaření, hodíš do diskuse nějaký zkušenosti? Zajímá mě, jestli se něco dovíš o té stévii a jejím použití emoticon Podle toho popisku, co sem kopírovala herminka, mě moc neláká...

Ad med - my ho milujem, i když vím, že má účinky tak při teplotě do 40 °C, tak ho přesto dáváme do čaje, černý čaj s medem a s citronem máme strašně rádi. Jinak ho dávám do všeho, místo cukru zkrátka, anebo na studeno do bílýho jogurtu s ovocem, sladím s ním nastrouhaný jablka, když jsou kyselejší, anebo jablečný pyré, prostě kam to jde emoticon Švagrová pije i rozpustnou kávu s medem, v ní ho teda ale nemusím emoticon
Taky je prý pro člověka nejhodnotnější co nejtmavší med od včelaře, a to z oblasti, kde člověk žije... Používáme med na detoxikační masáž zad a tam se hodně pozná kvalita medu, jednou jsme z nouze zkusili použít jakýsi zbytek koupený v supermarketu, a s tím se nedalo vůbec pracovat, byl mastný, jak tam byly přidány látky proti krystalizaci, fuj... emoticon

Díky ninouche za info k těm kamínkům, myslela jsem ty se spirálou, anebo pak ty sošky (anděl, elf), hrozně se mi líbí, ale moc jsem právě nevěřila tomu, že by dokázaly provonět místnost. Možná si koupím jeden do práce na stůl aspoň pro můj nos, co bude nejblíž, a abych se měla na co hezkýho dívat emoticon

Hlavně jsem vám chtěla předat velice radostnou zkušenost mé sestry, měly jsme včera snad hodinový telefonát. Předně se to týkalo masáže obličeje, co jsem jí dělala, spolu s akupresurou. Má totiž v práci docela stresy a už pár měsíců jí permanentně není dobře, bolesti hlavy, podrážnění, reakce na hluk, apod. Od neděle, kdy jsem jí tu masáž udělala, je bez bolestí, cítí se dobře, odlehčeně (je zajímavý, že od té doby bolela hlava několikrát docela dost mě, je možný, že jsem to absorbovala a neumím to zatím se sebe vypustit), a pár lidí už se jí ptalo, jestli se neudála nějaká šťastná novinka v jejím osobním životě, že nějak září.
A druhá podstatná věc - začala používat přírodní kosmetiku - lávovku především, kokosák, zatím má více vzorků různých krémů, vod a mlík, parfém a sprchový gel od Farfally. Měla vždycky docela citlivou a problematičtější pleť, make-up používala neustále, už na něm byla i psychicky závislá, že bez něj nedokázala vyjít z domu, a za posledních pár dní se jí pleť natolik upravila, že použije řasenku a lesk na rty a vyráží, nic ji nesvědí, nepálí, nedráždí... Je nadšená. Měla jsem s ní fakt radost, protože je krásně vidět, že to funguje, hlavně je jí dobře a znova začíná myslet na svůj osobní život (poslední rok jsem z ní byla dost nervózní, neměla daleko ke kolapsu...).
emoticon
6. lis 2008 v 10:13  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 juju, ono neslo o barvy tigi, ale o vsechny barvy obecne..tigi barvy nema..v cr pouzivaji igoru royal od schwarzkopf

martina, jak jsi zminovala ten clinique, ze ho dodelavas..ja jsem to nakonec vsechno otevrene vyhodila a nove veci prodalaemoticon ..taky si pamatuju, ze jsme obe zminovaly, ze chceme nahradit kroky clinique stejnymi kroky od prirodnich produktu..tak ja jsem tohle uz uplne vypustila...myci krem mi vyhovuje mnohem vic nez mydlo(proste je mnohem setrnejsi)..pletova voda se napr u tautropfen nepouziva klasicky na tamponek a otrit, ale vmasirovava se do pleti(stejne tak to tonikum hauschka)..to bych rekla, ze jsou asi tak zasadni rozdily pro me, na ktere jsem si zvykla..

..jinak to pro sebe vidim ted na tautropfen..ted testuju radu na citlivou plet a je to proste nadhera, ty kremy jsou super lehoucke..jeste mi zbyva dotestovat ruzovou radu a pak se rozhodnu emoticon

petuli, nepouzivas ty ted taky tautropfen? a spokojenost?
6. lis 2008 v 10:16  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli, to je skvela zprava o tvy segre emoticon ..ja na sobe taky pozoruju zlepseni pri pouzivani prirodni kosmetiky, oleju a eteraku emoticon
6. lis 2008 v 10:19  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 petuli, tak to je super s tou tvoji sestrou - ja i muj muz bychom potrebovali taky takovou masaz emoticon

az budu mit po kurzu, tak se s vama urcite podelim o svoje nove zkusenosti emoticon

jinak jeste par info k tomu Manuka medu:
ziskava se z manuka stromu, ktery kvete jednou rocne po dobu sesti tydnu, takze proto je tak drahy.
Ma silne protizanetlive ucinky - treba i na zaludecni vredy zpusobene bakterii H.pylori, je dobry na travici problemy, priklada se na infikovane zraneni a vredy, pomaha lecit virozy a bakterialni infekce, specialne na pruduskach, povzbuzuje imunitni system. Antibakterialni latka se jmenuje Methylglyoxal.
Manuka med take funguje jako cerstve ovoce, takze bojuje proti volnym radikalum v tele.
Aktivita manuka medu je ruzna od 10 - 55.
Manuka med 10+ je vhodny pro udrzeni zdravi, podpora imunitniho systemu, bolest v krku,
Manuka 25+ je vhodny pro trvajici kasel a podrazedeni traviciho traktu,
Manuka 40+ je vhodna pri zaludecnich vredech a problemech s travenim a
Manuka med 55+ je vhodna na vredy na nohou a dlouhotrvajici infekce
6. lis 2008 v 10:52  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
 Petuli - Catf , som rada že na sebe a aj iných pozorujete zlepšenie po všetkých stránkach... Povzbudzuje to aj mňa, ja som už raz pokus s Hauschkom mala /odradilo ma že sa mi pleť zhoršila/ a preto som sa opäť vrátila ku Clinique. Už som ale s Clinique nemala taký dobrý pocit ako predtým, chýbala mi prírodná vôňa prípravkov a stále som si predstavovala ten "fujtabl" a to čo asi všetko si na seba dávam. Teraz sa snažím všetko chemické pomíňať raz a navždy a už používať všetko len bio. Mám z toho lepší pocit a citim sa byť viac v pohode. Rovnako som si začala dávať aj väčší pozor na to čo s manželom jeme a pijeme. Keďže by sme chceli bábo...

Catf tá pleťová voda od Hauschku sa nastrieka na tvár a vmasíruje rukami a potom sa pleť má dať ten olej??? Ja som si myslela, že na tvár nastriekam tonikum a ešte na vlhkú pleť dám olej...Chcela by som totiž presne vedieť ako sa to má používať. Dočítala som sa totiž že k zhoršeniu mojej pleti počas používania Hauschku mohlo dôjsť aj preto že som to zle používala...
6. lis 2008 v 11:19  •  Svatba byla v květnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Catf, zrovna dneska jsem koukala na poličku v koupelně a zkonstatovala jsem v duchu, že Tautropfen je jednoznačně moje jednička emoticon Mám tam od nich většinu výrobků. Řada na citlivou pleť, to myslíš Fluidum, ano? Měla jsem odličovací mléko. Mám taky spoustu vzorků, ale co se krémů týče, zjišťuji, že nade všechny je ten mandlový olej a kolem očí růžový balzám, tak se mi ty speciální oční nayana nebo pura verde vypínací ani nechce zkoušet. Takže určitě, používám a používat budu emoticon Jediný teda, co mi nesedělo, byly právě růžový denní a noční krém, měla jsem růžový flíčky po nich, ale stejně - krémy si aspoň zatím pořizovat nechci. Spíš zkusím ten růžový olej a zajímalo by mě růžové lotio bio - jsou v něm výtažky z růže, bio jablečný ocet a růžová voda, ale nevím, jestli by to na dermatitidu bylo plus, nebo mínus...
Catf, ta světle hnědá medová (zní to úplně k sežrání emoticon ), je to viditelný rozdíl oproti tvé předchozí barvě? Chtěla bych zkusit tu krémovou logonu - nugát, ale nevím, jestli to není moc tmavý, ještě to oblídnu na krabičce.

Josefko, tak si říkám, ta umí to a ta zas tohle... emoticon To by byl parádní "spolek" z účastnic téhle diskuze emoticon Manuka med zní velmi dobře, podívám se po něm, chtěla bych hlavně pro m. zkusit ty dračí kapky od stázi. Kamarádka zase užívá čistou mateří kašičku od včelaře, kapičku pod jazyk a nechat rozpustit, prý je to celkem hořký, ale kromě proteinů to taky příznivě působí na imunitu, ale ona je sportovkyně, takže do takto proteinových věcí se já nehrnu...

Marti, je to fakt dobrej pocit, když vidím, jak přírodní kosmetika pomáhá, nejen na sobě, ale i na lidech, kterým ukážu jiný možnosti emoticon emoticon
6. lis 2008 v 11:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotosek
1
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 234 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
lotosek
1
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 234 příspěvků a 1 album.
 Milé slečny a paní, protože nemám jaksi tu trpělivost číst celou diskusi, chtěla bych poradit, jakou pečující kosmetiku na problematickou smíšenou pleť bych si mohla pořídit. Doma mám řadu Cannaderm Aknea, ale na privátě bych chtěla vyzkoušet ještě něco jiného. Moje pleť je klasicky 14 dní pěkná a 14 dní je to hrůza, často i nepříjemné podkožní boláčky. Už jsem nasadila Femigard na ty moje rozbouřené hormony po lednovém vysazení HA. Alergické reakce na nějaké látky se zatím naštěstí neobjevily. emoticon Díky za každý tip. emoticon
6. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Ahoj lotosku, já si na čištění pleti (a nejen já, ale spousta uživatelek tady i moje rodina) nemůžu vynachválit lávovou zem Tautropfen. Podle toho, jaké máš zkušenosti s tea tree, potom můžeš zkusit čajovníkovou pleťovou vodu tautropfen, která má antibakteriální účinky, ale nevysušuje. Ta Aknea Ti pomáhá?
Holky si tu jinak hodně chválí weledu a dr. hauschku, to je individuálnější. Taky bych vyzkoušela květinové vody, vilínová nebo mátová jsou taky dobré na čištění. Na pěstění potom zkoušíme a některým vyhovují rostlinné oleje, např. jojobový, event. s kapkou éterického oleje.
6. lis 2008 ve 12:26  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 martina, to pletove tonikum se ma do pleti vmacknout, aby se dostalo do poru a pak naneses olej..ja jsem to pochopila tak, ze kdyz pouzijes tonikum, nanasis olej uz bez navlhceni obliceje..

lotosek, zkus si precist napr. pristup hauschky k peci o plet, jestli ti to bude vyhovovat..
http://www.drhauschka.cz/www/index.php?page=clanek&id=412
6. lis 2008 ve 12:27  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 petuli, k te barve.. tim, ze melir byl kombinace moji prirozene barvy a peroxidu, ktery to odbarvil na prirodni blond(je to videt na svateb. fotkach v albu) je ted vysledek jen neznatelne tmavsi..nekdo rika, ze nevidi rozdil, jiny zase, ze to ted vypada svetlejsi nez pred tim, protoze to je celistva medova, dalsi zas, ze je to tmavsi..tak si vyber emoticon mohla bych ti to poslat na mail vyfocene..vcera jsme to totiz fotily pro tchyni, ktery se libil muj strih ..a v tigi mi muzou dat cisla barev, co pouzivaji..
6. lis 2008 ve 12:35  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 catf to som nevedela ye tigi nema svoje farby emoticon

Martinka s tym mlieckom ti neporadim, lebo ja ho nemam a nikdy som ho nepouzivala. Normalne sa pletove mlieka neoplachuju (alebo ano ? emoticon ) ale ak ti oplachnutie pride lepsie tak to tak rob emoticon

pozerala som stranky Tautop., vyzera lakavo, skoda ze sa to tu neda zohnat emoticon
6. lis 2008 ve 13:01  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
 JUJU, ja sa stým mliekom odlíčím, umyjem vodou a nejakým mydlom-gélom-penou a potom dočistím pleťovou vodou. Ty máš nejaký iný postup?? Ja neviem bez vody vydržať.....
6. lis 2008 ve 13:21  •  Svatba byla v květnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 holky, jak jste mluvily o tech dynich, tak tady jsem objevila zajimave tipya recepty:
http://kalynskitchen.blogspot.com/2007/03/recipe-favorites-butternut-squash-with.html
6. lis 2008 ve 14:16  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 aha, tak aj to robim opacne. emoticon najprv sa umyjem vodou a niecim - teraz pouzivam il a to co voda nezmyje doodlicujem mliekom a sem tam si dam vodu a potom krem. Dufam, ze mlieko by sa nemalo zmyvat emoticon inak s tym dermalotion ma to mrzi, ked ti ho teta poriadne vystelie, tak sa urcite nerozbije emoticon
6. lis 2008 ve 14:48  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš