Menu Forum

Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

(cz & sk)
25. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
    Slovensko
 baby a viete ze verbena je bylinka lasky? stare carodejnice ho miesali do napojov urcenych tym, ktori sa mali zamilovat do dotycnej osoby... Ja pravidelne varim verbena cajik mojmu muzickovi a miluje ma uz dobre 4 roky emoticon emoticon ale tato bylinka je zakazana tehotnym zenuskam...

martinka pouzivam ruzovy hydratacny a mandlove mlieko, oleje na tvar som zatial neskusala, iba na telo
3. lis 2008 ve 13:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala se 1. února 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1885 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala se 1. února 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1885 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojte
tak uz som aj ja namotana na olejicky.kupila som si dynovy a je super. zatial som ho davala len na plet a do vlasov, nejako sa nemam k tomu, aby som ho prehltla emoticon mam nobilis, u nas v zapadakove inu znacku nemaju. emoticon
3. lis 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 chloe, tea tree olejicek by se nemel pouzivat na citlivou pokozku a primo by se mel aplikovat pouze na opary, pupinky a bradavice..jinak ve smesi s olejem max 2% a do koupele 4 kapky..
Eterak z mrkve obecne cisti jatra a krev a pomaha pri koznich onemocnenich, ekzemech a lupence...co treba zkusit tento do koupele a nebo v kombinace s avokadovym olejem na vlasy(treba na noc).
Jeste jsem vsechny eteraky v knizce neprocetla, takze kdyz narazim na neco dalsiho, hodim to sem.

herminko, ruzove drevo doporucuju emoticon
3. lis 2008 ve 13:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
fotoportrét
fotoportrét
chloequest
Registrovala se 13. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 519 příspěvků.
  • Svatba byla 17. září 2006
 catf,petuli,josefko...diky Vam vsem za tipy...kdyby se Vam neco na dermatitidu dostalo pod ruku dejte vedet!!!
3. lis 2008 ve 14:06  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 herminko, jsem rada, ze se rada ujala emoticon
tymian a rozmaryn se v tehotenstvi nemaji ani moc jist, protoze podporuji stahy delohy a tudiz predcasny porod

ad oleje a sklo - ja uz pomalu zacinam rezignovat na tmave sklo, strasne malo vyrobcu dodava olej v tmavem skle. Weleda ma zase skoro vsechno v tmavem skle, takze to resim tak, ze lahvicku od pripravku Weleda umeju, vyvarim a pouziju na nejaky olej. Koupila jsem si tuzku na sklo, tak si tam napisu, co tam je a kdyz ho spotrebuju, tak muzu experimentovat dal emoticon
ten Nobilis ma alespon hodne tvry plast, takze tam nebude moc bisfenolu (ty plasty zmekcuji a take nejvice unikaji), takze to nemusi byt tak spatne - nejhorsi jsou ty mekke pruhledne lahve na stolni oleje v regalech supermarketu emoticon
3. lis 2008 ve 14:14  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
 Chloe, v jedné diskuzi jsem četla doporučení na tento přípravek http://www.topvet.cz/shop/shop.asp?wareid=265 Bohužel nemůžu nikde najít složení, ale dalo by se asi získat mailem přímo od výrobce.
3. lis 2008 ve 14:19  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, taky se da si v lekarne objednat tmave sklenene lahvicky se sroubovacim vickem..stoji to par penez..ja uz to mam takhle domluvene s lekarnou u nas v ulici emoticon
3. lis 2008 ve 14:53  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
Registrovala se 29. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1031 příspěvků. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
Registrovala se 29. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1031 příspěvků. Region Kroměříž.
    Region Kroměříž
 Taky jsem se dívala na dýňový olej z countrylife, na biosfere píšou, že je bio a toto: jedlý dyňový olej z prvního lisování. Je to v pořádku?
3. lis 2008 ve 14:58  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 catf, ja mam sklenicek, ze nevim co s nima emoticon - vsechny tmave sklenicky s peknym uzaviranim uz davno skladuju, takze nouzi o ne nemam emoticon - jen ted do koupelny sjednocuju - ty od Weledy jsou pekne, tak to postupne prelyvam.

hani, bio z prvniho lisovani je super

koukam, ze jsme nalakaly na dynovy olej emoticon
3. lis 2008 v 15:34  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
    Region Kroměříž
 Nedávno jsem udělala nákup sladkostí Alnatura v DM a můžu doporučit. Mají výborné tyčinky, něco ve stylu milkyway, taková mléčná hmota v čokoládě, nebo jahodová hmota v čokoládě, nebo kávová hmota v bílé čokoládě. A bio výrobky rozšiřuje i Albert. Dokonce už má svou bio značku, zatím jsem viděla jejich musli tyčinky, cornflaky a čaje. To je hlavně pro ty, co nemají v okolí nějakou zdravou výživu. emoticon
3. lis 2008 v 15:59  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Hani, udělalas mi nehorázné chutě, mám totiž hlad emoticon Co to má být za tu značku v Albertu, nic jsem nezaregistrovala emoticon
3. lis 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
    Region Kroměříž
 Jmenuje se to přímo AlbertBio. Já chodím do dvou Albertů a v nich mají speciální regál s bio věcma, ale mají je i mezi tím, kam patří, jako bio čaje mezi čaji, bio tyčinky mezi tyčinkama. A ty obaly jsou hodně zelené. A ještě jsem tam našla bio hořické trubičky. Ty mám schované v šuplíku, třeba na zítra emoticon
3. lis 2008 v 17:11  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Aha, vidíš, toho čaje jsem si všimla, jen jsem si to nespojla emoticon
3. lis 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Dělala jsem dnes zase sliz (tentokrát z olivového mýdla Agno) a vzpomněla jsem si, že Princezna psala, že zkusí sliz bez sody a uvědomila jsem si, že jsem někde četla, že když se nedá soda, může pračka přepěnit. Je to informace bez záruky, ale myslím to s Tvou pračkou dobře, Princez emoticon Nebo jsi to už zkusila?

Catf, nedávno jsme si tu psaly o tužidle Alverde - je fakt skvělé! Srovnala jsem jeho složení s Laverou a je až na pár věcí (citronová stráva a bálý čaj vs. aloe a bambus) prkaticky stejné - a rozdíl je cca 170 Kč. A přišla jsem na pěknou nesrovnalost v návodu Alverde - v češtině je psáno o 1-2 dávkách o velikosti lískových oříšků, zatímco v německém návodu o velikosti vlašských ořechů - toto množství mi pro mé vlasy připadá reálnější (a to je nemám nijak dlouhé ani husté).
3. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 herminko, mas pravdu, alverde tuzidlo je bezva, ja davam ty dva liskove orechy a v poho, tak zitra zkusim ty vlaske, jo? emoticon
3. lis 2008 ve 20:33  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Catf, ale pokud Ti menší množství vyhovuje, nač plýtvat emoticon Mně připadá, že to tužidlo rychle ubývá (dávám 4 pumpnutí). Jinak jsem na ten rozpor přišla tak, že mi bylo divné, že u Lavery jsou 2-3 vlašáky a Alverde jen 1-2 lískáče emoticon
3. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
    Region Kroměříž
 Hermi,v DM mají to tužidlo Lavera dražší asi jen o 10 kč. Nedávno jsem ho kupovala na srovnání, ta cena mě fakt překvapila, ale nebylo tam napsané, že by to byla nějaká akce.
3. lis 2008 ve 20:59  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Jako že Lavera stojí taky okolo stovky? Tak to pardon za matení. Na stránkách Lavery totiž píšou 263 Kč, ale abych se přiznala, po Laveře jsem nějak netoužila emoticon, tak jsem se po ní v DM ani nedívala.
3. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
  • Svatba byla 7. května 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
Registrovala se 31. prosince 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 407 příspěvků a 1 album. Má 17 přátel. Pezinok, Region Pezinok.
    Slovensko
 pri alvedre by bolo najlepšie vedieť po nemecky emoticon ja som si kupovala šampón na farbené vlasy s jojobovým výťažkom a hodvábnymi proteínmi...podľa obalu mi to síce skôr pripomínalo šalviu, tak ale som si povedala že sa nevyznám...na ďalší deň som bola v inej pobočke DM (aby som si dokúpila kondicionér) a tam mali na mojom šampóne úplne iný preklad, marí sa mi že niečo s lupinami, lebo som si povedala že snáď bude aspoň pre priateľa dobrý emoticon
doma si pozrela aj nemecký text, Birke/Salbei znie fakt skôr ako šalvia než ako jojoba....nuž, ale nemčina nie je mojou silnou stránkou emoticon podľa slovníku je to breza/šalvia, na citlivú pokožku hlavy...tak asi na ďalšie nákupy si so sebou zoberiem aj slovník emoticon ešteže som si nekúpila šampón na mastné vlasy emoticon
3. lis 2008 ve 21:12  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hana_r
    Region Kroměříž
 Jojo, vím, že je to divný, ale nedávno to na jiné diskuzi psala jedna holčina, taky jsem nad tím kroutila hlavou a pak ho našla i u nás v DM za tuto super cenu. emoticon Ale osobně mi příjdou na stejno.
3. lis 2008 ve 21:13  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kessinka (30 r.)
    Slovensko
 inak mám zvláštny pocit že nevedome sa pomaličky zbavujem chemickej kozmetiky rýchlejšie než by bolo normálne...len za posledný týždeň sa mi podarilo zlomiť korektor úplne na spodku a celý padol rovno do smetného koša emoticon vo štvrtok sme mali beániu a neviem akým zázrakom sa mi podarilo zo zavretej kabelky stratiť celý, takmer nový (respektíve málo míňaný) aknekolor a dnes som si chcela očistiť tvár pleťovým mliekom, tak som nahla fľaštičku poriadne, aby z nej niečo vytieklo, a namiesto čistiaceho mlieka sa zrazu na podlahu vyliala polovica fľaštičky pleťovej vody emoticon
čo by na toto povedal ujo Freud? emoticon
3. lis 2008 ve 21:21  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Kessinko, tak příště opravdu slovník s sebou emoticon Je fakt, že Alverde nemá zrovna precizní překlad - krom toho, co píšeš (o tom jsem ale neslyšela), tam běžně zaměňují broskve za meruňky a vlašáky za lískáče apod. emoticon Jojo, šampón s břízou a šlavějí je určen na citlivou pokožku hlavy a asi i lupy (ale manželovi se spíš lupy po něm dělaly emoticon).

Hani, právě že jsem srovnávala to složení a lišilo se opravdu o dost málo - a v tomto případě je mi Alverde tak nějak sympatičtější (ani nevím, proč).
3. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Kessi, myslím, že "ujo" Freud by měl jasno emoticon
3. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misk
Registrovala se 15. května 2007 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
misk
Registrovala se 15. května 2007 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
 JJ já si taky kupovala (asi dva měsíce zpátky) Lavera tužidlo a lak na vlasy v DM, každý za sto peněz, to byla asi jen nějaká dočasná akce, za tuhle cenu jsem to tam už pak neviděla, pak už to stálo okolo tří stovek. V Olomouci ve Studánce je mají teď asi za stopade jeden. A říkáte, že alverde taky dobrý jo? emoticon
Hermi dík za tipa na třezalku, je pravda, že afty se u m. objeví v době stresu z práce, tak by ho třezalka mohla zbavit napětí a tím i aft.
ad dýňový olej - já ho koupila v klasické herbě (značka Natura) v tmavé skleněné šroubovací lahvičce, sice bez nějakých certifikátů, ale za studena lisovaný a funguje emoticon Saloos ho má v krásných skleněných pískovaných lahvičkách, ale vychází dráž.
3. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 herminko, alverde tuzidlo ubyva neskutecnou rychlosti, to je fakt...kdyz to srovnam s bambusovou logonou, tak je to obrovsky rozdil..ale funguje pekne, prijemne voni, vlasy nemasti...kolik vlastne alverde stoji? ja to dostala jako darek, tak ani nevim..logona je za cca 270kc
3. lis 2008 ve 22:18  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
Registrovala se 13. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 382 příspěvků. Má 1 přítele. Vršovice, Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
Registrovala se 13. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 382 příspěvků. Má 1 přítele. Vršovice, Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 tak jsem si zašla do DM, jen tak - mela jsem sraz s kamarádkou a prisla jsem driv - a shodou okolností jsem mela hlad. Tak jsem zapátrala a koupila jsem si Alnatura tyčinku s jablkem a byla vyborna!!! Sice 24 korun ale fakt jsem si smlslaemoticon
3. lis 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 catf, ze ty jsi mi zavidela moji novou fotku emoticon
Tak uz mam knizku, tady se to jmenuje Aromatherapy Bible emoticon
3. lis 2008 ve 23:34  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 baby musim sa s Vami podelit o zazitok, sice iny ako biokozmetika. Dnes bol v Bruseli cesko-slovensky koncert pri prilezitosti zalozenia 1.CSR (90.vyrocie), kde hrali ceski a slovenski umelci a bolo to uzasne... emoticon sme sa tam bratrili emoticon a spominali na ceskoslovensko emoticon
4. lis 2008 v 00:18  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
 Catf, tužidlo Alverde stojí 99 Kč. Ale vlasy mám po něm pěkné, tak pokud to vydrží, investice se vyplatí. Jako jedna ze složek je tam pivo - to jsem na tužení zkusila a nebylo špatné, plánuji, že až vypatlám Alverde, zkusím do této lahvičky (která má evidentně zpěňovací ventil) dát opět pivo emoticon a použít ho jako tužidlo pěnové (a ne jím vlasy přelévat) třeba nebudu muset tak utrácet emoticon
4. lis 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
 kessinka: no zrovna nemecke byliny hned tak nekdo nezná, to by mohli vyrobit české prelepky emoticon. s birke bych neměla problém, pač jedna moje byvala nemecka ucitelka se jmenovala Birke Stahl (bříza ocelová) emoticon emoticon emoticon
4. lis 2008 v 09:12  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš