Menu Forum

Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

(cz & sk)
25. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
misk
Registrovala se 15. května 2007 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
misk
Registrovala se 15. května 2007 na beremese.cz. Přidala 111 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
 blka: mají tam Laveru, Weledu, něco od Saloosu, Eubionu aaaa dál nevím, možná i Ecocosmetik, ale tím si teď nejsem moc jistá. Dálší nevím, ale pokud jsi z Olomouce, určitě se tam zajdi mrknout, je tam i moc ochotná paní prodavačka. Třeba Tauptrofen jsem nikde v Ol. neviděla. Já nedám dopustit na Saloos, a ten kupuju v herbě.
2. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
Registrovala se 13. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 382 příspěvků. Má 1 přítele. Vršovice, Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
Registrovala se 13. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 382 příspěvků. Má 1 přítele. Vršovice, Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 blka: někdo to tu psal, že se to má zhoršit. Já mám Hauschku necelý týden a zatím pozoruju jen zlepšení. Ale nikde není řečeno, že se mi to zas nezhorší... emoticon i když doufám, že ne, protože to faaakt nechci emoticon
budu průběžně informovat, jak to vypadá, ale ten pudr to nezhoršuje stopro, protože ze zkušeností s ostatníma pudrama vím, že mi to zhoršovaly hned, za den dva to bylo vidět. A teď nic, spíš naopak, takže ten Hauschkův je dobrej emoticon
2. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Alilia, na mně byl ten korektor malinko do oranžova snad od začátku, jsem dost bledá. Díky za rady ohledně Národní emoticon

Kaculienko, a jak to bahno vypadá? Je to světle hnědy jemný prášek, ze kterého se namíchá bahýnko?

Ještě k ajurvédskému šampónu, který jsem tu nedávno "pohaněla" - smíchala jsem si ho teď s lávovkou (cca v poměru 1:7), vytvořilo to takové pěnovité bahýnko emoticon a vlasy mám po této směsce pěkné - nádherný lesk od ajurvéďáku a objem po lávovce.
2. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
Registrovala se 21. února 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 232 příspěvků. Má 7 přátel. Region Nitra.
  • Svatba byla 5. května 2007
fotoportrét
fotoportrét
martina05 (35 r.)
Registrovala se 21. února 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 232 příspěvků. Má 7 přátel. Region Nitra.
  • Svatba byla 5. května 2007
 Ahoj kačko, som rada že ti Hauschka zaberá.. Na ten púder od Hauschku mám zálusk aj ja ale zatiaľ neviem kde ho zoženiem. Lentilka písala, že tovar na dekorativku /predpokladám , že v Avione v profimede/ má byť až v januári a to asi nevydržím.....možno si to skúsim objednať s yinyang.cz al. ale tie hrozné poplatky pri zásielke na SVK ma trošku odrádzajú.Ešte som cez tieto stránky neobjednávala,tak neviem.....

Čo sa týka korektorov ja mám Hauschku Pure cover stick odtieň 02 a je výborný. V lete mi bol dosť bledý ale teraz je super...

Už druhý deň testujem soľnú pastu na zuby od weledy, som spokojná ale manžel moc nie lebo sa používa bez vody a to mu nevyhovuje....No dúfam, že si zvykne. Skúšali ste niekto pastu na zuby od Lavery?? Našla som ju v DM a možno by som skúsila........
2. lis 2008 ve 13:27  •  Svatba byla v květnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 kacenko, tak to jsem moooc rada, ze ti Hauschka vyhovuje.

ja jsem sipkovy olej pasovala na olej kulinarsky - na oblicej mi nakonec po delsim pouzivani moc nevyhovoval - zhorsila se mi plet. Na telo a vlasy byl bezvadny, ale zase mi na tohle pouzivani prijde zbytecne drahej- takze pujde do briska emoticon

herminko, jeste k tomu skladovani oleju - vicemene rybi, lneny, pupalkovy a olej z vlasskych orisku by mely byt v lednici, ostatni muzou byt mimo lednici, ale pokud mozno na chladnem a tmavem miste. Pokud bys chtela zvysit odolnost oleje, tak do nej muzes kapnout par kapek extraktu zeleneho caje nebo vylit ampulku vit E. Tymianovy a rozmarynovy eterak take pomuzou, ale uz daji oleji chut, ktera se nemusi hodit vsude.
2. lis 2008 ve 13:39  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala se 14. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 2394 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 catf, no ja doporucuju samozrejme hauschku emoticon ten jejich ruzovy krem je proste pro plet to nejlepsi (teda aspon moji)..i kdyz tautropfen taky neni spatny a ty mas plet jinou (smisenou, ne?)..ten ruzovy krem (nemyslim tim light verze) je na opravdu na suchou pokozku, nic lepsiho neznam..

ad hauschka a zhorseni pleti po zacatku jejiho uzivani - tak to nemam, naopak jsem pri prechodu z bezproblemove pleti na problemovou (po vysazeni HA) najela na cistici krem, tonikum special a pletovy olej a vysledky smerem k lepsimu byly znat okamzite (jen ta weleda funguje jeste lip na pupinky emoticon

jinak mi juju udelala chute na weledu nejen tim cold kremem, ale i pletovy krem nevypada spatne emoticon)
jsem uz weledu tak dva roky nepouzivala (krom mandloveho oleje), az jsem malem zapomnela, ze mi taky moc vyhovovala (ted ten nocni iris krem mi sedne taky na jednicku)
2. lis 2008 ve 13:53  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 no jo no, aspoň něco s hauschkou, lepší než nic emoticon ale na "pupinkovou" weledu se těším, jestli mi ji teda josefka-ježíšek přiveze... emoticon
mám olejový dotaz - manžel má poblém s padáním vlasů, mají to v rodině, on se teda zatím drží, ale kouty už se mu dělají... neexistoval by nějaký ten olejíček, který by padání předcházel nebo podobně pomáhal??
2. lis 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 kacenko, ale ja ted pouzivam sice weledu, ale navic jsem k tomu pridala i ten pletovy olej od hauschky emoticon zdvojnasobila jsem ucinnost emoticon kdyz jsem poprve zkousela olej pres noc, tak do rana mel opravdu viditelne vysledky..takze bych urcite nepsala, ze lepsi nez nic..je opravdu dobry (alespon na me, jen cistici krem a tonikum ted maji volno emoticon

jinak mam tady ten maly (10ml) krem na detsky zadky od weledy, ktery naopak zas nefungoval vubec, nechcete s nim nekdo taky zkusit stesti? emoticon rada ho preposlu..
2. lis 2008 ve 14:18  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
Registrovala se 24. března 2005 na mojasvadba.sk. Přidala 371 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
 martinka, ja som hovorila o Alverde dekorativke v DM v Avione... inak H. som videla aj v Avione v nejakej predajni kúsok od Hypernovy, len tie ceny sa mi zdali vyššie... niekto písal, že H. za dobré ceny majú v Profimede na Krížnej, ale potvrdiť to neviem, keďže som tam nebola
H. ešte majú na Dunajskej v bioobchode
ja som si kvôli H. spravila výlet do Brna, kúpila som to za rovnaké ceny ako sú na nete emoticon inak keď som pozerala yinyang, tak zo Slovenska sa dajú posielať peniaze na ich slov. účet, čo je podľa mňa super

Ešte k Alverde dekoratívke... v Saratove mi povedali, že ďalšiu várku by hádam mohli dostať v polovici novembra emoticon

Dievčatá, čo ste tu písali o voľákej hube... to bolo namiesto tampónov na odličovanie, že? Mohla by som ju nahradiť aj "kosmetickou houbičkou", nie? http://www.yinyang.cz/drhauschka/doplnky-accessoires/
2. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 stazko, tak ho schovej pro me, jestli se ho budes chtit zbavit - ja jsem premyslela, ze ho zkusim.

Holky, Weledu klidne privezu, ale budu v Cechach od 25 - 29. 12. - coz si uvedomuju, ze je dost kratka doba a zrovna nevhodna povanocni ..... pak ale urcite priletim na jeden vikend v lednu nebo v zacatkem unora. Tak si to nechte projit hlavou.

kacenko, padani vlasu u chlapu je dedicne, takze se obavam, ze tvemu muzi asi nepomuze ani svecena voda, pokud to ma tatinek. Muze zkusit dynovy olej, ten je proti padani vlasu .... ale necekala bych zazrak.
2. lis 2008 ve 14:36  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lentilka
  • Neví, kdy bude svatba
 Skúšali ste niekto Weledu Kosatcové čistiace mlieko Classic na "nečistú" pleť?

Sú potrebné špeciálne očné krémy na okolie očí? Nestačí používať obyčajný krém na pleť? Nestráca pleť okolo očí používaním superšpeciálnych prípravkov schopnosť regenerovať sa sama?
2. lis 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 josefko, schovavam emoticon u nas to vypada, ze narozdil od tradicniho traveni vanoc mimo CR budeme nuceni, buhuzel, tady zustat, takze tahle doba mi nevadi vubec, pokud to ty budes stihat emoticon

ad padani vlasu, tak na to ani radsi nemyslim, pac vim, ze se s tim preventivne udelat nic moc neda..(i kdyz ty blondaty vlasy u polovice mam tak raaada emoticon ..no, uvidme emoticon
2. lis 2008 v 15:03  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 ad ocni kremy, plet okoli oci je mnohonasobne tenci nez na zbytku obliceje, tudiz nevidim problem s tim, ze by se mohlo pouzivat neco specialniho...schopnost regenerovat se sama..od urciteho veku a s pusobenim okoli a jinymi vlivy (jidlo atd.) si nemyslim, ze by se plet umela regenerovat tak jako tak..proste starne emoticon
ja si ocni kremy kupuju, ale nemyslim si, ze to je nutne..kdyz mi dojde, tak s nakupem dalsiho nespecham tak, jako s kremem na oblicej..stejne si myslim, ze nejdulezitejsi je genetika a ze by se plet mela necim obcas promastit/hydratovat (samozrejme s co nejmensim mnozstvim svinstva podkud mozno), tot vse..to dalsi uz je jen pro nasi psychiku, je to prijemny, delame tim jakoze neco pro sebe.. emoticon
2. lis 2008 v 15:10  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 ja mám jeho vlásky taky ráda emoticon ale je mi jasný, že zázraky se nedějou. Zkusíme teda dýni a smíříme se s padáním emoticon
2. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 plet okolo oci je mnohem tenci (jak psala Stazka) a kremy pod oci jsou mene hutne a lepe se vpijeji. Pouzivanim kremu na tvare se muze stat, ze se plet pod ocima vytaha - udelaji se vacky. S tou regerneraci zalezi presne na veku a genetice ale take na tom, cim plet namazes .... pouzitim klasickych komercnich kremu plet regeneracni schopnost ztrati, ale pokud pouzivas olejicky a prironi kremy, tak by nemela.

Stazko, dekuju - cas na obed si najdu, takze to jeste upresnime bliz k memu priletu do Cech.

kacenko, ty si to jeste rozmysli a kdyztak ti to muzu z Cech poslat postou - kde ze to vlastne bydlis?
2. lis 2008 v 15:18  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 bydlím střídavě v lounech a v praze emoticon jsi moc hodná, josefko emoticon
já zatím počkám, uvidím co udělá Hauschka a kdyby to nějak nevypadalo, tak tě využiju a zkusím weledu emoticon
2. lis 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misk
fotoportrét
fotoportrét
misk
 Holky řešíte tu i výživu a jiné věci než kosmetiku ... dovedete poradit preveni aftů, jak se jim vyvarovat nebo co nejrychleji zbavit? Zkoušet různé lékárenské mastičky mě už nebaví emoticon Věřím, že je nějaký problém v celém těle ... ale jaký?
2. lis 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 josefko, ja dekuju preci emoticon i za to ocni doplneni
2. lis 2008 v 15:36  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
 kacenko, primavera ma cisty rostlinny alkohol a rozmarynovy eterak..tohle pry pomaha pri problemy s vlasy..vmasirovava se to do pokozky hlavy(park kapek eteraku..do toho alkoholu)...no a pak treba rozmarynovy sampon weleda..tohle je z knizky aromaterapie..rozmaryn je vyhlaseny pro sve ucinky na rust vlasu, vyzivuje vlasatou kuzi hlavy a brani tvorbe lupu(nepouzivat, pokud clovek trpi epilepsii).
2. lis 2008 v 15:42  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 děkuju moc, catf, mrknu na to a zkusím na to manžu přemluvit emoticon
2. lis 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blka (32 r.)
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1212 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 17. srpna 2007
    Na Bouzově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
blka (32 r.)
Registrovala se 28. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1212 příspěvků. Má 9 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 17. srpna 2007
    Na Bouzově, Region Olomouc
 Misk: děkuji. Přímo z Olomouce nejsem, ale pracuji tam, tak snad se někdy dokopu jít do města emoticon

Kacenka: to je fakt, to jsem si neuvědomila, že když jsem měla blbý pudr, tak do týdne jsem byla celá osypaná a už jsem ho na sebe nesměla dát. Ty mě lákáš emoticon . A to prodávají jenom na svých stránkách nebo i na jiných eko stránkách? A který pudr máš? Na svých stránkách mají 2.

Z Weledy na problematickou pletď pužíváte tu mandlovou řadu? Já jsem si říkala, že bych zkusila konopnou kosmetiku - zkoušely jste ju některá?
2. lis 2008 v 15:50  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 blka: já mám tenhle: http://www.yinyang.cz/kompaktni-pudr-finale-compact/
kupovala jsem ho přímo v Greenwace, ne přes net, tak nevím, ale určitě ho budou mít i jinde...
2. lis 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misk
fotoportrét
fotoportrét
misk
 blka: moje sestŕa á dost problematickou pleť a koupila si nějaký krém od Cannaderm a moc spokojená nebyla, moc vysušoval a žádnou pozitivní změnu nezpozorovala emoticon Ale každýmu vyhovuje něco jinýho.
2. lis 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
rosina
Registrovala se 29. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 3658 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 3. října 2009
    Region Olomouc
 misk: mně pomáhá tea tree oil aplikovat příma na aftu, přestane to na nějaký čas aspoň bolet a rychlej je to zhojený, jod je na to taky dobrej emoticon afty jsou dědičný a nic moc s nima dělat nejde, béčko trochu pomůže, nebo nějaký homeopatika na imunitu.
2. lis 2008 v 19:52  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 blko, zkousela jsem masku od cannadermu
http://www.cannaderm.cz/cs/produkt/aknea_cistici_kremova_maska/aknea.htm
ta docela sla, stahla pupinky, vysusila, zhojila..(ale kdyz uz ted mam srovnani s ostatnimi produkty weleda, hauschka, tak vlastne ucinky minimalni)
http://www.cannaderm.cz/cs/produkt/aknea_osetrujici_serum/aknea.htm
tohle na me vubec nepusobilo (jak jsme zjistila casem) a strasne jsem pak smrdela polovici emoticon
http://www.cannaderm.cz/cs/produkt/aknea_osetrujici_krem/aknea.htm
a tohle mi taky nepomahalo..

z weledy na problematickou plet pouzivame aknedoron (nebo v jine zemi se to jmenuje jinak dermoneco emoticon), mne to josefka dovezla z irska, v cechach se to neprodava..

na afty nam pomaha drug imun (celkove na podporu imunity) http://www2.energy.sk/cz/vyrobky/Zoznam2.asp?druh=3
jedine po tomhle jsem nemela afty hodne dlouhou dobu (taky na ne trpim)
2. lis 2008 ve 20:14  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 catf: mám na tebe další "olejový" dotaz emoticon jak si míchám ten jíl na masku, zatím tam dávám jen vodu, ale je to takový "chudý" emoticon myslíš, že by tam šel přidat nějaký éterák - třeba tea tree?? Nebo co je takový trošku čistící a aby to taky trošku vonělo...
2. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 kacenko, muzes tam zkusit dat dynovy olej nebo jojobovy - oboji maji protizanetlive vlastnosti. Pokud tam das tea tree olej,tak te to muze moc vysusit. Muzes zkusit dat par kapek levandule (take protizanetliva) do dynoveho oleje (1 kapka na 10 ml oleje) a to cele pak kapnout do te lavovky. Eterak sam osobe je na to mnozstvi lavovky, ktere pouzijes moc silny.
2. lis 2008 ve 21:30  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misk
fotoportrét
fotoportrét
misk
 No na afty netrpím já, ale manžel, já mám ale taky svoje - opary, to je potom fakt radost, když začneme mít každý své období emoticon Když dám m. na afty tea tree, ak kňučí, že to bolí a stejně říká, že to nepomáhá. Na homeopatika nereaguje vůbec, béčko taky pomůže-nepomůže. Na podporu imunity taky už něco bral, ale taky z toho nebyl bůhví jaký užitek. Jako dítě u něj zkoušeli nějakou laserovou terapii.
Spíš by mě zajímalo, do jaké míry souvisí afty se stravou a celkovým životním stylem, nevíte někdo? Jako dítě je měl v jednom kuse, teď už jenom párkrát do roka, ale stejně je to otravná kombinace emoticon
To že je to dědičné, mě teda docela dost vyděsilo, jestli naše dítko zdědí po taťkovi afty a po mamce opary, může se těšit na fakt krušný život emoticon
2. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 aha, já tomu vůbec nerozumím, tak se radši ptám emoticon je fakt že ta maska už tak vysušuje, tak abych se nepřesušila emoticon takže dýně... dobrá, mrknu jestli ji mají ve vom fass. Děkuju moc, josefko emoticon
2. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 misk, ja myslim, ze afty i opary silne souvisi s imunitou, ktera silne souvisi s zivotnim stylem a stravovanim. 70% imunity je ve strevech, takze zalezi, jak mu funguje traveni a jestli treba nema nejake parazity nebo pomnozene plisne nebo tak ....
2. lis 2008 ve 21:34  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš