Menu Forum

Přírodní kosmetika, bio produkty a iné bio

(cz & sk)
25. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
Registrovala se 13. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 382 příspěvků. Má 1 přítele. Vršovice, Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
Registrovala se 13. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 382 příspěvků. Má 1 přítele. Vršovice, Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 hauschka..hm... ja zas někde četla, že hauschka moc neřeší problémy pleti, že je spíš o rovnováze a tak.Tak nevim, jestli to bude to pravý ořechový na ty moje pupínky. Já se zas hned nenechám uvrtat do všeho emoticon ale lávovka bude určitě a pak nevím, do toho make-upu bych asi šla a i do toho pudru, někdo psal, že si ho koupil - nebylas to ty? emoticon a jakej je???
28. říj 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Josefko, mám radost, že ti lávovka vyhovuje a osvědčuje se ti, paráda emoticon Pomohla mi za pár použití i na ty černý tečky, mívala jsem je ve větší míře na bradě. Ajurvédský čaj - můžeš prosím napsat konrkétněji jaký? Chci to vyzkoušet na m., pořád ho bolí svaly v oblasti beder, pracuje fyzicky... díky. Na příští rozmasírování se poohlídnu po té arnikové masti, jak píšeš.

Kacenko, všechno ideální jsem pro sebe ještě neobjevila, naplno v tom "jedu" teprve 3. měsíc. Zatím jsou moje top výrobky 1. lávovka, 2. mandlový olej, 3. růžová voda, 4. růžový balzám, vše tautropfen, ale o 100 % více, než s chemií, jsem spokojená i se všemi ostatními výrobky. Teď taky mnohem víc srovnávám, jak na co reaguji, než když jsem používala "svou" kosmetiku (vichy). Takže si všímám, že třeba lavera mi na obličeji působí podprůměrně, hauschka - jak co, pudr super, krém i olej spíš průměrně a stejně tak tautropfen, sedí mi zkrátka víc oleje, než krémy, což by mě v životě nenapadlo. A hrozně mě baví i alternativní péče o domácnost, více méně si poslední dobou úklid se zájmem spíš užívám emoticon .

Ad barva na vlasy logona, měla jsem tu v prášku. Nanesla mi ji švagrová - kadeřnice, chtěla jsem mít jistotu, že to bude rovnoměrný, sama ani doma jsem si vlasy nikdy nebarvila. V první polovině vlasů - od hlavy - to chytlo dobře, vlasy, který jsem měla odrostlý, jsou pořád trochu poznat, ale ten schodek je mnohem mírnější a ucelenější. Druhá polovina a hlavně konce mám pocit - nevím, jak na denním světle, je tu celkem tma - se mi zdá, že jsou s nádechem do zelena, ty vlasy, který už byly nejvíc poškozený chemickým barvením. Chci si je nechat tak jako tak zastřihnout a jako vodník nevypadám, spíš když srovnám celou délku, tak mi ty konce připadají lehce šmrnclý. Celkově jsou vlasy ne už tak jemný (dala jsem si do nich po smytí barvy šamponem lavera balzám na barvený a suchý vlasy), ale nemají nijak narušenou strukturu, jako jsem mívala po chemii. Dokonce mi ta "vůně" barvy už začíná vonět, je to z vlasů i přes balzám cítit emoticon
28. říj 2008 ve 14:55  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 o tom hroznovým uvažuju - má hezky vysušovat. Jenže to je těžký! Já bych vysušovala, pak zase někde čtu, že nevysušovat, naopak hydratovat, to jsem zas mastná... chjo emoticon
28. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Ještě bych chtěla dát tip na knížku o péči o vlasy od Mary Beth Janssen: http://www.kosmas.cz/knihy/123752/prirodni-pece-o-vlasy/
28. říj 2008 v 15:01  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 hezky řečeno, že v tom jedeš emoticon já teprv začínám - m si ze mě dělá srandu, když s ním něco nakupuju (třeba i pivo), tak si neodpustí poznámku - "a je to bio?" a směje se emoticon

a začínám předělávat postupně mamku, uvidíme, jak se chytí emoticon každopádně greenwave, třes se, zítra jdu na velký nákup emoticon
28. říj 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 kacenka, pudr mi ukazovaly, ale ja nejsem zvykla pudry nosit..pry chrani plet pred vlivy prostredi diky hedvabi, ktere je v tom obsazene, ale ja mam pudr furt spojeny s vysusovanim a tak nejak se mi uz nechce na make up nic dalsiho davat..pravda je, ze byl krasne jemny..

ja jsem ted par tydnu docela venovala pruzkumu prirodni kosmetiky a rekla bych, ze hauschka to ma nejvymakanejsi co se tyce pripravku na aknozni plet.. tady je k tomu neco z netu http://www.yinyang.cz/drhauschka/pece-o-aknozni-plet/

lavovku se taky chystam vyzkouset, ale musim si do ni poridit nejaky olej..jeste nevim jaky..

josefko, ja taky zvazuju vecer i rano, co si napatlam, abych mohla sledovat ucinkyemoticon a co sis v praze jeste koupila? nejak jsme to nestacily vsechno probrat emoticon
ja planuju koupit ve vom fass avokadovy olej a smichat ho s tim z psenicnych klicku..zacina se mi zdat, ze potrebuju na telo mastnejsi emulzi..koupila jsem si v lekarne tmavou sklenicku, tak si do toho budu zkouset ruzne mixy

jinak pro zpevneni staci pridat do oleje urcite typy eteraku..rozmaryn, jalovec, ruzove drevo apod...

segra mi koupila od alverde penove tuzidlo..je to vlastne vodicka, ktera se musi poradne protrepat a do vlasu staci mini mnozstvi(velikost 2 liskovych orisku)..dneska jsem to zkusila vcetne postrikani tim bambusem od logony a ac jsem k alverde neduveriva, vlasy drzi jeste lip..je to dobry pro fenovani..hezky se s tim da upravit uces..
28. říj 2008 v 15:13  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 petuli, diky za tip emoticon - juknu na Amazon

ten caj se primo jmenuje "na bolesti zad", maji ho v Greewnwave a stoji asi 85 kc.
28. říj 2008 v 15:13  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 holky, znate tyhle stranky - http://www.e-namaste.cz?
Zrovna jsem na ne narazila a maji tam olej lisovane za studena, ktere tady kupuju a jsem s nima moc spokojena - ted myslim oleje do kuchyne emoticon
28. říj 2008 v 15:20  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 catf, děkuju za tip! Vypadá to fakt vymakaně emoticon a je tam hodně přípravků na všechno možný...jen mám dotaz - když mám od kožní na noc mastičku, která není přírodní, ale zas mi jakžtakž pomáhá - můžu to s tím kombinovat???
28. říj 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 kacenka, muzes z ni opsat to slozeni, at se juknem co v tom je?..ja bych ji treba na tyden nebo dva vynechala, at muze priroda pracovat a uvidis, jestli ji jeste budes potrebovat emoticon ..
mohla by sis treba nejdriv poridit tu testovaci sadu za nejakych 400kc a presvedcit se, jestli to bude pro tebe dobre, nez se vrhnes do velke investice emoticon
28. říj 2008 v 15:34  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
Registrovala se 14. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 2394 příspěvků.
  • Svatba byla 25. června 2005
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 catf, nespletla jsem se, jne jsem vychazela ze spatneho predpokladu, ze vetsina zen chodi na kosmetiku, tudiz me zajimalo, kam ty, abych mohla pripadne zkusit jinou prirodni znacku/neco noveho..ja myslim, ze to k necemu je, vynipa me o 100procent lip (i kdyz pochybuju, ze ji to vic bavi, nez me emoticon) a hlavne - dela uzasny masaze obliceje a celkove se tak hezky stara..je to moc prijemny, vypadam pak tak hezky odpocate emoticon

josefko, vsak se nekdy vratite do prahy..treba,ne? emoticon

ja si v prirodni kosmetice jedu uz par let a hauschku miluju skrzeva jejich ruzovy krem emoticon emoticon nic lepsiho jsem na ksichte nikdy nemela emoticon takze pro me jsou jednicka..nemyslim si, ze jsou a priori pro aknotiky emoticon v porovnani z cele jejich nabidky je to jen cast, stejne tak maji i program/pripravky pro jine typy pleti (normalni - pestici program, tzn vsechno ostatni, nez je vyjmecna aknozni plet-plet smisena, citliva, mastna, zrala atd.a program pro matku a dite)..proste jako ostatni znacky taky- je to jen cast nabidky...
nehlede na ty weledni pripravky, ty jsou opravdu ucinna zbran a i v nazvu to akne priznava emoticon
28. říj 2008 v 15:45  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
Registrovala se 9. srpna 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 561 příspěvků. Má 2 přátele. Belgie.
    Slovensko
 josefko, ked vyskusas lavovku a il tak potom poreferuj, co je lepsie na vycistenie pleti. Ja by som najma rada odstranenie uhrov (tych hnusnych ciernych bodiek) emoticon Mam il a je to fajn, len neviem, co je lepsie, alebo to je jedno. emoticon

stazka, ten Dermalotion sa da kupit v Belg len ako kremove mlieko (nejako tak by som to prelozila) a odporucaju ho naniest po vycisteni na plet. Ja som tak ucinila a rano som bola vysusena ako "svestka", takze teraz si na namazem na noc a na to este dam plketovy krem a bruu noc; skoda ze sa tu neda kupit aj ta cistiaca emulzia. emoticon Mam pocit v Anglicku maju najvacsi sortiment od Weledy. Maju tam aj rozne sampony a balzamy, co inde nemaju emoticon asi pojdem na vylet do Angl. emoticon
28. říj 2008 v 15:55  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 jmenuje se to aknoren krém - hlavní účinná látka je acidum azelaicum, pomocné látky: slunečnicový olej čištěný, hyetelosa, glycerolmonostearát, hydroxid sodný, voda čištěná, kyselina sorbová.
mažu si to na noc, krásně se mi obličej stáhne, zmatní, póry se zmenší a bobule splasknou. Ale je fakt, že si musím dát slabou vrstvu, jinak mě to svědí a pálí...
28. říj 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 catf, ten avokadovy olej si koupila mamka a je super na plet - podle te me knizky je avokadovy olej super jako zakladni podlkadova baze, pro obohaceni je dobre ho zkombinovat s olejem z psenicnych klicku nebo s sipkovym olejem v pomeru 3:1.
Rozmaryn zrovna mam, tak ho soupnu do toho oleje z hroznovych jader emoticon
Co jsem si jeste koupila? Jeste bio rucniky emoticon

kacenko, ja bych tu masticku ted jeste nevysazovala a pockala bych az najdes prirodni vyrobky, ktere ti pomuzou v soucasnem stavu pleti. Pak bych teprve pomalu vysazovala masticku - ne ale najednou, ale treba bych ji pouzivala jenom ob den, pak ob dva dny a pak treba jenom v akutnich stavech a treba ji nakonec nebudes potrebovat vubec.
28. říj 2008 v 16:02  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 kéž by!!!!!!!!!!!
28. říj 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
juju
    Slovensko
 kacenka vydrz do Vianoc a jezisko Josefka emoticon ti prinesie zazracnu Weledu emoticon a ta ti uricte pomoze. Mame ju zatial 3 a vsetkym nam pomohla a ja som teda vyzerala fakt priserne emoticon

Inak ta baby Weleda na sparene zadocky - ja som nasla jej uzasne vyuzitie, nie na akne, ale na kozne problemy, nieco ako ekzem ale je to nie suche ale mierne mokvave a strasne to svrbi. Mam to aj ja a aj muzicek a obom nam to pomohlo emoticon takze alialia, lentilka a dufam, ze som nikoho nezabudlo, dakujem za tip emoticon
28. říj 2008 v 16:19  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 Ja jsem zjistovala, proc se Weleda na akne neda sehnat u nas (uz jsem to rikala Stazce a catf). Je to proto, ze kazdy stat ma urcita pravidla na to, co se smi a nesmi prodavat mimo lekrny. V Cechach jsou celkem silne regule a treba ani vitaminy se moc nesmi prodavat mimo lekarnu a homeopatika jsou jenom na predpis. V Irsku a rekla bych i v Anglii zase vetsinu vitaminu a homeopatik najdete v Health Shopech ....
No a Aknedorm je zarazen mezi lecivo (nevim kym, jestli ceskymi odborniky nebo vyrobcem) a tak se v nasich obchudkach se zdravou vyzivou nesmi prodavat. Proc neni v lekarnach nevim, ale obecne je v Cechach trend nepodporovat prirodni a alternativni zpusob lecby ....
28. říj 2008 v 16:27  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 juju, ja ani tak vysusena nebyla, coz je zvlastni, normalne mi vadi se i jenom nenamazat..ale mozna ze jsem byla tak nabuzena na ten vysledek, ze jsem to ani necitila emoticon a hlavne jsem to nechtela jeste necim kazit a zeslabit tak ucinek..(jinak ano mam taky puryfying mliko plusto cistici-cleansing mliko)
pritom to je takova skoda (pisu o welede)..ono to vazne zabira..
emoticon jezisek, juju emoticon

josefko a ty rucniky jsou z bio bavlny? nebo bambusu? emoticon taky se na nejaky chystame (ale az do noveho bytu..)
28. říj 2008 v 16:38  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacenka2004
  • Neví, kdy bude svatba
 to je teda!Ta Anglie je asi víc liberální..Já to hledala v Německu,Francii,Itálii a nikde to nemají.Něco bylo v Belgii a Holandsku,ale jinak nikde nic.
28. říj 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 jsem nedokoncila myslenku emoticon senila hadr emoticon takze priste mozna zkusim jak ty, dat si na to mliko jeste normalne krem na noc emoticon
a s tim opruzeninovym kremem to je taky zajimave..ho tedy schovam, mozna zkusim pokus na polovici a jeho ekzemu, i kdyz on ho ma malo a klasicky ne zadny mokvajici emoticon
28. říj 2008 v 16:42  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 kacenko, aha emoticon tak to ho nikde nesezenu, jsem kdyztak myslela, ze weledu koupime nekde cestou (v nemecku, rakousku apod)..takze josefko emoticon emoticon budes mit plny kufr, ja to uplne vidim, jeste se tady par holek najde..radim si na to dat prirazku..(za tu energii, tahani, zabrani mista, predani)..emoticon priste te na oplatku zvu na jidlo emoticon
28. říj 2008 v 16:46  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 kacenka, ten krem vypada v pohode..dle meho laickeho googleniemoticon

jinak jsem pritom nasla takovy zajimavy povidani o CPK, kdyby mel nekdo cas na cteni emoticon

http://www.cpk-eu.cz/standardy.php
28. říj 2008 v 16:52  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 stazko, tak nahodou jsi mi na tom prirazila 7 kc emoticon. Me to nevadi a az mi to zacne vadit, tak to delat nebudu emoticon emoticon .... a jeste poznam novy (nebo stary, vid catf emoticon ) znamy - vzdyd je to zabava emoticon emoticon emoticon
Jinak ja se po tom Weledovem aknedormu musim jeste namazat, protoze me to take vysusuje.
Rucniky jsou z biobavlny a koupila jsem je v Greenwave. Maji takovou peknou prirodni barvu, jen se mi nelibi mit dva uplne stejne, tak musim sehnat jeste dva jinak barevne.

Jak se presne jmenuje ten krem na opruzena miminka od Weledy?
28. říj 2008 v 17:00  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 josefko, svet je asi cim dal tim mensi emoticon
28. říj 2008 v 17:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 josefko emoticon
a je to tohle:
http://www.weleda.cz/new/index.php?menu1=2&menu1items2submenuitems7menulink=1

aha dve ruzne barvy..to me u rucniku nebere emoticon
28. říj 2008 v 17:16  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 teda ten prvni produkt..
28. říj 2008 v 17:16  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
fotoportrét
fotoportrét
anastazie
 a 7 korun, no to je tip emoticon emoticon to jsem zatim nenechala nikde, to je fakt emoticon
28. říj 2008 v 17:17  •  Svatba byla v červnu 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 326 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
Registrovala se 5. března 2008 na beremese.cz. Přidala 326 příspěvků a 1 album. Region Brno.
    V Rudici
 josefko, pekne prosim, muzu se pripomenout s tou protiplisnovou dietou? emoticon Je mi jasny, zes ted asi nemela cas, ale kdyby naahodou ti vysla chvilka, budu rada za rady emoticon

petuli, ja ted taky radsi uklizim nez driv emoticon treba s jakou radosti jsem ted vydrhla vanu Ecover tekutym piskem! ten si nemuzu vynachvalit, nesnasela jsem smrad stare Avy na vany, co tu mel muz jeste snad z dob stredoveku emoticon

kacenko, tak to se mozna v greenwave potkameemoticon I kdyz teda nevim nevim, jestli ty nakupy neodlozim az po vyplate... emoticon

jeste k tomu ecoveru - nedavno me docela rozladila pani prodavacka v Biotopu na Vodickove - uplne se do me pustila, ze jestli si jako myslim, ze je ecover prirodni, tak to se teda pletu, pry je "nejmin eko ze vsech ekovyrobku" emoticon Docela jsem koukala, hlavne me ale zarazil zpusob, jakym mi to podala... myslim, ze presne tohle spoustu lidi spis odradi, reknou si neco o fanaticich a jdou si koupit Ariel emoticon
28. říj 2008 v 17:24  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
fotoportrét
fotoportrét
ninouche
1
    V Rudici
 teda ja jsem pro ariel nesla, aby bylo jasno - zasla jsem do osvedceneho gw a ecover uz mam domaemoticon
28. říj 2008 v 17:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 ninouche, ja ted nebyla na prijmu, poslu to vecer.

stazi, dik emoticon
28. říj 2008 v 17:27  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš