Organizace líčení a účesu na obřad v 10:00

Profilova fotka
Prosím o radu ohledně organizace... Obřad máme nedaleko v 10:00hodin. Kamarádka, co mi bude líčit a česat, přijede ráno z Prahy do Plzně (zřejmě mezi 6 a 7). Na obřad budu vyjíždět až v 9:45 jako poslední utajená, takže stačí, abych byla připravená až v tento čas. Nevím, jak to mám časově rozvrhnout, by se všechno stihlo. Mám vlasy téměř do pasu, chtěla bych je natočit buď velkou kulmou nebo na velké natáčky (ve kterých se těžko vyspim), takže vše bude muset proběhnout brzo ráno. Jak dlouho jste měly na hlavě natáčky, aby se vše zafixovalo? Napadlo mi ještě, že z kulmy bych to dala hned na natáčky a nechala vychladnout. Pak už nebude žádný složitý účes, nějak to zřejmě volně rozhodim. Díky za rady, postřehy a zkušenosti:-)
Odpovědět
Být Tebou, tak kulmu vzdám.. Mám taky vlasy do pasu a švagrová (kadeřnice) mi je na svatbu natáčela přes 2 hodiny!!! Byl to nekonečný příběh.. Musela jsem být nachystaná na 11 hod., kdy přijel ženich, a začínala jsem se švagrovou s přípravama v 6 ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
@tedrezka OMG :-D tak dlouho? a to ti teda kulmovala jo? a pak hned rozpustila, nebo sepla pinetou do vychladnutí? Já mam právě vlnitý vlasy, ale chci ty vlny sjednotit, at nemam každou jinou..
Odpovědět
@zuzinka6 ale natáčela je na normální úzkou kulmu.. A každý pramen několikrát tužila a lakovala, aby mi to vydrželo (a opravdu mi to vydrželo až do rána následujícího dne :-D).. Jakmile natočila pramen, nalakovala a nechala ho volně..
Odpovědět
Profilova fotka
@tedrezka Díky za rady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky máme obřad v 10, vizážistka dorazí na 8 a kadeřnice bude se mnou v hotelu již den před😉 a chce mi začít natáčet v 5:30😉 mám dost nepodajné vlasy a moc dobře je zná už mi česala i maturitní účes😊
Odpovědět
Na tvém místě bych udělala zkoušku účesu. Tím nejlépe zjistíš co a jak. Já mám vlasy k zadku a kadeřnice si s nimi užila fakt peklo. Taky mi je natáčela 2 hodiny, páč mi nic nechtělo držet, už se mě pak i ptala jestli nejsem těhotná, že mi ty vlasy nedrží :-D Zkoušela natáčky, různé kulmy... Nakonec to šlo tou úplně nejmenší a vydrželo to fakt do dalšího dne. Teď když už ví jak na to, tak si fandí, že nám stačí hoďka na celý účes, ale raději si v rezervě nechávám ještě nějaký čas navíc.
Odpovědět
Profilova fotka
@mary_luca no já na zkoušce byla, natáčela mi malou kulmou, ale při tý dýlce se mi nelíbilY ty malý lokýnky, chtěla bych něco vzdušnějšího...tak asi začnu ráno brzo sama, namotam to na kulmu velikou a pak nalakuju a připnu pinetou do vychladnutí...
Odpovědět
my teda začínali v 6:00:)). foukání a pak účes. trvalo to hodinu a čtvrt. a pak ještě vizážistka. ale odjížděli jsme už v 8:45. ale vlasy až do pasu natáčet na kulmu...no nevim nevim.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ke mě porijede snad v 8:30 do 10:00budu prý hotová i s líčením....každopádně odjizdime až v 11:30 takže mi to je jedno:-) kdyby to nestihla do 10:00 obřad ve 12:00....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?